צלם וידאו בבני ברק

צל99

משתמש פעיל
מישהו מכיר כאן צלם וידאו בבני ברק?

מדובר על זוג, שלא רצה בהתחלה וידאו בכלל ועכשיו מחפש מישהו בסיסי/מתחיל שיכסה חופה ותחילת רקודים (שעתיים צלום, העריכה עלי).

לפרטים ניתן לפנות אלי כאן במסרים או ב0523115948

msphoto

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
מה התקציב?

msphoto

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
איך חופה ותחילת ריקודים יוצא שעתיים?

גם אם זה ברוטו - חופה רבע שעה, חדר ייחוד (המתנה) שלושת רבעי שעה, תחילת ריקודים 20 דקות.

ברוטו - שעה ועשרים / וחצי, נטו 40 דקות.

צל99

משתמש פעיל
משהו כזה.
אם תקח שעתיים מכיסוי הכלה אתה משהו כמו חצי שעה בתוך הרקודים.
כמובן שהשעתיים הם ברוטו ולא להפיק סרט של שעתיים.

כמובן אני לא יכול להתחייב לשעתיים בדיוק מקביעת הזמן, כי תמיד יכול להיות טיפה לכאן או לכאן.
ואם מישהו רוצה לעמוד איתי על סטופר שיחסוך את השיחה.

אני לא רוצה להגמיש צלם עובד אלא לחפש צלם מתחיל מקומי עם ערב חופשי שעבורו התמורה בהחלט משתלמת.
אין לי אינטרס בנושא, אני רק רוצה לעזור להםץ

צל99

משתמש פעיל
משהו כזה.
אם תקח שעתיים מכיסוי הכלה אתה משהו כמו חצי שעה בתוך הרקודים.
כמובן שהשעתיים הם ברוטו ולא להפיק סרט של שעתיים.

כמובן אני לא יכול להתחייב לשעתיים בדיוק מקביעת הזמן, כי תמיד יכול להיות טיפה לכאן או לכאן.
ואם מישהו רוצה לעמוד איתי על סטופר שיחסוך את השיחה.

אני לא רוצה להגמיש צלם עובד אלא לחפש צלם מתחיל מקומי עם ערב חופשי שעבורו התמורה בהחלט משתלמת.
אין לי אינטרס בנושא, אני רק רוצה לעזור להםץ

צל99

משתמש פעיל
תודה לכל הפונים במסרים וסליחה ממי שלא חזרתי אליו.
פנה אלי מישהו ושלחתי אותו לסגור מול הזוג.

אני אברר מחר אם נסגרו הדברים.
אם לא ננסה לגלגל הלאה.....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה