חנוך בינר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
** הפרסום הנ"ל הוא באישור הנהלת האתר **

גם לכם זה קרה... ? ? ......
עוד בזמן הלימודים בפרוג, רבים מאתנו חלמנו שנזכה לצייר ולאייר כמו המקצוענים ישירות על מסך גדול
ולא על לוח שחור אטום, אלא שאז גילינו לצערנו הרב שבארץ המחירים של המסכים הללו יקרים באופן מוגזם
ונאלצנו להתפשר על לוח אטום במקום מסך איכותי....

בדיוק בגלל זה נולדה קבוצת הרכישה שלנו... :):)

6.jpg

אז מה הסיפור של קבוצת הרכישה הזאת?
קודם כל חשוב להדגיש שאנחנו לא חנות, אנחנו גם לא חברה, אין לנו מוצרים במחסן ואנחנו לא מיצרים אותם!!

אנחנו קבוצה של כמה אומנים, מאיירים, צירים, וגם חובבנים שבגלל המחירים ההזויים של המסכים הגרפים בארץ, חברנו ביחד כדי למצוא פתרון זול וטוב עבורנו, ועבור אומנים נוספים כמונו, שרוצים לעבוד כמו מקצוענים על מסך גרפי ולא על לוח אטום, ולא מוכנים לקחת משכנתא עבור זה.....

וכך לפני כשש שנים, התיישבנו מול המחשב, ויצרנו קשר עם אומנים שונים מכל מיני מקומות בעולם, דרכם עשינו בדיקות מקיפות של מוצרים שונים של חברות המסכים הגרפים מכל העולם וקיבלנו חוות דעת על המוצרים ועל החברות השונות שיש היום בשוק, בדקנו את איכות המוצר, רמות הלחץ, שקיפות ונראות המסך, זויות הטיה של העט, שרות לקוחות, תמיכה טכנית, מימוש אחריות, זמן משלוח ועוד כמה פרמטרים שחשובים לנו כדי לצייר כמו מקצוענים.

ולבסוף הגענו למסקנה שהחברה היחידה שהיא הטובה ביותר עבורנו בעיקר בגלל המחירים השפויים שהם כחצי מחיר מהמוצרים הדומים אצל וואקום, וגם בזכות תנאי השרות התמיכה הטכנית והאחריות, היא חברת XP-PEN.

אז יצרנו קשר עם חברת XP-PEN והסברנו להם שאנחנו קבוצת רכישה, וביקשנו מחירים ושרות עבורנו כקבוצה,
ומאז ועד היום אנחנו מקבלים מהם מחירים תנאים ושרות ללא תחרות, כגון:

*מחירים בלעדיים לקבוצה שלנו עם הנחות ומבצעים, במחיר של לוח אטום בארץ
אתם תרכשו מסך איכותי של חברת XP-PEN ובכלל מחירי המסכים הגרפים הם
כחצי מחיר ממה שמוכרים בישראל.

*מתנות בשווי מאות שקלים ללא עלות נוספת!! כגון עט נוסף , נרתיק למסך, מגן מסך, סטנדר, ועוד)

*תומך טכני פרטי לקבוצת הרכישה שלנו

*המוצרים מגיעים עם שליח פרטי ישירות עד פתח הבית

*אחריות מורחבת בלעדית וייחודית לקבוצה שלנו של שנה וחצי במקום שנה.

*האחריות היא בלעדית וייחודית לקבוצת הרכישה שלנו - בדרך כלל כשצריך להפעיל אחריות עבור מוצר שהתקלקל הלקוח נדרש לשלוח את המוצר לבדיקה ואז מתקנים לו את המוצר או מחליפים ושולחים לו בחזרה, ולרוב המשלוח הוא על חשבון הלקוח, והדבר לוקח זמן רב ולפעמים אפילו מספר חודשים שבהם הלקוח לא יכול לעבוד ולהתפרנס.
בעוד שלקבוצה שלנו יש אחריות בלעדית שבמידה והמוצר נפגם החברה שולחת ללקוח מוצר זהה חדש ללא עלות וללא שהלקוח יידרש לשלוח את המוצר הפגום לחברה!!

אפשר לשמוע המלצות רבות מאומנים שכבר רכשו והתנסו
אז אם גם אתם רוצים לצייר או לאייר כמו מקצוענים
אבל גם אתם לא רוצים לשלם עבור זה מחירים הזויים

צרו אתנו קשר עכשיו והצטרפו אלינו לקבוצת הרכישה שלנו.

כל המחירים באתר הם לפני ההנחה המיוחדת הנוספת עבור חברי הפורום של פרוג

לקבלת פרטים נוספים על קבוצת הרכישה לחצו על הקישור והיכנסו לאתר הקבוצה עכשיו
https://xp-pen-israel.wixsite.com/main

לצפייה במסך הדגל של החברה שנרכש על ידי רוב האומנים בקבוצה לחצו על הקישור עכשיו
https://xp-pen-israel.wixsite.com/main/copy-of-artist-display-22-pro

לצפייה במסכים הגרפיים של החברה לחצו על הקישור עכשיו
https://xp-pen-israel.wixsite.com/main/blank?sort=price_descending

לצפייה בלוחות הגרפיים של החברה לחצו על הקישור עכשיו
https://xp-pen-israel.wixsite.com/main/star-series-tablet?sort=price_descending

ליעוץ והכוונה ללא תשלום לחצו על הקישור ושלחו שאלה באתר

14.jpg

2.jpg

3.jpg

88522fa71b9dadc77ce40dae27fd32ae_thumb_500_500.jpg

A_Pro16_3.jpg

15093600519327.jpg

Screenshot_1.png

Screenshot_11.png

16Pro_01.jpg

39c20bcfef97ee771f0ea60ff82127e1_thumb_500_500.jpg

5be9b411246f9c5e904144bf1cd5f074_thumb_500_500.jpg

קבצים מצורפים

• 6.jpg
    6.jpg
    KB 179.8 · צפיות: 46
נערך לאחרונה ע"י מנהל:

טליא

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אני רכשתי דרך חנוך בינר, ומרוצה מאוד!
גם השירות היה אדיב ביותר, ונעים! הליווי היה עד שהכל היה מותקן ומסודר.
מומלץ!

אלישבע גוהר

מאיירת דיגיטלית (לשעבר 'אילוסטרייטורית אחת')
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
נשמע כמו בשורה טובה
רק שאלה-
אם מדברים על תחליף הגון במחיר שפוי לוואקום-
למה לא huion?

נערך לאחרונה ב:

נתנאל Art

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
נשמע כמו בשורה טובה
רק שאלה-
למה לא huion?
גם אני מרוצה מHUION לגמרי,
אבל! לפי מה שעיינתי למעלה, יש ל XP עט חדיש שהחוד שלו (שאחראי גם על עובי הקו בזמן הלחיצה) פועל ללא קפיץ פנימי מעצבן, אלא ממש כמו עט רגיל כמעט, כך שהשליטה הרבה יותר טבעית, וזה רבותיי, מאד מעניין...

חנוך בינר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
נשמע כמו בשורה טובה
רק שאלה-
למה לא huion?
שאלה מצויינת
להויון אכן יש מחירים זולים, אבל יש בעיה מרכזית במסכים שלהם, שהעט כאשר הוא מונח על הזכוכית, הקו המצויר הוא לא מספיק מדויק ולא ממש בדיוק נוגע בעט.
ב xp-pen פתרו את הבעיה הזאת עם תוסף מיוחד שמכייל את העט לפי זוית הישיבה והאחיזה שלך והדיוק הוא מקסימלי!!!

חוץ מזה שבהויון אין לך תמיכה טכנית אישית, לא שנה וחצי אחריות, והדגמים החדשים הם בעלי רמות לחץ, ורזולוציות ובכלל מפרט טכני עשיר וגדול יותר.

אם יש לך עוד שאלות אשמח לענות.
גם אני מרוצה מHUION לגמרי,
אבל! לפי מה שעיינתי למעלה, יש ל XP עט חדיש שהחוד שלו (שאחראי גם על עובי הקו בזמן הלחיצה) פועל ללא קפיץ פנימי מעצבן, אלא ממש כמו עט רגיל כמעט, כך שהשליטה הרבה יותר טבעית, וזה רבותיי, מאד מעניין..
זה נכון מה שתיארת לגבי החוד, ויותר חשוב מכך היא אפשרות הכיול שקיימת רק ב xp-pen, כלומר ניתן להגיע לרמות דיוק שלא קימות ב HUION בזכות האפשרות הזאת, אתה יכול לכוון את העט מול המסך על ידי לחיצה על 4 נקודות במסך, והכל באופן ייחודי על פי זווית הישיבה וזווית אחיזת העט שלך, וכמו שציינתי ישנם עוד כמה שיפורים באיכות ובנתונים מול HUION, כדאי לעבור על המפרטים הטכניים של המוצרים, הם נמצאים באתר, לדוגמא המוצר הזה:

אלישבע גוהר

מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
להויון אכן יש מחירים זולים, אבל יש בעיה מרכזית במסכים שלהם, שהעט כאשר הוא מונח על הזכוכית, הקו המצויר הוא לא מספיק מדויק ולא ממש בדיוק נוגע בעט.
אני לא אעריץ באופן עקשני את הויון.
אבל בניגוד לדבריך בדגם שלי ספציפית (ובעוד כמה) אין כלל את תופעת הפרלקסה שתיארת.

בכל מקרה בהצלחה בהתגבשות, נשמע מעולה.
גם לתלמידות שלי אני תמיד ממליצה על XP PEN, וארגנתי בזמנו קבוצת רכישה, ללוחות אטומים אומנם.

חנוך בינר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
אני לא אעריץ באופן עקשני את הויון.
אבל בניגוד לדבריך בדגם שלי ספציפית (ובעוד כמה) אין כלל את תופעת הפרלקסה שתיארת.

בכל מקרה בהצלחה בהתגבשות, נשמע מעולה.
גם לתלמידות שלי אני תמיד ממליצה על XP PEN, וארגנתי בזמנו קבוצת רכישה, ללוחות אטומים אומנם.
היו הרבה שדיווחו על בעיה כזאת, אבל אם אכן סידרו בהויון את בעיית הפרלקסה, אז מצוין.

בכל זאת יש עוד נתונים ב XP-PEN שכדאי בגללם לרכוש דוקא את זה ולא אחר, כגון אחריות שנה וחצי, תמיכה טכנית פרטית, ובכלל נתוני מכשירים גבוהים יותר, ובפרט שפער המחיר לא כל כך גדול.

נתנאל Art

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
@חנוך בינר , יש לי שאלה (ברוח טובה..), אם אתם כל כך זולים, מדוע אני מוצא את אותם מוצרים באלי אקספרס ב- 1000 שח פחות?
תסביר לציבור למה העיסקה איתך יותר משתלמת?

חנוך בינר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
@חנוך בינר , יש לי שאלה (ברוח טובה..), אם אתם כל כך זולים, מדוע אני מוצא את אותם מוצרים באלי אקספרס ב- 1000 שח פחות?
קודם כל זאת שאלה מצוינת!!! וברור שברוח טובה, הכל כאן ברוח טובה, מי שיתאים לו יקנה אתנו, ומי שלא אז לא, והכל בלב שמייח!!!!

אני מניח שהתכוונת ל XPPen Artist 22 (2nd Generation) אז צירפתי כאן צילום מסך וסימנתי עליו כמה דברים ואסביר:

Screenshot_1244.png

1. שים לב שהמוצר הנ"ל נמצא כרגע באלי אקספרס בהנחה משמעותית של 44%, זה לא המחיר הרגיל שלו תמיד, ורשום שם שמחירו המקורי הוא 3010 + 267 עבור משלוח, וכבר הגעת למחיר יותר יקר מהמחיר הקבוצתי שלנו, כי אצלנו הוא יעלה לך 2700 אחרי הנחת פרוג.

2. שים לב שזמן משלוח מוערך שהוא יגיע ב 10/9 שזה בעוד כמעט חודש!!!! בעוד בהזמנה בקבוצת הרכישה זה מגיע תוך 5-14 ימים ובדרך כלל שבוע.
ובכלל מי שקונה הרבה באלי אקספרס יודע שבחיים זה לא מגיע בזמן שכתוב, ולפעמים אפילו חודשיים, ואתה כבר צריך לעבוד איתו לא? למה לחכות כל כך הרבה?

3. אלי אקספרס שולחים את המסך בדאר רשום, וכשזה מגיע לארץ בדאר רואים מה זה ומחייבים אותך בעוד 18% מע"מ ועוד 25% מכס, בעוד בקבוצת הרכישה המוצר מגיע עם שליח בין לאומי (DHL UPS וכו) ישירות עד הבית ולא עובר דרך הדאר ואתה לא מוסיף כלום על מכס ומע"מ!! (אני יודע את זה מנסיון מר שבהתחלה גם אלינו היו שולחים בדאר והיינו משלמים עוד תוספת, ולאחר שקבוצת הרכישה שלנו גדלה, החברה הסכימה לספוג עלויות ושולחת במשלוח פרטי שיכול להגיע גם ל 700 שח, וכאמור החברה לא גובה את זה מאתנו.

4. המוכר הספציפי הזה קרא לחנות שלו באלי אקספרס בשם: "xp-pen Official Store" כלומר הוא מתחזה להיות החנות הרשמית של XP-PEN בעוד XP-PEN לא מוכרים באלי אקספרס ולא בשום חנות אינטרנטית למעט האתר הרשמי שלהם שיש אותו כמעט בכל השפות וכמעט בכל העולם, למעט עברית בישראל בינתיים.
גם הקבוצה שלנו היא לא סוכן רשמי ולא חנות רשמית, אנחנו קבוצת רכישה שמקבלים מחירים ותנאים טובים, ולעולם לא נתחזה כחנות רשמית!!!
על כל פנים מוכר שמתחזה לחנות רשמית איבד אמון אצלי ולא הייתי רוכש ממנו!!

5. כשתקנה באלי אקספרס את המסך הזה, הרכישה היא ללא שרות וללא תמיכה טכנית וללא אחריות, מי יסביר לך איך לחבר ולהתקין את הכבלים ואת הדרייבר? מי יעזור לך אם משהו לא מסתדר בהתקנה כמו שקורה לפעמים? מי ייתן לך תמיכה טכנית? מי ייתן לך שרות במידה ותהיה לך תקלה במסך? אף אחד!!!
בעוד אצלנו יש לך את כל אלו וגם אחרי תקופת האחריות יש לך תמיכה ומענה ושרות. ויתכן שלך זה פחות חשוב, אבל מניסיוננו זה חשוב מאוד למי שמשקיע במסך.

6. הרבה פעמים באלי אקספרס המוצרים הם בכלל משומשים, או מחודשים, ואין לך שום דרך לדעת כמה זמן כבר עבדו עם המסך הזה.

זהו בגדול, מקווה שעניתי על השאלה
אם יש עוד שאלות אשמח לענות

יום מקסים

אלישבע גוהר

מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
קודם כל זאת שאלה מצוינת!!! וברור שברוח טובה, הכל כאן ברוח טובה, מי שיתאים לו יקנה אתנו, ומי שלא אז לא, והכל בלב שמייח!!!!

אני מניח שהתכוונת ל XPPen Artist 22 (2nd Generation) אז צירפתי כאן צילום מסך וסימנתי עליו כמה דברים ואסביר:

צפה בקובץ המצורף 1189693

1. שים לב שהמוצר הנ"ל נמצא כרגע באלי אקספרס בהנחה משמעותית של 44%, זה לא המחיר הרגיל שלו תמיד, ורשום שם שמחירו המקורי הוא 3010 + 267 עבור משלוח, וכבר הגעת למחיר יותר יקר מהמחיר הקבוצתי שלנו, כי אצלנו הוא יעלה לך 2700 אחרי הנחת פרוג.

2. שים לב שזמן משלוח מוערך שהוא יגיע ב 10/9 שזה בעוד כמעט חודש!!!! בעוד בהזמנה בקבוצת הרכישה זה מגיע תוך 5-14 ימים ובדרך כלל שבוע.
ובכלל מי שקונה הרבה באלי אקספרס יודע שבחיים זה לא מגיע בזמן שכתוב, ולפעמים אפילו חודשיים, ואתה כבר צריך לעבוד איתו לא? למה לחכות כל כך הרבה?

3. אלי אקספרס שולחים את המסך בדאר רשום, וכשזה מגיע לארץ בדאר רואים מה זה ומחייבים אותך בעוד 18% מע"מ ועוד 25% מכס, בעוד בקבוצת הרכישה המוצר מגיע עם שליח בין לאומי (DHL UPS וכו) ישירות עד הבית ולא עובר דרך הדאר ואתה לא מוסיף כלום על מכס ומע"מ!! (אני יודע את זה מנסיון מר שבהתחלה גם אלינו היו שולחים בדאר והיינו משלמים עוד תוספת, ולאחר שקבוצת הרכישה שלנו גדלה, החברה הסכימה לספוג עלויות ושולחת במשלוח פרטי שיכול להגיע גם ל 700 שח, וכאמור החברה לא גובה את זה מאתנו.

4. המוכר הספציפי הזה קרא לחנות שלו באלי אקספרס בשם: "xp-pen Official Store" כלומר הוא מתחזה להיות החנות הרשמית של XP-PEN בעוד XP-PEN לא מוכרים באלי אקספרס ולא בשום חנות אינטרנטית למעט האתר הרשמי שלהם שיש אותו כמעט בכל השפות וכמעט בכל העולם, למעט עברית בישראל בינתיים.
גם הקבוצה שלנו היא לא סוכן רשמי ולא חנות רשמית, אנחנו קבוצת רכישה שמקבלים מחירים ותנאים טובים, ולעולם לא נתחזה כחנות רשמית!!!
על כל פנים מוכר שמתחזה לחנות רשמית איבד אמון אצלי ולא הייתי רוכש ממנו!!

5. כשתקנה באלי אקספרס את המסך הזה, הרכישה היא ללא שרות וללא תמיכה טכנית וללא אחריות, מי יסביר לך איך לחבר ולהתקין את הכבלים ואת הדרייבר? מי יעזור לך אם משהו לא מסתדר בהתקנה כמו שקורה לפעמים? מי ייתן לך תמיכה טכנית? מי ייתן לך שרות במידה ותהיה לך תקלה במסך? אף אחד!!!
בעוד אצלנו יש לך את כל אלו וגם אחרי תקופת האחריות יש לך תמיכה ומענה ושרות. ויתכן שלך זה פחות חשוב, אבל מניסיוננו זה חשוב מאוד למי שמשקיע במסך.

6. הרבה פעמים באלי אקספרס המוצרים הם בכלל משומשים, או מחודשים, ואין לך שום דרך לדעת כמה זמן כבר עבדו עם המסך הזה.

זהו בגדול, מקווה שעניתי על השאלה
אם יש עוד שאלות אשמח לענות

יום מקסים

ייתכן מאוד גם שזה מוצר מחודש
ולא חדש מהייצור
זה דברים שניתן למצוא באמזון ואליאקספרס

חנוך בינר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
צודקת, ואכן ציינתי זאת בסעיף 6 בתשובתי.
ובאתרים שציינת אכן אפשר למצוא לכתחילה מחודש יותר בזול כביכול, אבל שוב זה ללא אחריות , ללא שרות, ללא תמיכה, ובסופו של יום......... יותר יקרים בגלל המשלוח המע"מ והמכס.

חנוך בינר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי

עוד בזמן הלימודים בפרוג, רבים מאתנו חלמנו שנזכה לצייר ולאייר כמו המקצוענים ישירות על מסך גדול
ולא על לוח שחור אטום, אלא שאז גילינו לצערנו הרב שבארץ המחירים של המסכים הללו יקרים באופן מוגזם

צפה בקובץ המצורף 1189051

קודם כל חשוב להדגיש שאנחנו לא חנות, אנחנו גם לא חברה, אין לנו מוצרים במחסן ואנחנו לא מיצרים אותם!!

אנחנו קבוצה של כמה אומנים, מאיירים, צירים, וגם חובבנים שבגלל המחירים ההזויים של המסכים הגרפים בארץ, חברנו ביחד כדי למצוא פתרון זול וטוב עבורנו, ועבור אומנים נוספים כמונו, שרוצים לעבוד כמו מקצוענים על מסך גרפי ולא על לוח אטום, ולא מוכנים לקחת משכנתא עבור זה.....

וכך לפני כשש שנים, התיישבנו מול המחשב, ויצרנו קשר עם אומנים שונים מכל מיני מקומות בעולם, דרכם עשינו בדיקות מקיפות של מוצרים שונים של חברות המסכים הגרפים מכל העולם וקיבלנו חוות דעת על המוצרים ועל החברות השונות שיש היום בשוק, בדקנו את איכות המוצר, רמות הלחץ, שקיפות ונראות המסך, זויות הטיה של העט, שרות לקוחות, תמיכה טכנית, מימוש אחריות, זמן משלוח ועוד כמה פרמטרים שחשובים לנו כדי לצייר כמו מקצוענים.

ולבסוף הגענו למסקנה שהחברה היחידה שהיא הטובה ביותר עבורנו בעיקר בגלל המחירים השפויים שהם כחצי מחיר מהמוצרים הדומים אצל וואקום, וגם בזכות תנאי השרות התמיכה הטכנית והאחריות, היא חברת XP-PEN.

אז יצרנו קשר עם חברת XP-PEN והסברנו להם שאנחנו קבוצת רכישה, וביקשנו מחירים ושרות עבורנו כקבוצה,

*מתנות בשווי מאות שקלים ללא עלות נוספת!! כגון עט נוסף , נרתיק למסך, מגן מסך, סטנדר, ועוד)

*האחריות היא בלעדית וייחודית לקבוצת הרכישה שלנו - בדרך כלל כשצריך להפעיל אחריות עבור מוצר שהתקלקל הלקוח נדרש לשלוח את המוצר לבדיקה ואז מתקנים לו את המוצר או מחליפים ושולחים לו בחזרה, ולרוב המשלוח הוא על חשבון הלקוח, והדבר לוקח זמן רב ולפעמים אפילו מספר חודשים שבהם הלקוח לא יכול לעבוד ולהתפרנס.
בעוד שלקבוצה שלנו יש אחריות בלעדית שבמידה והמוצר נפגם החברה שולחת ללקוח מוצר זהה חדש ללא עלות וללא שהלקוח יידרש לשלוח את המוצר הפגום לחברה!!

צפה בקובץ המצורף 1189067

צפה בקובץ המצורף 1189052

צפה בקובץ המצורף 1189053

צפה בקובץ המצורף 1189054

צפה בקובץ המצורף 1189055

צפה בקובץ המצורף 1189056

צפה בקובץ המצורף 1189057

צפה בקובץ המצורף 1189059

צפה בקובץ המצורף 1189061

צפה בקובץ המצורף 1189063

צפה בקובץ המצורף 1189064

צפה בקובץ המצורף 1189066

ולאלו ששאלו מה היתרונות של XP-PEN על פני המתחרים, קבלו את הדבר הבא!!!!!

הרשו לנו להכיר לכם את ה-X3, השבב החכם הראשון שלנו. לידתו מתחילה את הפרק השלישי של חרט ה-XP-PEN: עידן השבב החכם. למרות שה-X3 זעיר, הוא עשוי בטכנולוגיה מתוחכמת המשדרגת באופן דרמטי את הביצועים והמבנה של החרט. המשימה שלנו היא ליצור דיגיטליים אמנותיים שנותנים לך תחושה אמיתית וטבעית כמו עבודה עם כלי מסורתי. שמרנו על המטרה הזו לאורך תהליך העיצוב של השבב החכם X3, וכתוצאה מכך חרט X3 שמרגיש כמעט בדיוק כמו שימוש במברשת מסורתית. טכנולוגיית שבב חכם X3, אינסוף אפשרויות

קבצים מצורפים

• Introducing the X3 Smart Chip - XP-PEN_3.mp4
    6.5 MB
  • Screenshot_1251.png
    Screenshot_1251.png
    KB 147.2 · צפיות: 35
  • Screenshot_1250.png
    Screenshot_1250.png
    KB 647.1 · צפיות: 27
  • Screenshot_1249.png
    Screenshot_1249.png
    KB 105.1 · צפיות: 30
  • Screenshot_1248.png
    Screenshot_1248.png
    KB 103.4 · צפיות: 25
  • Screenshot_1247.png
    Screenshot_1247.png
    KB 133.4 · צפיות: 30
  • Screenshot_1246.png
    Screenshot_1246.png
    KB 447.8 · צפיות: 78
  • Meet your New Artist Series_3.mp4
    11 MB
נערך לאחרונה ב:

נתנאל Art

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
@חנוך בינר היקר, אשמח אם תוכל להעלות תמונה אמיתית מקרוב של המסכים האלה (אני בכל אופן מתעניין דווקא במסך 16' החדש עם העט X3) היות ויש שמועות על בעיית ברק מעצבן על המסך מהאור שבחדר אפי' שהוא לא ישיר, מה שאין בהויון או וואקום (לפחות בחלקם הגדול), וגם, מה עושים אם המסך חלקלק ולא מספיק מחוספס..
לכן תמונה אחת אמיתית של לקוח מהמוצרים החדשים ולא של החברה, שווה אלף מילים...

חנוך בינר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
הי @נתנאל Art ותודה על השאלה

לגבי החשש שמה המסך מחזיר אור
ובכן זה כל כך תלוי בכל כך הרבה משתנים: איזו תאורה יש לך? מלמעלה או מהצד? הלוגן? לד? ליבון? לבן? צהוב? חזק? חלש? חדר גדול או קטן? המסך בזויית? או שוכב על השולחן? או על סטנדר כמעט ישר? איזה גודל המסך? כמה קרוב אתה למסך? האם יש מספר מקורות אור בחדר? ועוד ועוד.... אבל זה ממש לא תלוי בחברה המייצרת, אם יש החזר אור מהזכוכית זה בגלל שזאת זכוכית, ויהיה את זה בכל המסכים, זה תלוי בסביבת העבודה שלך.

ולמעשה בסופו של דבר, כן, לפעמים יש קצת השתקפות, אלא שלאף אחד זה לא ממש מפריע, או בגלל שהתרגלו, או בגלל שלא הפריעה עוד מהתחלה, גם אצלי במסך שמתי לב עכשיו בגלל ששאלת, שיש קצת השתקפות, שים לב שבתמונה שצירפתי המסגרת השחורה קצת מחזירה אור, זה לא הפריע לי אף פעם.

אודה למי שקנה מסך ונמצא כאן שיכתוב לנו אם זה הפריע לו ואיך פתר את הבעיה אם הייתה.

בעבר החברה הייתה נותנת עם המסך מדבקה שקופה ועבה שהייתה סוג של מגן מסך כמו של פלאפונים, בפועל היא הייתה מחספסת קצת את המגע עם המסך, וגם מונעת החזר אור, אבל החברה הפסיקה לצרף את זה למסך כי אף אחד לא היה מדביק אותה בכלל, (כולל אני, יש לי אותו בארון כבר 6 שנים) מי שרוצה בכל זאת, יכול לקבל כזה עם המסך, לחברי הפורום ללא עלות נוספת.

לגבי מה עושים עם המסך חלק ולא מספיק מחוספס, ובכן אתה מצייר על זכוכית, זאת זכוכית חלקה, גם בוואקום והויון המסך חלק, לא ידוע לי שזה הפריע למישהו, להפך, הרגשת הציור על המסך חלקה ונעימה, אני חושב שאם הוא היה מחוספס זה היה מפריע בדיוק של העט.

לגבי תמונה אמתית של מסך, צירפתי לך תמונה של המסך שלי, אם יש צורך בעוד צילומים אבקש מאנשים שקנו, למרות שתמונה לא תראה לך בוודאות אם יש החזר אור או לא, ובטח לא אם הוא חלק או מחוספס ואם בכלל זה מפריע.

אתה מוזמן לבא אלי הביתה, או אולי למישהו שקנה וגר קרוב אליך, ולבדוק מסך בעצמך, זאת הבדיקה הכי טובה.

לילה טוב

קבצים מצורפים

• WhatsApp Image 2022-08-22 at 02.12.41.jpeg
    WhatsApp Image 2022-08-22 at 02.12.41.jpeg
    KB 72.6 · צפיות: 87

חנוך בינר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי

צפה בקובץ המצורף 1189051

צפה בקובץ המצורף 1189067

צפה בקובץ המצורף 1189052

צפה בקובץ המצורף 1189053

צפה בקובץ המצורף 1189054

צפה בקובץ המצורף 1189055

צפה בקובץ המצורף 1189056

צפה בקובץ המצורף 1189057

צפה בקובץ המצורף 1189059

צפה בקובץ המצורף 1189061

צפה בקובץ המצורף 1189063

צפה בקובץ המצורף 1189064

צפה בקובץ המצורף 1189066
X3, השבב החכם הראשון שלנו אי פעם! יותר טכנולוגיה טבעית, יותר יצירתיות עוצמתית. ה-X3 Smart Chip מתחיל את הפרק השלישי של חרט ה-XPen: עידן Smart Chip. הוא מספק חווית ציור אותנטית על ידי שדרוג דרסטי של המבנה והביצועים של הסטיילוס. זעיר ככל שה-X3 הוא, הוא עמוס בצורה בלתי נתפסת בהייטק כדי לפרוץ יצירתיות אינסופית. מסע ציור אפי יוצא לדרך ברגע שהאצבע שלך נוגעת בחרט.

קבצים מצורפים

• Welcome to the X3 smart chip era.mp4
    20.7 MB

פרודקשיין

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
תמיד ציירתי בלוח אטום וקטן עד שלפני שנתיים בשיא הסגר המלחיץ הגענו אליו הבייתה (גרנו אז במרחק שבתוך 500 מטר;))
התנסנו אצלו וממש נהנינו הזמנו ותוך פחות משבועיים הגיע אלינו הביתה
אנחנו ממש מרוצים גם מלוח וגם מהשירות המסור

חנוך בינר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
תמיד ציירתי בלוח אטום וקטן עד שלפני שנתיים בשיא הסגר המלחיץ הגענו אליו הבייתה (גרנו אז במרחק שבתוך 500 מטר;))
התנסנו אצלו וממש נהנינו הזמנו ותוך פחות משבועיים הגיע אלינו הביתה
אנחנו ממש מרוצים גם מלוח וגם מהשירות המסור.
תודה תודה
שמח שיכולתי להיות שליח של עוד אומן שיכול עכשיו לאייר כמו מקצוען על מסך ולא על לוח אטום....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  1  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה