דרוש מידע קופת חולים - רק בני ברקים ורק מניסיון בבקשה!!

שיראז

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אנחנו במשפחה חצי בכללית וחצי במכבי
מכבי מובילה בפעם משמעותי
הכי חשוב בשירות!
פניות הציבור במכבי תוך כמה ימים הכול מסודר
עם פניות הציבור של כללית אני מתנהלת חודשים, ללא פתרון

משקפיים עגולים

משתמש פעיל
אני בכללית בעלי במאוחדת
אני מאוד מרוצה בכללית כי הרופאים שלהם הם מאוד מומחים ולא סנדלרים בד"כ
כשאני הולכת לרופא אני רוצה שהוא יהיה הכי מומחה בעולם ולסמוך עליו
שמה זה רופים בכירים מבתי החולים שלהם ככה לפחות התחושה שלי
(אחותי היא במכבי פעם היא סיפרה לי שהיא הולכת עם הילדה שלה לרופא גדול בביה"ח שניידר שמנהל את המרפאת אכילה וזה הרופא הכי טוב בתחום אחרי שהיא ביררה אחרי שאמרה לי את שמו התברר לי שזה רופא הילדים שלנו בכללית אמרתי פשוט תעברי קופה והוא יהיה לך נגיש)

אין דברים כאלה!

משתמש צעיר
אני חושבת שזה תלוי באיזה אזור את גרה (איזה קופח יותר קרובה וכו')

אני הייתי בכללית והיה די בסדר
עכשיו אני במאוחדת והאמת שאני יותר נהנית- יש שם יותר שירות אישי וגם זמינות של מוקד נשים ומוקד לילה שקרוב אלי ומאד נוח (משתמשת בו כרןפאת משפחה וילדים כי זה בשעות הערב ואז יותר נוח לי ללכת לרופא :)

יצחק77

משתמש מקצוען
סיכום
מכבי גדולה יותר ופריסת מרפאות נוחה יותר - תורים זוועה 3 חודשים - שרות משרדי זוועה
מאוחדת שרותי משרד מס' 1 אנושי ומהיר זמינות רופאים טובה יותר שעות פתיחה בתי מרקחת פחות
כללית רופאים מומחים זמינים ביורוקרטיה של ההסתדרות יותר מדי ניירת

אבישלום

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
סיכום
מכבי גדולה יותר ופריסת מרפאות נוחה יותר - תורים זוועה 3 חודשים - שרות משרדי זוועה
מאוחדת שרותי משרד מס' 1 אנושי ומהיר זמינות רופאים טובה יותר שעות פתיחה בתי מרקחת פחות
כללית רופאים מומחים זמינים ביורוקרטיה של ההסתדרות יותר מדי ניירת
בית מרקחת ברוב המקרים כל בית מרקחת בעיר יתן לך את אותו שירות, לא חייבים בית מרקחת שלהם. יש להם 2 בתי מרקחת שלהם, וחנות BE ביהודה הנשיא נחשבת גם כבית מרקחת שלהם, אבל רק בתרופות נדירות חייבים אותם.

תהילתית

משתמש מקצוען
בתור בני ברקית לשעבר(למשך 3 שנים וחצי מאחרי החתונה, ועברנו לאחר מכן דירה מהעיר) הייתי בלאומית,נורא ואיום! המזכירות לא עונות לטלפונים מרוב עומס ,הכל מיושן,עשו לי בעיות עם התחייבות שבדיעבד לאחר ברור היו חייבים לאשר לי(שילמתי כ3000 שח על בדיקות דם שרופא מומחה מלאומית שלח אותי ולא אישרו התחייבות אז עשיתי פרטי כ12 סוגי בדיקות !!!נשמע הזוי אך קרה באמת.והבדיקות הוכיחו שאכן זה היה נצרך ולא כמו שהם טענו.
עברתי לכללית והייתי מרוצה חלקית.קשה למצוא תור לרופאת נשים טובה, יש בקריית הרצוג רופאה ממש נחמדה ועמוסה מאודדדד לדעתי שמה דר נועה גלעד , מהממת!!! ויש הרבה מרפאות ברחבי העיר בסה"כ די נהניתי.
הבעיה בכללית שיש הסדר רק עם בתי חולים של כללית ולא עם מעייני הישועה שזה לפעמים תוקע בכל מיני פרוצדורות ובדיקות.
אחותי גרה בב"ב ומאוד לא מרוצה מלאומית.
שמעתי מהרבה חברות מב"ב וגם מגיסתי שגרה שם שמכבי מעולה בהרבה דברים.(זמינות תורים קצת בעייתי,תלוי באיזה מקצוע)
אח"כ עברתי דירה לאיזור אחר וכיום אני במאוחדת ומרוצה מאוד.
בהצלחה ורק בריאות!!!

מאב

משתמש פעיל
לאומית אין זמינות של רופאים לחכות המון לרופא משפחה, לחכות המון לרופא מקצועי לחכות המון המון לפיזיוטרפיה (נראה לי 3 פיזיוטרפיסטים לכל בני ברק) אשמח אם מישהו יכחיש

לומדת 10

משתמש פעיל
גם מכבי בעלי חיכה 3 חדשים לתור לפיזיוטרפיה
בסוף מחוסר ברירה הלכנו כמה פעמים פרטי.

MRYEK

משתמש צעיר
היינו בלאומית פשוט בזעזע, בירושלים היה מצב הרבה יותר טוב בבני ברק בשרות והיחס על הפרצוץ, עברנו למאוחדת ואנחנו מאד מאד מרוצים, מומלץ בחום

דוּבי

משתמש מקצוען
אחרי שעברנו את מכבי כללית ומאוחדת
וחזרנו למכבי כי אין מה לעשות בב"ב מכבי לוקח את כולם בהכל...

תהילתית

משתמש מקצוען
לפעמים שווה לעשות ביטוח כדי ללכת לר.פרטי אך בעלי חיכה בפרטי מעל שלושה חודשים לתור לרופא גסטרו מסויים וגם לי זה קרה עם רופא פרטי אחר בעוד שתור רגיל במרפאה היה חצי שנה.
גם מכבי בעלי חיכה 3 חדשים לתור לפיזיוטרפיה
בסוף מחוסר ברירה הלכנו כמה פעמים פרטי.

שולינקו

משתמש פעיל
אני בלאומית ומרוצה מאד
הזמינות לתורים מהירה,רופא ילדים יכול להיות גם מהיום להיום
בהתפתחות הילד יש זמן המתנה אבל בכל הקופות אותו דבר
אני מאד מרוצה ממוקד הנשים וכן בזכאות של לפני/אחרי לידה יש דברים שאפשר לממש מחוץ לסל
בעלי במכבי,זמינות תורים מזעזעת
פעם אחת הגשנו כל אחד בקופה בקשה לטופס 17,אני קיבלתי תוך יומיים בעלי חיכה יותר משבוע

רבקי לוריא

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
כללית,
זמיות רופא ילדים כל הזמן,
רופאת נשים פצצה וצוות אחיות מדהימות בקונקורד.
החסרון ברפואת משפחה אין תורים מיידי, רק בפניה במחשב תוך כמה דקות רופא תורן.
כללית סמייל באלעד יש את דר ראשה עאמר היא מדהימה לילדים ומקצועית מאד, שווה לי לנסוע מבני ברק בשבילה.
שנצטרך רק לדברים טובים…

חיה לנדאו

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מאוחדת - עברנו לפני כמה חודשים.
מרוצים מאוד ב"ה
אני עדיין בהלם תרבות מכל פעם שמרימים לי את הטלפון במרפאה. הייתי רגילה שלא היו מרימים :(

ELLIAGE

משתמש רשום
עיצוב גרפי
מאוחדת קופה מעולה!!!
הייתי בכללית ולא הייתי מרוצה כלל וכשהחלפתי למאוחדת פשוט גיליתי עולם...
הם שמים אותך ממש במרכז, חוזרים אלייך , המזכירות ממש מנסות לעזור ומאד אדיבות.
הרופאי ילדים שם בליגה אחרת, גם רופאות נשים מצוינות.

לא לפרסום

משתמש פעיל
מכבי...
אחרי כל הפירגונים על הקופה אני מתחיל לשמוח על חברותי בקופה מיוחדת שכזו...
כבר חשבתי לעזוב יותר מפעם אחת. הזמינות לתורים זוועה. אורטופד חודש .רופא עור חודשיים. והכי גרוע שהייתי חייב דחוף לבת שלי רופא עינים ונתנו תור לעוד שבועיים...ובמרפאת שינים אין אין תורים .כואב לבת השן. תבא בעוד חודש....במקרה הטוב....תור לבדיקה .חצי שנה...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה