קבלת מידע

אנונימי123

משתמש מקצוען
שלום לכולן!

מבררת בשביל חברה----

אני מסיימת לימודי תכנות בסמינר בהצטיינות.
קיבלתי תשובה חיובית ממקום עבודה נחשב (מקום ממש טוב עם תנאים מעולים) עבור משרת אוטומציה.
אני מתלבטת אם ללכת על זה, או לחכות להצעה בתחום הפיתוח.
שאלתי היא , האם זה נחשב לניסיון בקורות חיים, שייתן לי לעבור אח"כ למשרה טובה יותר, או שזה יתקע אותי בתחום.

אשמח לשמוע תגובה רק מבעלות ניסיון אישי בתחום (כלומר, שלמדו לימודי הנדסת תוכנה, עבדו בבדיקות והתקדמו לפיתוח.)

תודה רבה!!!

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
לדעתי שווה להכנס זמנית למשרת אוטומציה ולהמשיך לחפש תוך כדי משרת פיתוח
כל מה שאמרתי הוא בהנחה ותשבי בבית ולא תממשי את כישורי התכנות שלך, אם את מסוגלת להקדיש כל יום מספר שעות לפיתוח מערכת משלך או אפילו חתרום קוד / לתיקוני באגים בפרויקטי קוד פתוח השונים זה יתקבל הרבה יותר טוב אצל כל מראיין באשר הוא.
זה איך שאני רואה את הדברים

אנונימי123

משתמש מקצוען
לדעתי שווה להכנס זמנית למשרת אוטומציה ולהמשיך לחפש תוך כדי משרת פיתוח
כל מה שאמרתי הוא בהנחה ותשבי בבית ולא תממשי את כישורי התכנות שלך, אם את מסוגלת להקדיש כל יום מספר שעות לפיתוח מערכת משלך או אפילו חתרום קוד / לתיקוני באגים בפרויקטי קוד פתוח השונים זה יתקבל הרבה יותר טוב אצל כל מראיין באשר הוא.
זה איך שאני רואה את הדברים
תודה רבה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה