התייעצות צמרמורת לאחר גזירת ציפורניים - מה אפשר לעשות??

מקושרת

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
וואו מזדהה לגמרי,
רק מלקרוא את האשכול נהיה לי צמרמורות...
מעניין, אף פעם לא חשבתי על פתרון לזה,
אני פשוט יודעת שככה אני.
תודה על העצות! בעז"ה אנסה אותם.

קרב

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
אני גם ממש סבלתי ועזר לי לרכך את הציפורניים בעזרת מים (וסבון) לפני הגזירה. (במילים אחרות: מקלחת.....)
ואחרי הגזירה לשפשף במשטח מחוספס- כמו שהציעו.
וכן למרוח מעט וזלין על קצה הציפורן.

מקווה שמשהו יעזור...

שני קוש

משתמש רשום
לתקופה של כשבועיים ולאחר מכן איך הבעיה נפתרת?
ואת מה צריך לשפשף - את ה
הצמרמורות נגרמות מרגישות יתר באזור של ראש האצבע, ולכן שפשוף במגבת עם סיבים או עיסוי במברשת שיניים חשמלית באזור הזה במשך תקופה, מורידה את סף הרגישות, (האצבע כאילו "מתרגלת" למגע הזה)

זוהר05

משתמש פעיל
גם לי יש צמרמורת מהגזיזה עצמה וגם לאחריה,
מאז שאני משייפת את הציפורן עם פצירה אחי הגזיזה זה נפתר.

בייבי גרו

משתמש צעיר
וואוו, ממש הזדהות עמוקה ומצמררת...
אני לא גוזזת עמוק. וגם לא בספק עמוק. משאירה תמיד משהו דק.
אחרי הגזיזה אני פשוט מתעסקת עם דברים שומניים: מורחת קרם שומני / מורחת וזלין על הציפורניים,
בשום אופן לא נוגעת בדפים לאחר הגזיזה, ולא מנסה לפתוח קופסאות שימורים או כל דבר שמחכך עם חד / צורם / יבש וכו'.
על זה נאמר "זר לא יבין"...:cautious:

בייבי גרו

משתמש צעיר
הצמרמורות נגרמות מרגישות יתר באזור של ראש האצבע, ולכן שפשוף במגבת עם סיבים או עיסוי במברשת שיניים חשמלית באזור הזה במשך תקופה, מורידה את סף הרגישות, (האצבע כאילו "מתרגלת" למגע הזה)
שפשוף במגבת עם סיבים אחרי גזיזה.... רק מלחשוב על זה יש לי גלי צמרמורת מטורפים בגב

כבר במשך כמה שנים לאחר גזירת ציפורניים יש לי צמרמורת כמעט בכל מה שאני נוגעת למשך יומיים
אני ממש לא מסוגלת לגעת כמעט בכלום, פשוט אין ברירה אז עושים מה שצריך
מה אפשר לעשות כדי לפתור את הבעיה הזו?
ניסיתי לגזור עד הסוף, ניסיתי להשאיר חלק מהציפורן ולא עזר לי
אם משהו יודע ונתקל בבעיה הזו אשמח שתעלו פה פתרונות ורעיונות
תודה
גם אני סובלת מזה,
קרם ידיים וגוזרת רק לפני השינה

טורונטיאני

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
יוצרי ai
לי אין צמרמורת אבל יש חוסר נוחות גדול מאד ולא מסוגל לגעת בדברים אח"כ, הדברים האלה אמורים לעזור גם לי?

שרה 2020

משתמש פעיל
כבר במשך כמה שנים לאחר גזירת ציפורניים יש לי צמרמורת כמעט בכל מה שאני נוגעת למשך יומיים
אני ממש לא מסוגלת לגעת כמעט בכלום, פשוט אין ברירה אז עושים מה שצריך
מה אפשר לעשות כדי לפתור את הבעיה הזו?
ניסיתי לגזור עד הסוף, ניסיתי להשאיר חלק מהציפורן ולא עזר לי
אם משהו יודע ונתקל בבעיה הזו אשמח שתעלו פה פתרונות ורעיונות
תודה
ניסיתי כמו שכמה הציעו לשייף את הציפורן לאחר הגזירה
לא ממש עזר
עדיין יש צמרמורת...
יש למשהו עוד פתרון יעיל?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה