צריך עצה ממבינים ב-web דוטנטי

חגי פאהן

משתמש סופר מקוצען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
שלום וברכה. אני צריך לבנות אתר ב-c#. מדויק יותר, להמיר תוכנת c# winforms ל-web. ה-VS מציע לי רשימה של אפשרויות לפרוייקט חדש שאין לי מושג מה ההבדל ביניהן, ממה יהיה לי הכי קל להתחיל?

(זה אתר למספר מועט של משתמשים, אין צורך שיתאים למק ולכל העולם)

1724697840231.png
1724697108776.png

MiriamU

משתמש פעיל
אוטומציה עסקית
יצא לך לשחק עם ASP.NET MVC או Razor Pages?
MVC יכול להיות טוב אם אתה מחפש משהו עם יותר שליטה בפרויקט, ו־Razor Pages מתאים אם בא לך משהו פשוט וקרוב למה שאתה מכיר מ־WinForms.

מה המטרה שלך? לבנות משהו מהר או לשמור על אופציה להתפתח בעתיד?

חגי פאהן

משתמש סופר מקוצען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
מה המטרה שלך? לבנות משהו מהר או לשמור על אופציה להתפתח בעתיד?
זה כנראה לא יהיה אתר עם המון פונקציונליות, כך שהעתיד פחות מלחיץ אותי.

MiriamU

משתמש פעיל
אוטומציה עסקית
זה כנראה לא יהיה אתר עם המון פונקציונליות, כך שהעתיד פחות מלחיץ אותי.
Razor Pages יכול להיות פתרון טוב בשבילך – קל להיכנס לזה, ולא תצטרך להסתבך עם יותר מדי מורכבויות.
בהצלחה!

גזעי

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
הכי דומה ל-Windows Forms זה "ASP.NET Web Forms" אבל אני לא ממליץ בגלל שזה מאוד כבד ביחס לחלופות (מיד מרגישים את האיטיות, והאף שמיקרוסופט כתבו שהם ייתנו בזה תמיכה לעוד הרבה שנים, אתה יכול כבר לראות שהם אפילו לא מציעים לך את זה באפשרויות לפתיחת פרוייקט חדש), אבל אתה צריך ממש להמיר או שאתה מעדיף לכתוב הכל מחדש עם טכנולוגיה חדשה?
בעיקרון באמת האופציה השנייה הכי דומה זה Razor pages, זה הכי מטשטש את ההבדל שבין תוכנה שולחנית לבין מודל שרת-לקוח

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה