בקשת תפילה קבוצת י"ג /*פרק יג / *יג פעם / *יג לחודש

miriam:)

משתמש רשום
ב"ע"ה נפתח קבוצת יג גם החודש, חודש שבט
המעוניינים מוזמנים לשלוח שם לתפילה לזיווג
למייל SAMLILSAMLILIM @ג'ימל וכו

תודה מראש למי שיכול\ה להקפיץ אשכול זה, עד שתיסגר הקבוצה

בשורות טובות!
אני מעוניינת,
תודה!!

סמליל

משתמש מקצוען
קבוצה אחת כבר סגורה
פותחים קבוצה נוספת!
המעוניינים מוזמנים לשלוח שם לתפילה לזיווג
למייל SAMLILSAMLILIM @ג'ימל וכו

מתחילים בע"ה ביום שבת, יג בשבט, 4.2.23
עד ליום חמישי, כה בשבט, 16.2.23

תודה מראש למי שיכול\ה להקפיץ אשכול זה, עד שתיסגר הקבוצה
בשורות טובות!

סמליל

משתמש מקצוען
חסרים 9 שמות כדי שהקבוצה השניה תיפתח!
אם אתם רוצים להצטרף או אתם מכירים מישהו אחר שמעוניין,
תשלחו את השם לתפילה למייל-
SAMLILSAMLILIM @ג'ימל וכו

מתחילים בע"ה ביום שבת, יג בשבט, 4.2.23
עד ליום חמישי, כה בשבט, 16.2.23

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
מישהי התקשרה אלי ושאלה אם אני רוצה להצטרף גם הפעם
תכל'ס אמרתי כן אבל לא שמעתי ממנה מאז ועוד שניה י"ג
אז אשמח להצטרף לקבוצה אם יש מקום

ומקסימום את אשמע מההיא- הבת שלי תהיה בקבוצה הזו

סמליל

משתמש מקצוען
מישהי התקשרה אלי ושאלה אם אני רוצה להצטרף גם הפעם
תכל'ס אמרתי כן אבל לא שמעתי ממנה מאז ועוד שניה י"ג
אז אשמח להצטרף לקבוצה אם יש מקום

ומקסימום את אשמע מההיא- הבת שלי תהיה בקבוצה הזו
אם את מעוניינת להצטרף, או אם את מכירה אחרות שמתאים להם להצטרף
אז בבקשה לשלוח את השמות לתפילה למייל
SAMLILSAMLILIM @ג'ימל וכו

תודה
ורק שמחות תמיד

הודיה יצחק

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
מקפיצה לתזכורת-
קריאת פרק י"ג
יום 11/13

יש היום סגולה כ"ג בשבט פרטים בקישור:
בשורות טובות!

פרק קכד:
א) שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי ד' שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל: ב) לוּלֵי ד'שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם: ג) אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ: ד) אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ: ה) אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים: ו) בָּרוּךְ ד' שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם: ז) נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ: ח) עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם ד' עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
• • • • • •
לתשומת לבכם, אשכול זה נועד לבקשות תפילה בלבד. פטפטת ודיונים עלולים לגרום לנעילת האשכול או חסימת המשתמש. בברכת רפואה שלימה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה