דרוש מידע צניחה חופשית

מצב
הנושא נעול.

לא קוראים לי

משתמש צעיר
היי רציתי לשאול כמה שאלות ,
א האם צניחה חופשית בתור מתנה לגבר זה יפה?
ב מישו עשה ויכול להמליץ לי על מקום טוב
ג מה הטווח מחירים?

משפחת כהן....

משתמש צעיר
היי רציתי לשאול כמה שאלות ,
א האם צניחה חופשית בתור מתנה לגבר זה יפה?
ב מישו עשה ויכול להמליץ לי על מקום טוב
ג מה הטווח מחירים?
מועדון פרדייב בחיפה, טווח-1200-2000 שח בערך, תלוי בגובה ואם זה כולל צילום. מומלץ לבדוק דרך כרטיסי עובדים (בשבילך, שלך) יש הבדלי מחיר משמעותיים.

שישפן

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אולי תשאלי אותו בדרך אגב אם היה לו אומץ לעשות צניחה חופשית.. אולי יגיד לך שבחיים לא?
כמונו למשל

blue eagle

משתמש מקצוען
אולי תשאלי אותו בדרך אגב אם היה לו אומץ לעשות צניחה חופשית.. אולי יגיד לך שבחיים לא?
כמונו למשל
נראה לי שזה שאלה למדנית....
אחרי שהוא ספציפית אוהב....(כי הוא אוהב אקסטרים וכו'...)
האם זו מתנה יפה?
תשובה.
יתכן שלא יראה את זה כמתנה אלא כסוג של טיול שעל הדרך צ'יפרו אותו באיזה משהו מרענן...
זה לא ארנק בושם וכו'

שישפן

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נראה לי שזה שאלה למדנית....
אחרי שהוא ספציפית אוהב....(כי הוא אוהב אקסטרים וכו'...)
האם זו מתנה יפה?
תשובה.
יתכן שלא יראה את זה כמתנה אלא כסוג של טיול שעל הדרך ציפרו אותו באיזה משהו מרענן...
זה לא ארנק בושם וכו'
גם אני אוהבת מאד אקסטים. אבל צניחה חופשית זה יותר מידי..
זו מתנה שזורקת אותך באויר תרתי משמע..:ROFLMAO:

blue eagle

משתמש מקצוען
אני לא יודעת אני עוד חדשה בקטע של מתנות לגברים אני חוגגת לנו יום נישואין של שנה+יומולדת שלו שזה באותו יום אז קצת הסתבכתי
מתנות לא חסר!
ארנק (שיהיה מניאטורי)
עט יוקרתי
מצית שווה (אם מעשן)
טלית חדשה לשבת/חג
פיג'מה מפנקת.
סטנדר (שלא יהיו תירוצים)
כלי עבודה (אם יש ידיים טובות)
בושם
וכו' וכו'

משפחת כהן....

משתמש צעיר
מתנות לא חסר!
ארנק (שיהיה מניאטורי)
עט יוקרתי
מצית שווה (אם מעשן)
טלית חדשה לשבת/חג
פיג'מה מפנקת.
סטנדר (שלא יהיו תירוצים)
כלי עבודה (אם יש ידיים טובות)
בושם
וכו' וכו'
זה דבר שבדרך כלל בן אדם לא יקנה לעצמו,(בעיקר בגלל המחיר) אבל אם הוא אוהב אקסטרים ודאי ישמח לקבל!!

שישפן

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אני לא יודעת אני עוד חדשה בקטע של מתנות לגברים אני חוגגת לנו יום נישואין של שנה+יומולדת שלו שזה באותו יום אז קצת הסתבכתי
בעלי תמיד אוהב חולצות חדשות, ופריטי לבוש, צריך ללמוד את הבעל ולהבין מה הוא אוהב..
ביומולדת האחרון קניתי לו כריות איכותיות מפריד וחולצות.. קניתי לו גם ארנק עם חריטה של משפט יפה ומקום לתמונה שלי ושלו בפנים. כל מיני דברים יצירתיים שמאד מוסיפים

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ה'

לג הוֹרֵנִי יי דֶּרֶךְ חֻקֶּיךָ וְאֶצְּרֶנָּה עֵקֶב:לד הֲבִינֵנִי וְאֶצְּרָה תוֹרָתֶךָ וְאֶשְׁמְרֶנָּה בְכָל לֵב:לה הַדְרִיכֵנִי בִּנְתִיב מִצְוֹתֶיךָ כִּי בוֹ חָפָצְתִּי:לו הַט לִבִּי אֶל עֵדְוֹתֶיךָ וְאַל אֶל בָּצַע:לז הַעֲבֵר עֵינַי מֵרְאוֹת שָׁוְא בִּדְרָכֶךָ חַיֵּנִי:לח הָקֵם לְעַבְדְּךָ אִמְרָתֶךָ אֲשֶׁר לְיִרְאָתֶךָ:לט הַעֲבֵר חֶרְפָּתִי אֲשֶׁר יָגֹרְתִּי כִּי מִשְׁפָּטֶיךָ טוֹבִים:מ הִנֵּה תָּאַבְתִּי לְפִקֻּדֶיךָ בְּצִדְקָתְךָ חַיֵּנִי:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה