דרוש מידע קופסאות למשחקים

Tmj

משתמש פעיל
אחרי שנים שאני מנסה למצוא קופסאות חזקות וטובות למשחקים
התייאשתי.....
עכשיו אני צריכה המלצות מכם
יש לכם קופסאות עמידות וטובות עם מכסים?

בים בם בום

משתמש פעיל
יש את של איקאה
יש לי 2 כבר למעלה 10 שנים ולפני 3 שנים קניתי עוד 4 ומעולים מעולים

שמעתי מכמה לאחרונה ששמות בקופסאות של עוגות עם מכסה שנסגר עם 2 סוגרים בצדדים
חזק ושקוף

%IOO

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
רק של איקאה
הכי זול והכי חזק

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
יש לי של איקאה עם שידה של איקאה, לאחרונה ראיתי את זה אצל מישהי-
שמעתי מכמה לאחרונה ששמות בקופסאות של עוגות עם מכסה שנסגר עם 2 סוגרים בצדדים
חזק ושקוף
והיה נראה לי מוצלח יותר.

• תודה
Reactions: Tmj

%IOO

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
  • תודה
Reactions: Tmj

%IOO

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתבת שנראה לך שקופסאות של עוגה נראה לך יותר מוצלח
אז עניתי לך שזה אולי מוצלח עד לילד התורן שמתיישב בתוך הקופסא
של איקאה אפשר להתיישב / לעמוד וגם לקפוץ אליו וזה נשאר חי וקיים

לעת עתה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אצלי גם איקאה נשבר.
אין איזה קופסאות מתכת כמו האלו של העוגיות?

%IOO

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי

%IOO

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
הקישור ששמת קיים בכל הגדלים? ויש מכסים? זה נראה כמו הקופסאות שנכנסות למגירות שלהם.
יש ב 3 גדלים
זה מכיל המון
לי יש את הדגם הכי קטן זה
כל קופסה מכיל 200 מגנטים | 500 קליקס (אולי יותר אני לא זוכרת) וכו'
לי יש מדפים נמוכים בתוך ארון ושם אני מאכסנת
בעבר היה מכסים, לאחרונה לא ראיתי

מעצבי על

משתמש פעיל
של איקאה הצבעוניות (שנכנסות לעמודונים שלהם...) פחות שבירות מהשקופות ומעולות ממש
מתכת פחות מומלץ יכול להיות חלודה ובד"כ קשה לפתוח את המכסה וכו'

פעלתן

משתמש רשום
יש ב 3 גדלים
זה מכיל המון
לי יש את הדגם הכי קטן זה
כל קופסה מכיל 200 מגנטים | 500 קליקס (אולי יותר אני לא זוכרת) וכו'
לי יש מדפים נמוכים בתוך ארון ושם אני מאכסנת
בעבר היה מכסים, לאחרונה לא ראיתי
מצוינות אבל המכסים לא נסגרים עם תפיסה, נפתחים בקלות,
בגדול קופסאות של איקאה מעולות!

הפונצ'יקית

משתמש רשום
איקאה נשבר לי גם די מהר
ראיתי אצל חברה תחליף מצוין : סט של שקיות עבות מנילון איכותי בכמה גדלים
מישהי יודעת היכן ניתן להשיג כזה סוג דבר?

ראש צוות

משתמש סופר מקצוען
השקופות של איקאה נשברו מהר.
במיוחד ההיא שהכילה מגנטים.
עכשיו קניתי שידה של איקאה עם סלסלאו מתכת צבעוניות.
נראה כמה זמן זה יחזיק.
אבל, זה בלי מכסה.

לא רואה את זה באתר. נראה לי זה חדש.
זה מתחבר על השידות הרגילות שלהם בסגנון הזה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה