כללי צריך עזרה בגזירה בפוטושופ

eliko038

משתמש רשום
איך אני גוזר שערות (של בן אדם כמובן לאלה ש..) מהרקע בשיטה הכי קלה ופשוטה, וכמובן טובה ומדויוקת.
תודה מראש.

polin

משתמש רשום
ע"י כלי הצריבה.
לצרוב שערות - זה בין הצריבות היותר מסובכות!

eliko038

משתמש רשום
נכתב ע"י polin;191035:
ע"י כלי הצריבה.
לצרוב שערות - זה בין הצריבות היותר מסובכות!

כן את זה אני יודע, שאלתי אולי לא ציינתי את זה טוב זה אם מכירים דרך יותר קלה, כי פעם שמעתי ע"י איזה תכסיס קטן בפוטו שופ כן אפשר לעשות משהו בנידון. יש לי כמה תמונות לעשות את זה ואני הולך להשתגע.אנא עזרה למי שיודע משהו
תודה בכל אופן.

polin

משתמש רשום
מכירה את זה ומשתתפת בצערך....

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
תעבוד על קווצה קטנה של שערות שקל יותר איתן לאז תשכפל אותן באופן הגיוני ובזוויות טובות, זה יראה בד"כ יותר טוב מגזירה מסביב

eliko038

משתמש רשום
נכתב ע"י כוכב103;191046:
תעבוד על קווצה קטנה של שערות שקל יותר איתן לאז תשכפל אותן באופן הגיוני ובזוויות טובות, זה יראה בד"כ יותר טוב מגזירה מסביב

אם אני מבין אותך, אז אתה אומר פשוט לבנות את השערות???

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
צר לי... אין ברירה
ושמעתי את זה מאחד (לא זוכרת את שמו) ממנטור שמתמחה לפוטושופ
אם הוא לא מצא שיטה יותר קלה - מה יש להוסיף???

Graphic

משתמש צעיר
אי אפשר לענות על השאלה בכלליות.
מאד תלוי מה צבע הרקע שמאחורי הדמות, הטקסטורה וצורת התסרוקת.

אם תבחר בשיטה של "יצירת התסרוקת", כדאי לדעת שיש ה-מ-ו-ן מברשות של שיער (חפש בגוגל), ואפשר פשוט לצייר איתן כל תסרוקת, כולל זקן, שפם, פיאות, זיפים וכו'

א.. כן... את זה שמעתי מירמי אריאלי ממנטור

בת חן כותרת

משתמש רשום
שיטה מקצועית: לבחור את השערות ע"י פילטר מסוים:EXTRACT עם כלי הלורד שחצי מעוביו על קו המתאר של השערות וחציו על הרקע, ממלאים עם כלי המילוי ו..יש שם עוד כמה אפשרויות שאני לא זוכרת, אבל דוברי אנגלית ודאי יפענחו את הכתוב...
בהצלחה!

MV25

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
במקרה של הילדה הזאת הפרדתי את הקטע המתולתל מכלל הראש ועשיתי בשינוי מיזוג "תאורה קשה" ויצא לי מצוין, בלי למחוק את הלבן יותר טוב וטבעי מהשער כולו

קבצים מצורפים

• 83769.jpg
    KB 113.4 · צפיות: 11
  • 83769.jpg
    KB 153.2 · צפיות: 9

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
אני הרבה פעמים משתמשת עם כלי הקסם על 10-2 פיקסלים, תלוי ברקע. מבטלת את ה contigious, ובעצם המחיקה מוחקת עם מחק רך ולא מלא ב- 100%.
אחר כך עוברת איפה שברור יותר עם מחק מלא וקשה.

מימי

משתמש רשום
יש לך cook book? יש שם שיטה די נוחה וטובה לצריבת שיער.

אם אין לך אני יעלה.

miri

מירי הס- אמנית ציור
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
לי יש כמה שיטות
או לבחור עם מברשת רכה ומה שנשאר בין השערות לשנות בהירות וניגודיות וגוון ורוויה
או למחוק ולהוסיף תלתלים דומים או שערות עם מברשות מתאימות בדגימת צבע מהשיער ואם לא עזרתי תעלה את התמונה ואראה לך עוד דוגמאות יוצא לי טוב אני עושה את זה הרבה

תקשורת

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אם הרקע בצבעים מאוד מנוגדים הדרך הנכונה היא לשכפל את התמונה, לקלקל אותה- להפוך לגווני אפור, חיזוקהנידוגים בצורה קיצונית ונכונה ואז הפיכה לשחור לבן, צביעת כל החלק הפנימי ומחיקת הצבע הניגודי, ואז קליק עלהשכבה עם cntl ושימוש בבחירה על התמונה המקורית

תקשורת

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
כמו אלו למשל

חלק מתמונות שצרבתי לפרוספקט
בנות

וכמובן לא לשימוש

קבצים מצורפים

• 83769.rar
    KB 78.8 · צפיות: 12

שרה חיון

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
נכתב ע"י בת חן כותרת;191102:
שיטה מקצועית: לבחור את השערות ע"י פילטר מסוים:EXTRACT עם כלי הלורד שחצי מעוביו על קו המתאר של השערות וחציו על הרקע, ממלאים עם כלי המילוי ו..יש שם עוד כמה אפשרויות שאני לא זוכרת, אבל דוברי אנגלית ודאי יפענחו את הכתוב...
בהצלחה!

מנסיון זה השיטה הכי טובה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ה'

לג הוֹרֵנִי יי דֶּרֶךְ חֻקֶּיךָ וְאֶצְּרֶנָּה עֵקֶב:לד הֲבִינֵנִי וְאֶצְּרָה תוֹרָתֶךָ וְאֶשְׁמְרֶנָּה בְכָל לֵב:לה הַדְרִיכֵנִי בִּנְתִיב מִצְוֹתֶיךָ כִּי בוֹ חָפָצְתִּי:לו הַט לִבִּי אֶל עֵדְוֹתֶיךָ וְאַל אֶל בָּצַע:לז הַעֲבֵר עֵינַי מֵרְאוֹת שָׁוְא בִּדְרָכֶךָ חַיֵּנִי:לח הָקֵם לְעַבְדְּךָ אִמְרָתֶךָ אֲשֶׁר לְיִרְאָתֶךָ:לט הַעֲבֵר חֶרְפָּתִי אֲשֶׁר יָגֹרְתִּי כִּי מִשְׁפָּטֶיךָ טוֹבִים:מ הִנֵּה תָּאַבְתִּי לְפִקֻּדֶיךָ בְּצִדְקָתְךָ חַיֵּנִי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה