צריכה עזרה בסיסית

יוגורט

משתמש מקצוען
אני רוצה להתחיל לבנות אתר בוורדפרס
ואני נתקעת עוד בשלב ההתקנה!

תודה רבה

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
על מנת שיהיה אפשר באמת לעזור לך, אני ממליץ לפרט יותר על הבעיה.
מה עשית, איך עשית, באיזה נקודה נתקלת בבעיה ומה מהות הבעיה.

שמואל גרינשטיין

יותר מעצב מגרפיקאי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
צילום מקצועי
D I G I T A L
אם העניין הוא לנסות לבנות אתר, ולראות אם הולך או לא,

אני הייתי מציע, פשוט לקנות דומיין, רוב החברות בארץ מציעות אחסון חינם לחודש או חודשיים למי שקונה דומיין.

ואז יש דומיין ויש אכסון, ופשוט מתקינים אתר וורדפרס ישירות לFTP בצורה הנורמלית והסטנדרטית, שרת לינוקס, אין באגים ואין בעיות, וזה גם מספיק מהיר, ומספיק זמן להתנסות על המערכת.

אם הולך, אפשר להמשיך לשלם על האכסון (20-50 שקלים בחודש, תלוי בגודל האכסון). לא הולך, אז השקענו כמה עשרות שקלים. עדיף מאשר לנסות שוב ושוב, ולהתקע...

יוגורט

משתמש מקצוען
אני לא רוצה לעשות את זה בשביל לנסות. אני צריכה לבנות אתר (בפעם הראשונה עם וורדפרס). והתחלתי לפעול לפי המדריך הנ"ל . ופעם שניה שאני מנסה להתקין וכל פעם הוא מגיע לסוף ולא מסיים:
http://www.prog.co.il/showthread.php?t=168999

נוכחות לעסקים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עריכה תורנית
D I G I T A L
בשביל להתנסות אפר להתקין שרת מדומה על המחשב דרך wamp
מדריך מפורט איך להתקית את wamp ואיך להתקין וורדפרס[נראה יותר מפורט ועדכני מווובמסטר]
http://yaky-refael.com/blog/wordpress-from-0-hebrew-day-1/

יוגורט

משתמש מקצוען
נכתב ע"י אחד פלוס;1292108:
בשביל להתנסות אפר להתקין שרת מדומה על המחשב דרך wamp
מדריך מפורט איך להתקית את wamp ואיך להתקין וורדפרס[נראה יותר מפורט ועדכני מווובמסטר]
http://yaky-refael.com/blog/wordpress-from-0-hebrew-day-1/

ניסיתי גם את זה.
הוא כותב שחסר msvcp110.dll במחשב ולכן אינו יכול להפעיל את התכנית.
אך הוא קיים!

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
אני אישית לא אוהב להתקין וורדפרס ככה.
אם רוצים להתקין וורדפרס על המחשב האישי, אני מציע לעבוד בצורה הבאה:
- להתקין wamp
- (בעזרת phpMyAdmin) להקים מסד נתונים
- לפתוח יוזר עם כל ההרשאות
- לחלץ את קבצי וורדפרס לתיקיה תחת www של wamp
- להשלים את תהליך ההתקנה דרך הדפדפן

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  19  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה