קבוצת רכישה לכסא משרדי

• פותח הנושא אך
  • פורסם בתאריך

A JERBI

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י mgv;n4879675:
אפשר להתקשר ישירות, לאחד בשם הרצל, נמצא במתתיהו ליד מודיעין עילית,
ולקבל מחיר מאוד מאוד זול, קניתי אצלו ואני מאוד מאוד מרוצה, כמובן שיש אפשרות למשלוחים.
[נראה לי שפינתי קנתה דרכו]
כרגע אין לי את המספר שלו זמין, אולי באחד האשכולות כבר העלו את המספר,
אם לא אעלה יותא מאוחר.

יש אצלו הרבה כסאות עודפים, תצוגה..
(הקבוצה היתה ישירות מהמפעל ולא דרכו... הוא היה אחראי על ההובלות)
לא אכפת לי לארגן שוב, כמובן אם יהיה ביקוש.

ov

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
אוף! קניתי לפני כמה שבועות, והתפשרתי על משהו יותר פשוט... חבל!

אך

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י pinati;n4880056:

פינתי כל הכבוד!
ובכן אני הנרשמת הראשונה. אם תיפתח הקבוצה תעלי בבקשה שוב את התנאים והטפסים כדי שאני יעשה את הרישום וההזמנה בצורה מסודרת.
המון תודה.

mgv

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י pinati;n4880056:

יש סיכוי שאפשר דרכו,
בזמנו הוא אמר לי [אם אני זוכרת נכון] שאפשר גם להזמין דרכו את אותו כסא במחיר הקבוצתי, כדאי לנסות.

אך

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אם פינתי מוכנה לארגן שוב קבוצת רכישה והיא משיגה את התנאים ישירות מהמפעל זה בהחלט עדיף. גם מבחינת האחריות וגם מבחינת הלוגיסטיקה.
מי שמעונין להכנס לקבוצה שיכתוב פה.

חניפו

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
אני אשמח לקבל פרטים בשביל להצטרף

פלפלת

משתמש פעיל
נשמע מעניין...

אבל מישהו יכול לומר חוו"ד מנסיון אם באמת הכיסא שווה את זה?
הוא מיוחד יותר משאר הכסאות המשרדיים?

מאד חשוב לי לדעת אם הוא באמת נח (ולא רק בריא).

האיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מעונינת גם
יש מצב שאצטרך עוד 3.

נמה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
D I G I T A L
גם אני מעונינת

אך

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
פינתי, לכמה צריך להגיע כדי לפתוח קבוצה מסודרת?

MySend

משתמש צעיר
נכתב ע"י פלפלת;n4881348:
נשמע מעניין...

אבל מישהו יכול לומר חוו"ד מנסיון אם באמת הכיסא שווה את זה?
הוא מיוחד יותר משאר הכסאות המשרדיים?

מאד חשוב לי לדעת אם הוא באמת נח (ולא רק בריא).

מישהו יכול לענות על השאלה הזאת,

וכמה אמור לעלות סופו של מחיר??

שלכם

משתמש פעיל
גם לי יש צורך בכסא משרדי איכותי
יתכן ונרכוש כמה כמה כסאות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה