דיון צריכה המלצה לצנטרים מעליאקספרס

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מישהי הזמינה צנטרים מעליאקספרס ויכולה להמליץ עליהם?
אני מחפשת ערכה של צנטרים טובים (כמה שיותר סוגים) אבל שיהיו מהסוג הטוב - לא אלו שנמעכים בלחיצה.

אם יש לכם קישור מומלץ אשמח מאד!

נעמה :)

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הזמנתי את אלו,
הגיע תוך חודש בערך.
מגוון צורות וממש איכותי. (לוידת אם מקצועי ברמת שף)
תודה רבה!
לא צריכה מקצועי ברמת שף אבל שלא ימעך בקלות בלחיצה באצבעות

תמר עוגות

משתמש מקצוען
כקונדיטורית ומעבירה סדנאות זילוף, אני לא ממליצה על הצנטרים מעלי אקספרס, הם מחלידים בקלות. ולא מספיק משוננים, הצנטרים בארץ כלל לא יקרים 6.90 ליחי',
אם תרצי רשימת צנטרים אתן לך בשמחה.

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
בסוף לא קניתי מהקישור ש @נעמה :) העלתה כי ראיתי שהקוטר שלהם קטן מאוד.
הזמנתי מחנות בעליאקספרס צנטרים בודדים לפי מספרים, מקווה שיגיעו טובים, השתלם לי להזמין כי הייתי צריכה עוד כמה גאדג'טים של אפיה שבארץ עולים פי שלוש וארבע.

אם אהיה מרוצה אעלה קישור :)

מירי84

משתמש פעיל
כקונדיטורית ומעבירה סדנאות זילוף, אני לא ממליצה על הצנטרים מעלי אקספרס, הם מחלידים בקלות. ולא מספיק משוננים, הצנטרים בארץ כלל לא יקרים 6.90 ליחי',
אם תרצי רשימת צנטרים אתן לך בשמחה.
אני אשמח לרשימה. תודה מראש!

מאורגנת

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
כקונדיטורית ומעבירה סדנאות זילוף, אני לא ממליצה על הצנטרים מעלי אקספרס, הם מחלידים בקלות. ולא מספיק משוננים, הצנטרים בארץ כלל לא יקרים 6.90 ליחי
אשמח מאוד לקבל
ואם יש חברה וחנות מומלצת
אז זה יהיה ממש מושלם!!

פלמינגו.

משתמש מקצוען
לי יש מאליאקספרס כמה סוגים מחנויות שונות לא ערכה שלימה
איכותי מאד!

פיטפוט

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
@נירוש אשמח לשמוע אם את ממליצה על מה שהזמנת
מחפשת גם, צנטר גדול יחסית שלא נמעך בלחיצה פה בארץ מוכרים אותם ב19 ש"ח ליחידה וראיתי גם ב 27 ש"ח ליחידה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ו'

מא וִיבֹאֻנִי חֲסָדֶךָ יי תְּשׁוּעָתְךָ כְּאִמְרָתֶךָ:מב וְאֶעֱנֶה חֹרְפִי דָבָר כִּי בָטַחְתִּי בִּדְבָרֶךָ:מג וְאַל תַּצֵּל מִפִּי דְבַר אֱמֶת עַד מְאֹד כִּי לְמִשְׁפָּטֶךָ יִחָלְתִּי:מד וְאֶשְׁמְרָה תוֹרָתְךָ תָמִיד לְעוֹלָם וָעֶד:מה וְאֶתְהַלְּכָה בָרְחָבָה כִּי פִקֻּדֶיךָ דָרָשְׁתִּי:מו וַאֲדַבְּרָה בְעֵדֹתֶיךָ נֶגֶד מְלָכִים וְלֹא אֵבוֹשׁ:מז וְאֶשְׁתַּעֲשַׁע בְּמִצְוֹתֶיךָ אֲשֶׁר אָהָבְתִּי:מח וְאֶשָּׂא כַפַּי אֶל מִצְוֹתֶיךָ אֲשֶׁר אָהָבְתִּי וְאָשִׂיחָה בְחֻקֶּיךָ:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה