עזרה קוד אימות טלפוני שמגיע בלי בקשה

Rachel Greenstein

משתמש סופר מקצוען
בימים האחרונים הגיעה אלי פעמיים שיחה מחסוי
ובה הושמע לי קוד אימות.
המלחיץ הוא שלא ביקשתי קוד אימות בכלל, לא ניסיתי להכנס לשום אתר שצורך קוד אימות או משהו בסגנון.
החשד שלי הוא שמישהו מנסה לפרוץ לאחד החשבונות שלי - השאלה איזה? בנק, קופ"ח, מייל, פייפאל, יש אלף דברים.
מישהו מכיר את התופעה?
יש דרך לברר מה זה?
תודה.

נעמישרה

משתמש פעיל
כנראה טעו במספר ורשמו את שלך בטעות. לא מנסים לפרוץ לך לשום דבר. קרה לי כמה פעמים שאני רשמתי סיפרה אחת לא נכונה בטעות..וזה נשלח למישהו אחר. או ששלחו אלי. אין לך מה לחשוש(:

HadassaP

קודקוד. והאתר שלך באויר...
מנוי פרימיום
D I G I T A L
נשמע לי מוזר מאד
היום בבוקר התקשרו לבעלי ואמרו הקוד וכו
וכמה דקות אח"כ התקשרו אלי כך שזה לא כל כך נראה שזה בטעות
השאלה מה כן שיך לעשות בענין

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
תנסי לשמוע אם אומרים את שם החברה.
למשל בגוגל בד"כ אומרים שזה מגיע מגוגל.

Rachel Greenstein

משתמש סופר מקצוען
תנסי לשמוע אם אומרים את שם החברה.
לא אומרים כלום. רק
"הקוד הסודי שלך הוא..."
ופעם אחת זה היה איזה 20 ספרות ואני כמו פסיכית רושמת, כי חשבתי שזה בעלי שניסה והוא תכף מתקשר אלי לשאול מה הקוד...

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מה שכן , שמעתי שלאחרונה היו את הסיפורים עם גניבות מכרטיס אשראי, כדי לקבל את הקוד הם ניסו להיכנס משהו, ואז נשלח קוד לטלפון והם עשו את זה בזמן שידעו שהבנאדם לא יענה וזה יגיע לתא קולי ושם זה נשמר, ואז הם נכנסו למשיבון של אותו אדם עם קוד ברירת מחדל של 1234 שבדרך כלל לא משנים את זה.... ומכאן הדרך קלה, צריך לדעתי קצת לשים לב ולהיזהר, לעשות קוד לתא הקולי, (למרות שאמרו שזה נפרץ בקלות) או שעדיף לבטל את התא קולי שרוב האנשים במילא לא משתמשים בו.
גוט שאבעס.

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
מה שכן , שמעתי שלאחרונה היו את הסיפורים עם גניבות מכרטיס אשראי, כדי לקבל את הקוד הם ניסו להיכנס משהו, ואז נשלח קוד לטלפון והם עשו את זה בזמן שידעו שהבנאדם לא יענה וזה יגיע לתא קולי ושם זה נשמר, ואז הם נכנסו למשיבון של אותו אדם עם קוד ברירת מחדל של 1234 שבדרך כלל לא משנים את זה.... ומכאן הדרך קלה, צריך לדעתי קצת לשים לב ולהיזהר, לעשות קוד לתא הקולי, (למרות שאמרו שזה נפרץ בקלות) או שעדיף לבטל את התא קולי שרוב האנשים במילא לא משתמשים בו.
גוט שאבעס.
דעתי הלא פופולרית: הגיע הזמן לפתוח את הכשרים לקבלת סמסים בלבד (ללא שליחה), מתוך חברות מוכרות בלבד.
עינוי אמיתי בלי סמס. וממש לא תזיק אפליקציה להקלטת שיחות, וזיהוי מתקשרים...

ואז, אולי, תעצר הזליגה הענקית למוגנים המעפנים למיניהם.

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לאחר הודעתו של נתן יצ"ו כתבתי לו בפרטי, תחת הכותרת
נכון, נתתי לך לייק. ופה מגיע ה....אבל!!!
ולאחר מעשה החלטתי/הוחלט להעביר לכאן את קול מחאתי השקטה. מועתק מילה במילה!!
לר' @נתן גלנט אני מאוד מעריך אותך וכו' וכו'
אבל בהודעה שציטטת אותי כתבת דבר שלענ"ד לא יכולים לכתוב, ואם אני לא טועה יצא לך לכתוב זאת כבר פעמים מספר, לגבי הפלאפונים, לא שאני לא אוחז כמוך, אבל אנחנו חייבים לעצמינו את השמירה של הרבנים למרות שזה לא נחמד וכו' וכו' כי אחרת אין סוף לדמוקרטיה ו... נכון זה קשה ויש דברים לא מובנים אבל צריך ליישר קו ולו בכדי שהדורות ימשיכו בדרך התורה.
אני מניח שבסוף בסוף עוד יגיעו למסקנות האלו שם אצל הרבנים, אבללללללל אנחנו לא אלו שצריכים להדריך אותם ולהוביל אותם הם אלו שצריכים להוביל אותנו.
אני מקווה שהובנתי
בברכה עד אין קץ
אחד מן המעריצים שלך
כן ממש ככה ללא הגזמה!!
@נתן גלנט

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה