צריך עזרה, וגם -מי שרוצה שאהפוך את החידושים שלו לחוברת.

dviralush

משתמש חדש
למטה מצורפת מודעה שמתארת את העבודה שלי - אני פשוט חדש בתחום ואם יש לכם הצעות לשיפור...

אכתוב כאן בקיצור כמה פרטים רלוונטים עלי: אני כרגע מחפש לעסוק באופן פרטי, כעורך ומגיה ספרים תורניים. אני כתבתי בינתיים כמה ספרים תורניים, ובע"ה הם יצאו לא עוד הרבה זמן. אני מעוניין גם להוסיף תוכן ולשפר את החומרים שיינתנו לי - אם צריך ואם רוצים.

בלי קשר, אני לא רע באיור, וגם ערכתי בחיי איזה 100 סרטונים בתור תחביב, כ"א לקח לי בין שעה ל6 שעות או יותר - אז אם יש עבודות בתחום הזה, יכול להיות שאענה בחיוב.

מצורף גם קטע שכתבתי.

תודה רבה ושנה נפלאה.

קבצים מצורפים

• מודעה.png
    KB 148.3 · צפיות: 16
  • קטע שכתבתי.png
    KB 73.3 · צפיות: 15

עדיאל

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
שיהיה לך בהצלחה, תתברך בשנה טובה ומתוקה ופרנסה ברווח.

הייתי מציע לך לצמצם בפרטים המופיעים במודעה.
את התשלום ועוד 90% מהפרטים תמסור ללקוח שיפנה אליך בטלפון, במודעה תתמקד רק במסר אחד:
רוצה שהכתבים שלך יהפכו לספר מהודר? פנה אלי!

בהצלחה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיג

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ עַבְדֵי יי הַלְלוּ אֶת שֵׁם יי:ב יְהִי שֵׁם יי מְבֹרָךְ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:ג מִמִּזְרַח שֶׁמֶשׁ עַד מְבוֹאוֹ מְהֻלָּל שֵׁם יי:ד רָם עַל כָּל גּוֹיִם יי עַל הַשָּׁמַיִם כְּבוֹדוֹ:ה מִי כַּיהוָה אֱלֹהֵינוּ הַמַּגְבִּיהִי לָשָׁבֶת:ו הַמַּשְׁפִּילִי לִרְאוֹת בַּשָּׁמַיִם וּבָאָרֶץ:ז מְקִימִי מֵעָפָר דָּל מֵאַשְׁפֹּת יָרִים אֶבְיוֹן:ח לְהוֹשִׁיבִי עִם נְדִיבִים עִם נְדִיבֵי עַמּוֹ:ט מוֹשִׁיבִי עֲקֶרֶת הַבַּיִת אֵם הַבָּנִים שְׂמֵחָה הַלְלוּיָהּ:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה