דרוש מידע קופסאות למשחקים

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים

ראש צוות

משתמש סופר מקצוען
מה זה אומר השקופות?
אלו

והמכסים שלהם באמת היו לא שימושיים.
ואיכשהו על כולם דרכו בטעות ונשברו.

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אלו

אה
לי יש את אלו- https://www.ikea.com/il/he/p/trofast-storage-box-grey-00464028/
הגדול מחזיק לי כמות גדולה של מגנטים ונראה יציב וחזק.
אבל המכסים לא שימושיים בכלל.

פעלתן

משתמש רשום
אלו

לי יש את אלו בקטן יותר, ממש מצוינות, גם המכסים.

מלי רוזן

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים

מעצבי על

משתמש פעיל
לי יש את השקופות גם בגדול וגם בקטן וגם את האטומות - צבעוניות
השקוף הקטן באמת לא שביר ולדעתי בגלל שלא יכול להיות עליו כ"כ כובד אבל הגדול ששמתי מגנטים נשבר
ולדעתי הפלסטיק האטום יותר רך ולכן פחות שביר
אבל מה שברור שמאד תלוי מה שמים בכל קופסא

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
לי יש אותם לכל המשחקים כולל מגנטים ומחזיק מעולה. כלום לא שבור.
יש לך כמו שלי או השקוף?
אני גם שמה המון צעצועים בקופסאות האלו אבל המגנטים זה המשחק הכי כבד אז הוא מהווה אינדקציה עבורי לחוזק :)

מלי רוזן

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
יש לך כמו שלי או השקוף?
אני גם שמה המון צעצועים בקופסאות האלו אבל המגנטים זה המשחק הכי כבד אז הוא מהווה אינדקציה עבורי לחוזק :)
יש לי את השקוף בכל מיני גדלים לכל משחק גודל מתאים.
ויש לי גדול שבתוכו מגנטים. וענק לבובות וכו'. כולם פיקס אין שום שבר בהם. (יש לי אותם שנתיים)

אמא לילדי המתוקים

משתמש פעיל
אני גם צריכה פתרון אכסון חדש למשחקים.
מה אומרות על הכוורת עם הקופסאות בד?
4*4 או 4*2
מה יש מתחת לבד שעושה את זה יציב קצת?
יש לי תכנון כשנעבור יום אחד דירה

לשים בחשר אחד ארון כולו כוורת עם קופסאות בד .
מה אומרות?

קבצים מצורפים

• כוורת.PNG
    כוורת.PNG
    KB 387.2 · צפיות: 6
  • ‏‏קופסא.PNG
    ‏‏קופסא.PNG
    KB 237.4 · צפיות: 10

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
4*4 או 4*2

מה אומרות?
מהנסיון שלי זה מתבלה מאוד מהר. (היה לי לבגדים)

השם אוהב אותי

משתמש פעיל
לי יש קופסאת בד כזו למגנטים.( יש לי כמויות..). בהתחלה היה פנטסטי, אך עכשיו היא כבר מעוותת וללא צורה...

אפונה וגזר

משתמש פעיל
4*4 או 4*2

מה אומרות?
קופסאות בד פחות יציבות, אין באמת משהו רציני בתחתית. ברגע שמרימים את זה, צריך להחזיק בזהירות. לא הייתי ממליצה למשחקים, בפרט אם רוצים שהילדים יכניסו ויוציאו את הקופסאות באופן עצמאי.
יש לי קופסאות בד של איקאה בשביל גרביים וכדומה ומאוד נהנית.

kokoko

משתמש רשום
D I G I T A L
ממליצה רק על קופסאות פלסטיק של חברת דניאל.
קניתי שבוע שעבר ביש חסד בירושלים קופסא ענקית על מכסה מתקפל ב40 שקל
אחרי שהקודמת מחזיקה לי כבר כמה שנים.
יש לי כמה גדלים הם חזקות מאד!! ומעולות למשחקים - נערם אחד על השני ויושב טוב.
כמו אלה:

הודיה צ

משתמש רשום
ממליצה רק על קופסאות פלסטיק של חברת דניאל.
קניתי שבוע שעבר ביש חסד בירושלים קופסא ענקית על מכסה מתקפל ב40 שקל
אחרי שהקודמת מחזיקה לי כבר כמה שנים.
יש לי כמה גדלים הם חזקות מאד!! ומעולות למשחקים - נערם אחד על השני ויושב טוב.
כמו אלה:
אני גם ממליצה על אלו.. זה חברת "אדיר".. יש את זה בחנויות של בית וסטוקים.
יש את זה גם לעוד חברה. אלו קופסאות שהקרקעית של הקופסא עם דוגמא של משושים.

שושו 123

משתמש צעיר
ממליצה על איקאה יש לי כמה סוגים בערך 7 שנים
עברו גם דירה מרוצה מאוד.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה