קולם של ערבי פסחים

forty thousand feet

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
לא הבנתי למה כוונתך.
אבל מה שכן הבנתי זה; שמה שעושה התולעת לכרם, עושה הבהלה לנפש. ועל כן למה לי להיבהל. זה בנוגע לדבריך.

ועכשיו לתיקוני ההמונים כאן. אני רואה את הנסיון ליצור דה-לגיטימציה לשמי המפואר, ועוד יותר את הנסיון הנואל למצוא טעויות מתחת האדמה. כגון להוכיח ש״זעצער״ זה גברא ולא חפצא, ולכן צריך לומר ״זעצער הוא אדם שטועה״, ולא ״זעצער זה דבר שטועה״. רבותי, לא היא. וכי סלקא דעתך שאינני יודע ש״זעצער״ זה אדם? ברור שידעתי, והחלטתי בכתיבתי להתייחס אליו כחפץ. הלזאת תיקרא טעות, אתמהה?! וכן עוד תיקונים רבים, כגון ״בראשיתו״ - ידידי הנכבד שאינו זעצער - אילו הייתי כותב ״בראשיתו״ היתה הכוונה בראשיתו של הטבע, אבל אם תתבונן בסגנון המאמר זוטא שם תראה, שהכוונה היא לבראשיתיות שישנה בטבע, ולא לראשיתו של הטבע. וכן הלאה ודו״ק.

ובכל מקרה, משימתי להקפיץ את כולכם לדקדק בדברי ולמצוא טעויותי צלחה, ואי אפשר לומר שאינני תקוף-שעשוע על המתרחש.

AtArA R

תוכן. אש.
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי

מ. י. פרצמן

סופרת ועורכת, מנהלת קהילת כתיבה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
D I G I T A L
לא הבנתי למה כוונתך.
אבל מה שכן הבנתי זה; שמה שעושה התולעת לכרם, עושה הבהלה לנפש. ועל כן למה לי להיבהל. זה בנוגע לדבריך.

ועכשיו לתיקוני ההמונים כאן. אני רואה את הנסיון ליצור דה-לגיטימציה לשמי המפואר, ועוד יותר את הנסיון הנואל למצוא טעויות מתחת האדמה. כגון להוכיח ש״זעצער״ זה גברא ולא חפצא, ולכן צריך לומר ״זעצער הוא אדם שטועה״, ולא ״זעצער זה דבר שטועה״. רבותי, לא היא. וכי סלקא דעתך שאינני יודע ש״זעצער״ זה אדם? ברור שידעתי, והחלטתי בכתיבתי להתייחס אליו כחפץ. הלזאת תיקרא טעות, אתמהה?! וכן עוד תיקונים רבים, כגון ״בראשיתו״ - ידידי הנכבד שאינו זעצער - אילו הייתי כותב ״בראשיתו״ היתה הכוונה בראשיתו של הטבע, אבל אם תתבונן בסגנון המאמר זוטא שם תראה, שהכוונה היא לבראשיתיות שישנה בטבע, ולא לראשיתו של הטבע. וכן הלאה ודו״ק.

ובכל מקרה, משימתי להקפיץ את כולכם לדקדק בדברי ולמצוא טעויותי צלחה, ואי אפשר לומר שאינני תקוף-שעשוע על המתרחש.
רבותיי, בחנו נא את הפיסוק של ההודעה הזאת, ותבינו בעצמכם מה הייתה התועלת של כל האשכול הזה.

forty thousand feet

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
עצה טובה, לא ביקורת.
חלילה.

לכשתהיה חבר בקהילת כתיבה מקצוענית (אל דאגה, גם אני לא התקבלתי...), תדע ודאי להעריך ולהוקיר את עצותיו המחכימות של רב התושיה והניסיון ר' @דיונון
חוששני שלא הובנתי כהלכה.
אני מעריך את כולם. כולם אהובים, כולם ברורים, כולם כותבים. לא איש כזעצער ידחה על הסף תובנות מחכימות ועצות, מאנשים שעשו דבר או שניים בחייהם, ו/או שכתבו פילוסופיה או מאמר הגות אי פעם, ובקיצור - הם ועטם חד הם. הריני משפיל ראשי ומקבל כל ביקורת וכל הערה מחכימה. ואם נשמע או הובן מדבריי אחרת - מחלו נא, שהלא אמנם אינני טועה, אבל בכל זאת....זעצער.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

תודה
נקרא  0  פעמים

לוח מודעות

למעלה