דרוש מידע צליאק וישיבות

עלוןהישיבה

משתמש חדש
אנחנו אמורים לשלוח בן לישיבה קטנה שזו הפעם הראשונה שיהיה בה תלמיד שרגיש לגלוטן

מעניין אותי לדעת מבעלי ניסיון, מה עושים בישיבות קטנות (בעיקר בירושלים) עם רגישות לגלוטן

נשמח מאד לשמוע מבעלי ניסיון

ואולי כדאי לפתוח אשכול מפורט עם מידע איזה ישיבה יותר באה לקראת ומכילה ואיזה פחות, זה יכול להיות שיקול משמעותי בבחירת ישיבה

DvoraVidman

משתמש סופר מקצוען
אנחנו אמורים לשלוח בן לישיבה קטנה שזו הפעם הראשונה שיהיה בה תלמיד שרגיש לגלוטן

מעניין אותי לדעת מבעלי ניסיון, מה עושים בישיבות קטנות (בעיקר בירושלים) עם רגישות לגלוטן

נשמח מאד לשמוע מבעלי ניסיון

ואולי כדאי לפתוח אשכול מפורט עם מידע איזה ישיבה יותר באה לקראת ומכילה ואיזה פחות, זה יכול להיות שיקול משמעותי בבחירת ישיבה
לפי מה שאני מכירה, זה תלוי בעיקר ברצון הטוב של הטבח/ית.
מושפע גם מ'רוח המפקד', היינו הגישה של ראש הישיבה.

חני בנני

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
אצל הבן שלי הטבח מבשל בנפרד לבחור צליאקי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה