צלמי וידאו בצפון?

צל99

משתמש פעיל
מישהו מכיר חיה כזו?

נ.ב.
אני לא מתכוון לרמות או צפון ירושלים, גם לא לחדרה.
יותר לכיוון של עכו.

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
אז למה לא לכתוב מראש: "צלמי וידאו בעכו והסביבה"?
:)

yosale

משתמש פעיל
צילום מקצועי
בצפון עפ"י מה שידוע לי עובדים בזול יותר מהמרכז(ולרוב גם הציוד מתקדם פחות), אך הטובים גרים באזור המרכז/ירושלים.
תגיד באיזה תאריך ואני ינסה לבדוק לך(אתה מחפש צלם שגם עורך או רק צילום)?

צל99

משתמש פעיל
רק צילום.

ההכללה שלך לגבי הצפון והמרכז לא תמיד נכונה.

יש לי צלמים במרכז, אבל אני מעדיף להמנע מתשלום התוספת להם לנסיעות.

צל99

משתמש פעיל
רק צילום.

ההכללה שלך לגבי הצפון והמרכז לא תמיד נכונה.

יש לי צלמים במרכז, אבל אני מעדיף להמנע מתשלום התוספת להם לנסיעות.

yosale

משתמש פעיל
צילום מקצועי
תשמע חביבי.. אני לא מכליל ולא התכוונתי לעשות זאת, ברור שיש גם טובים בצפון אך הם מאוד מאוד מעטים!
הסיבה לכך נובעת מחוסר ביקוש לעבודה בצפון ובדרום כתוצאה ממחסור באולמות וכדו'. במרכז יש הרבה יותר עבודה ולכן צלם יעדיף לגור במרכז מאשר לנסוע כמעט כל יום שעתיים לכל צד..
בכל מקרה אני ינסה לברר לך...

צל99

משתמש פעיל
נכתב ע"י yosale;385453:
תשמע חביבי.. אני לא מכליל ולא התכוונתי לעשות זאת, ברור שיש גם טובים בצפון אך הם מאוד מאוד מעטים!
הסיבה לכך נובעת מחוסר ביקוש לעבודה בצפון ובדרום כתוצאה ממחסור באולמות וכדו'. במרכז יש הרבה יותר עבודה ולכן צלם יעדיף לגור במרכז מאשר לנסוע כמעט כל יום שעתיים לכל צד..
בכל מקרה אני ינסה לברר לך...

אתה כותב מחוסר ידע. וחוסר הכרות עם השוק בצפון.

חוסר אולמות בצפון? הצחקתני.

מהשאתה כותב נכון חלקית לצבור הדתי.

yosale

משתמש פעיל
צילום מקצועי
נכתב ע"י צל99;385464:
חוסר אולמות בצפון? הצחקתני.
.
על כל עיר בצפון עם נניח 5 אולמות אני יכול למצוא לך במרכז פי 2
יתכן ומה שכתבתי הוא נכון בחלקו אך יש בו משהו ואני לא מדבר מחוסר ידע
קח למשל את הציבור החרדי שעושה את רוב החתונות בב"ב וי-ם..
יש ערים מרכזיות בצםון שיש בהם יחסית הרבה אולמות אך באזור עכו/כרמיאל/צפת - אין הרבה
לא משנה.. לא צריך להתווכח על זה, שלחתי לך באישי מס' של צלם. אם לא תסתדר אני ינסה למצוא לך מישהו

צל99

משתמש פעיל
נכתב ע"י yosale;385480:
על כל עיר בצפון עם נניח 5 אולמות אני יכול למצוא לך במרכז פי 2
יתכן ומה שכתבתי הוא נכון בחלקו אך יש בו משהו ואני לא מדבר מחוסר ידע
קח למשל את הציבור החרדי שעושה את רוב החתונות בב"ב וי-ם..
יש ערים מרכזיות בצםון שיש בהם יחסית הרבה אולמות אך באזור עכו/כרמיאל/צפת - אין הרבה
לא משנה.. לא צריך להתווכח על זה, שלחתי לך באישי מס' של צלם. אם לא תסתדר אני ינסה למצוא לך מישהו

תודה.

כתבתי לך , בצבור הדתי/חרדי אתה צודק.
בכללי- יש המון אולמות בעפולה/חדרה/קריות ועוד.
פשוט הדגשים בצבור הכלי שונים מאוד מהצבור הדתי או החרדי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה