התייעצות ציפורן חודרנית לילד

גויבה

משתמש פעיל
אצלינו לאחר ניתוח עם הרדמה מקומית של האזור -ב"ה לא חזר.
לא תמיד צריך ניתוח.
פרטים שלו:
יונתן קפלין 0775531153
תוכלו לפרט על צורת הטיפול ,הניתוח מתבצע בלייזר ?
ואיך ההחלמה אח"כ בניתוח רגיל צריך חבישה של בערך חודש
גם בשיטה של הליזר זה היה ככה?

שאילתה

משתמש צעיר
@גויבה
כן, זה ניתוח בלייזר
הבן שלי לא הרגיש שום כאב , הוא פחד מאד קודם, אבל הסבלנות של הרופא וההסברים שלו וצורת הניתוח פשוט מדהימה! הבן שלי לא הרגיש כלום! וגם אחר לא היו לו כאבים בכלל!
לגבי ההחלמה חובה ממש להקפיד על חבישות לפי הוראות הרופא (לא זוכרת כמה זמן, נראה לי בערך חודש, עד שאין הפרשות מהאזור) ולהקפיד על נעליים פתוחות, סנדל או נעלי בית (אני יכולה להגיד שהבן שלי בהתחלה ממש לא הסכים ללכת עם נעל פתוחה והרופא אמר שלא ינתח אותו אם לא ילך עם נעל פתוחה, בסוף הבן שלי נכנע, כמה ימים נשאר בבית ואחר כך הלך לכיתה עם נעלי בית)

שאילתה

משתמש צעיר
המספר הזה לא פעיל
זה המספר שיש באתר: 072-3902711

הר ההר

משתמש רשום
האם יש למשהו המלצות נוספות על מנחם קרייזמן,
דחוף לנו!!

תודה רבה,
ובשורות טובות.

פרוסטיץ

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
אחרי אנטיביוטיקה ללא שינוי
במקביל השריות במים עם יוד וסבון 3 פעמים ביום
הבוהן ברגל בצבע בורדו עם מוגלה כל הזמן בציפורן וכמובן כואב

מחפשים מישהוא מקצועי לטיפול בירושלים
או שאין ברירה ללכת לכרוג שירדים ויחתוך..(הבנו שכואב אחרי זה מאוד)
אני עם נסיון בתחום לצערי
תלכו לקופת חולים שם ירדימו את המקום ויחתכו
זה כואב ולא נעים בכלל...
ואחר כך תקפידו מאוד לגזור ציפורניים ולהשאיר שפיצים וזה לא יחזור בעזרת ה
ככה היה אצלי וכבר זמן רב מאוד שלא חזר לי
(ייתכן שבקופה יראו שזה לא מדיי עמוק וינסו להוציא בצורה אחרת)

ענבים טעימים

משתמש רשום
אשמח לקבל פרטים על מי ההמלצה
תודה
רציתי להציע משהו אחר טבעי לציפורן חודרנית, לאחר שביתי סבלה רבות וכבר היתה מועמדת לניתוח, ברגע האחרון קרובת משפחה הציע לי לנסות את "ליין מעבדות" שיש להם טיפות ומשחות לבעיה זו, וכניסיון אחרון (העדפתי להמנע מניתוח כי שמעתי שזה יכול לחזור...) וב"ה תוך שבוע היה שיפור משמעותי! אנחנו כבר חצי שנה אחרי הטיפול ואין זכר לכאבים, הרגל נראית מצוין והתרפאה לגמרי!

blue eagle

משתמש מקצוען
רציתי להציע משהו אחר טבעי לציפורן חודרנית, לאחר שביתי סבלה רבות וכבר היתה מועמדת לניתוח, ברגע האחרון קרובת משפחה הציע לי לנסות את "ליין מעבדות" שיש להם טיפות ומשחות לבעיה זו, וכניסיון אחרון (העדפתי להמנע מניתוח כי שמעתי שזה יכול לחזור...) וב"ה תוך שבוע היה שיפור משמעותי! אנחנו כבר חצי שנה אחרי הטיפול ואין זכר לכאבים, הרגל נראית מצוין והתרפאה לגמרי!
לי בתור ילד מתבגר היה לי דיי רציני נכנס לי הציפורן בעומק 1 ס' בתוך הבשר
היה לי ממש פצע וכו'
עד שמרחתי כל לילה משחה אנטיביוטית עם גזה עד שהנפיחות יקדה
אח"כ השרתי את רגל במים עם סבון שהציפורן התרככה שלפתי אותה (היה קצת כואב)
ואז לא גזרתי אותה כלל מהצדדים אלא רק מלמעלה ודחפתי צמר גפן מתחת לציפורן
עד שגדלה
ב"ה לא חזר!

שישפן

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
בלי צריבה
בלי הורדה מהבשר?
בטיפות לא פוגעות בנראות של הציפורן?
הפדקוריסטית הוציאה את הציפורן החודרנית ישרה את הציפורן והסבירה שצריך לגזור ישר ולא עגול.
ולשים טיפות מיוחדות עד להחלמה..

סמדר 2

משתמש חדש
שופרא, ספרו לנו מה היה בסוף והאם היה יעיל, יעזור לי אישית מאוד מאוד, הבת שלי חייבת טיפול מונע, סובלת ממש. בת 15.
תודה רבה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה