קומיקס בתלת מימד

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

חיים ולדמן

משתמש רשום
לאחר שיצא ב"ה תחת ידי הספר "מלכודת בחלל" ברצוני לקבל תגובות על הספר ועל השימוש בתלת מימד.תודה.

קבצים מצורפים

• book01.jpg
    KB 481.7 · צפיות: 14
  • book26.jpg
    KB 375.7 · צפיות: 10
  • book43.jpg
    KB 316.3 · צפיות: 11
  • 83769.jpg
    KB 657 · צפיות: 8

mig

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
צילום מקצועי
נראה יפה מאד,
עלילה מענינת.
אכן חדשני וקורץ.
הדמויות לא כ"כ גמישות.

אלף

משתמש מקצוען
שתהיה לך הצלחה עם הספר החדש.
ראיתי הרבה ילדים שאוהבים אותו מאוד.
לגבי השימוש בתלת מימד לקומיקס לדעתי זה לא מתאים. הדמויות יוצאות מידי כבדות ומתכתיות, חסר להן חן גמישות והבעה

מירי ו.

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
מהמם!!!
איך עושים כזה דבר? באיזה תכנה? האם זו עבודה עם תמונות? תחכים אותנו!

עפרה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
העבודה ברמה אדירה!
בכלל לא נראה שמישהו 'משלנו' עשה את זה...
ראיתי את השאלה אתמול, אבל לא ידעתי במה מדובר, והיום ראיתי מודעות ברחוב והתפעלתי מאוד. (לא ראיתי קודם שצורפו כאן תמונות)
אפשר להתווכח אם הסגנון מתאים לסוג זה של ספרים, או יותר נכון - אם הוא מקובל שם, אבל אין ספק שהתוצאה פה היא ענקית!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ובטח כרוכה בעבודת פרך...

עפרה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
אכן מענין אם יש כאן התבססות על תמונות, כי הדמויות הגויות משכנעות יותר מן היהודים (שנראים קצת בובתיים)

אוהב0ישראל

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
קומיקס מקורי מאוד במחוזותינו.
ההשקעה האדירה ניכרת, אם כי ליטוש הדמויות מחוספס משהו, והן מאובנות מידי.

מה שכן - ברור שעל הספר הזה עבדו קשה.

אלינור

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
ראיתי בחנות ואהבתי!
בהחלט סגנון מושך במיוחד כשזה כל כך מקורי לעולם החרדי (ע"ע אסטרונאוטים...)
לע"נ קצת חסר מרקמים בביגוד וכו אבל בכללי עבודה יפה מאוד!

צג

משתמש רשום
ספר חמוד מאד!
אחים שלי לא עזבו אותו עד שגמרו לקרא את כולו.
ספר שמכניס הרבה אינטלגנציה חללית...

ROT

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הילדים ספרו לי שבתלמוד תורה יש עונת הגוגאים עכשיו, וכל ספר עולה 10 גוגו שכירות לקרוא בהפסקה, והספר מלכודת בחלל עולה 25 גוגו ויש תורים ארוכים לזה.

הרשל'ה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
"דוּם" לדוסים.. :D
סגנון חדש ומרענן במחוזותינו ועל כך כה לחי.

אממ'ה, שהיוצר עצמו יכול להבחין בבעיתיות הטכנית בקונטרסטיות של המישורים והטקסטורות השונות היוצרים תחושה "סינטטית" משהו.
ראיתי מס' ספרי הלכה (עירובין , שבת) הממוחשים ב3D והגם שהביצוע מדויק (אולי מדי) - אותה בעיה נוכחת גם שם.
אני מאמין שבשנים הקרובות נחזה בטכנולוגיות חדשות שירנדרו ביתר רכות את הדמויות והחללים ויאפשרו חוויית צפיה ריאלית יותר (מבלי להיזדקק להיות הבעלים של אולפני פיקסאר..).

מכל מקום, ברמת הביצוע מדובר בעבודה משובחת.

בהצלחה.

אריאלה+

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
כן גם אני ראיתי את זה ממש יפה כל הכבוד שיזמת דבר כזה! :)
כבר אמרו כאן שזה קצת סינטטי ועדיף שיהיה יותר מרקמים. אני יודעת שזה עבודה קשה מאוד אז גם בלי המרקמים וכל זה, כל הכבוד!

yaeli

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
כל הכבוד, ההשקעה ניכרת לפרטי פרטים.
הרעיון מצית את הדמיון!! והתפאורה פשוט עושה 'סרט' בעיניים... אני כבר בטוחה שהבנים שלי יאהבו את הספר.

כמו קודמי, גם אני חושבת שהדמויות פלסטיות מידיי.
זו אגב ה'סכנה' ביצירת אנשים תלת מימדיים, קשה מאד להגיע למרקם, ולהבעות הנכונות במיוחד כשמדובר בעלילה זורמת (בניגוד לדמויות שאמורות להדגים משהו סטטי, למשל).

אבישי

משתמש צעיר
זה יפייפה,מושקע,[זו עבודה לא קלה כלל]
אבל לדעתי
זאת תהיה התחלה חדשה של איבוד אומנות ידנית,בעולם בכלל.
וחבל לפספס איור ידני וגם ממוחשב,ימים יגידו..............
בכל אופן השקעה ממש יפה

2OR

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
מדהים כמובן!!

אם נראה שיפור בבעיות שהוזכרו לעיל, זה יהיה כמעט מושלם!
(מתי יגיע התור לסרטי אנימציה חרדיים? [למישהו יש קשר עם פיקסר? זה בהחלט יעזור..:)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה