התייעצות צריכה ייעוץ בנושא עגלות לשני ילדים במקביל

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
לגבי המטפלת זה לא אצל כולן ככה? אני מכניסה ומוציאה את הילד בעגלה. שם היא גם משכיבה אותו לישון במהלך היום. את אומרת שבד"כ מטפלות מחזיקות עריסות בביתן לכל התינוקות?
3 מתוך 5 מטפלות שיש לי איתן נסיון היה להן לולים
2 היו בלי לולים והקפידו לשים את התינוקים על משטח פעילות במשך זמן העירות, בגיל הממש קטן זה פחות אכפת לי אם מכל השאר אני מרוצה.

לחם מטוגן

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי

מרכז מידע

משתמש פעיל
נושאים נוספים שלא פתרו פה!
א. לא לכל מקום {גודל מדרכה, חנייה על מדרכות...} מתאים עגלת תאומים! בני ברקית? תחשבי פעמיים!
ב. אם רק את מטלטלת בשבת מה תעשו רק עם שתי עגלות?

שמעתי משתיים {ואולי עוד} שעשו והיו מאוד!! מרוצות:
מיד אחרי הלידה המשיכו עם האמבטיה הותיקה וטיולון יויו! {בכו״כ בהתחלה את בחופש ולא יוצאים כמעט מהבית בגלל הלידה התינוק וכו׳}
לקראת חזרה מחופשת הלידה, מכרו את האמבטיה, קנו יויו נוסף, וגם את הטרמפיסט של יויו, וכן את החלק המחבר בין העגלות {אפשר גם מחבר אוניברסלי יש גם באליאקספרס}.

מעלות:
- מתאים לשני ילדים בשני מוסדות לימוד שונים!
- נח ליציאה עם הילדים בצהריים {טרמפיסט}.
- בשבת {הולכים על הכביש} מחברים את העגלות.

חסרנות:
- יש ילדים שהטרמפיסט של יויו לא מתאים להם בכזה גיל {אצלך שנה וחמישה חודשים} - אפשר להרגיל אותם בהתחלה עם טרמפיסט של ישיבה עם קשירה {להשאיל ממישהו}
- בנין בלי מעלית קשה מאוד עם טרמפיסט או שני עגלות מחוברות.
- בעייתי לנסיעה באוטובוס {אפשרי בהחלט!}

בהצלחה

סתםם

משתמש פעיל
בתור אמא לילדים צפופים נראה שאין מנוס מלהחזיק 3 עגלות
למרות שכשיום אני משתמשת רק בטיולון כן גם לתינוק שנולד (לא בחורף)
לגבי מטפלת וכו יש גם גנים בגילאי 1-2 שמשכיבים בעגלה ואז תצטרכי לקחת אותם בשתי עגלות אחת למטפלת ואחת לגן תבברי טוב טוב על הנושא לפני שאת קונה
בכל מקרה תינוק קטן לא חייב עגלת אמבטיה הוא יכול לשכב בעגלה רגילה עם שכיבה 100 אחוז והכי חשוב לשים לו מזרון טוב שירפד לו ויהיה לו נח
ואז כשאת יוצאת עם שניהם לבד זה לקחת אותם רק בתאומים
אישית מה אשני עשיתי בראשונים שלי זה שתי עגלות ולא יצאתי איתם לבד אלא כל אחד לקח ילד
וגם מהר מאד הרגלנו את הגדול ללכת לבד או עם טרמפיסט קטן שהתחבר לעגלה הרגילה (היה בן 1 ו4 כשהשני נולד והלך מאד טוב)
לגבי תאומים ממליצה מאד על מאונטין באגי חוץ מהחסרון היחיד שלה שהיא כבדה וקשה להעלות אותה במדרגות היא עגלה משפחתית היום אנחנו שמים עליה א"כ המשפחה (וזה לא 3...) והיא נוסעת חלק וכמעט בלי קושי שווה כל שקל היה לה אולי תיקון קטן של להחליף איזה קפיץ וזהו

גימפעל

משתמש מקצוען
יש מחבר עגלות,
רצועות שמחברות 2 עגלות ובלחיצה אחת אפשר להפריד ביניהם.

לחם מטוגן

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איזה טרמפיסט מומלץ לגיל הזה, לעגלת בי 5?
נראה לי שלבי 5 יש רק טרמפיסט אחד שמתחבר אליו שיש לו אופציה להוציא ולהחזיר לפי הצורך את הכסא,
אגב,יותר נח לאמא שהילד עומד, אבל מה שמתאים לך...ולילד שלך...

סתםם

משתמש פעיל
טרמפיסט זה דבר מאד לא נח לאמא
אצלי היה קצת יותר נח כי היתה ידית ארוכה לעגלה אבל לטיולון אני א"פ לא מחברת אותו זה ללכת במרחק גדול המידית או ללכת בצד
ראיתי ברחוב אנשים שיש להם משהו שמחובר בצד וכל עליה וירידה מהדרכה זה סיוט וא"א לרוץ עם זה לאוטובוס ולעלות אליו בכלל מאד קשה
אולי לפני שאתם קונים תקחו מגמח או ממשהו שיש לו כזה לכחודש ואז תראו אם זה מתאים לכם ואם כן תקנו אני עשיתי ככה והגעתי למסקנה למשל שטרמפיסט ישיבה לא הגיוני לי בכלל
חבל על הכסף לקנות ואח"כ להתחרט מאד

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה