דרוש מידע צנרת מים מרעישה

צדפה

משתמש רשום
נכנסנו לפסח לדירה אחרי שיפוץ כללי, נהנים מכל רגע, יש רק משהו אחד שמאוד מפריע כל שימוש בברז באמבטיה גורם לרעש חזק של זרימת המים בחדר שינה הצמוד לחדר האמבטיה, המעניין הוא שהרעש החזק קיים רק כשהברז באמבטיה בשימוש במצב ברז, ולא כשהוא בשימוש במצב טוש, כנראה רק זרימת המים החזקה גורמת לרעש, הרעש ממש חזק ומטריד, יש למישהו נסיון או פתרון לזה ?, [אני מבינה שהתיקון יהיה רק אחרי החג, אבל חשוב לי לשמוע שיש לזה פתרון].
תודה מראש ומועדים לשמחה.

אות לי

משתמש סופר מקצוען
תעשה גוגל..
קוראים לזה "הלם מים" (אמיתי)
יש לזה המון פתרונות והשיפוצניק צריך להיות אחראי לזה

צדפה

משתמש רשום
תודה, 'הלם מים' הבנתי שזה רק בתחילת הפתיחה, ורק אם פותחים בבת אחת, אצלנו זה כל הזמן שהברז פתוח, וגם אם פותחים אותו בהדרגה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק א

א אַשְׁרֵי הָאִישׁ אֲשֶׁר לֹא הָלַךְ בַּעֲצַת רְשָׁעִים וּבְדֶרֶךְ חַטָּאִים לֹא עָמָד וּבְמוֹשַׁב לֵצִים לֹא יָשָׁב:ב כִּי אִם בְּתוֹרַת יְהוָה חֶפְצוֹ וּבְתוֹרָתוֹ יֶהְגֶּה יוֹמָם וָלָיְלָה:ג וְהָיָה כְּעֵץ שָׁתוּל עַל פַּלְגֵי מָיִם אֲשֶׁר פִּרְיוֹ יִתֵּן בְּעִתּוֹ וְעָלֵהוּ לֹא יִבּוֹל וְכֹל אֲשֶׁר יַעֲשֶׂה יַצְלִיחַ:ד לֹא כֵן הָרְשָׁעִים כִּי אִם כַּמֹּץ אֲשֶׁר תִּדְּפֶנּוּ רוּחַ:ה עַל כֵּן לֹא יָקֻמוּ רְשָׁעִים בַּמִּשְׁפָּט וְחַטָּאִים בַּעֲדַת צַדִּיקִים:ו כִּי יוֹדֵעַ יְהוָה דֶּרֶךְ צַדִּיקִים וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים תֹּאבֵד:
נקרא  31  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה