דרוש מידע ציפורן חודרנית בוהן שמאל האם חייבים לנתח או שיש אפשרות אחרת

אהרן מ.

משתמש צעיר
מוזר
כי לי היה לפני חצי שנה תור לפחות משבועים (והיה הרבה תורות פנוים)
אולי תנסו להקדים אצל שלזינגר(הוא ממש עוזר)
מי זה השלזינגר מה התפקיד שלו ומה הטלפון שלו
דר אנדי קארף
אצלינו עזר מאד!!
יקר אבל אם יש ביטוח בריאות פרטי רוב המקרים יש החזר מלא
אם אני לא טועה קארף הוא ממדיקל סנטר באהרונוביץ 19 בב"ב
דיברתי איתם והוא ב90% הולך על ניתוח וגם יקר מאוד אז כבר אפשר במעייני הישועה ניתוח דרך קופ"ח מכבי

אהרן מ.

משתמש צעיר
מדיקו רמת גן ליד הבורסה, מעולה ממש
מחיר זול טיפול מצוין
036136130
רפוש
אולי תספיקו עוד היום
כוונתכם למדיקל או למדיקו
אם זה מדיקל (כנראה היות וקיים ליד הבורסה) למה שיהיו יותר זולים ממדיקל סנטר בבני ברק והאם השיטה שלהם בניתוח כמו בסניף בני ברק או ללא ניתוח

*שפרה*

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מי זה השלזינגר מה התפקיד שלו ומה הטלפון שלו

אם אני לא טועה קארף הוא ממדיקל סנטר באהרונוביץ 19 בב"ב
דיברתי איתם והוא ב90% הולך על ניתוח וגם יקר מאוד אז כבר אפשר במעייני הישועה ניתוח דרך קופ"ח מכבי
קארף עושה טיפול מהר לא יודעת אם נחשב ניתוח, בודאי לא עם הרדמה הבן שלי עבר אצלו טיפול
אם אין החזר מביטוח פרטי אכן יקר מאד

2475

משתמש צעיר
מאד ממליצה על הרב חזן מ'מזור מנחם'
באמת כמעט לא כאב (מנסיון אישי, ואני פחדנית....) וגם בהחלט פותר את הבעיה לטווח ארוך
ואם מקפידים לשים את התחבושות שלו זה בכלל עוזר בטירוף
המשפחה שלי תמיד הולכת רק אליו והוא שווה כל שקל
ניתוח לציפורן חודרנית הוא דבר שכואב נוראות והרבה פחות אפקטיבי

יוסףף

משתמש רשום
כמה היא מבקשת? ומה הטלפון?

מעניין, בעצם כל השיטות של חיתוך הציפורן עם השורש זה סוג של ניתוח אבל לא בהרדמה כללית הרי כדי להגיע לציפורן צריך לחשוף חלק מהבשר, וזה השיטה של המומחים כמו ד"ר גרינוואלד, רק יש מי שקורה לזה ניתוח ויש שקורה לזה טיפול
אבל הפודיאטר ממעייני הישועה מנתח עם עירוי ורק בחדר ניתוח, כנראה שהוא חותך ממש בבשר שזה מיותר לגמרי מניסיון,
אני משער שאתה מדבר על איתן סביר, נכון?
אני אחרי שסבלתי הרבה זמן ועברתי אצל הרבה פודיאטורים בלי הצלחה
עברתי אצלו ניתוח בהרדמה מלאה, הוא חתך את מה שהיה צריך לחתוך, ובא לציון גואל
למה אתה כל כך חושש מניתוחון קטן?
אני כאחד שלא משופע בכסף ובביטוחי בריאות לא יכולתי לפנות לכל מי שהעלו כאן בשרשור, אדרבה אם יהיה מישהו שיועיל לך במחיר סביר נשמח לשמוע
חג שמח

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ד'

כה דָּבְקָה לֶעָפָר נַפְשִׁי חַיֵּנִי כִּדְבָרֶךָ:כו דְּרָכַי סִפַּרְתִּי וַתַּעֲנֵנִי לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:כז דֶּרֶךְ פִּקּוּדֶיךָ הֲבִינֵנִי וְאָשִׂיחָה בְּנִפְלְאוֹתֶיךָ:כח דָּלְפָה נַפְשִׁי מִתּוּגָה קַיְּמֵנִי כִּדְבָרֶךָ:כט דֶּרֶךְ שֶׁקֶר הָסֵר מִמֶּנִּי וְתוֹרָתְךָ חָנֵּנִי:ל דֶּרֶךְ אֱמוּנָה בָחָרְתִּי מִשְׁפָּטֶיךָ שִׁוִּיתִי:לא דָּבַקְתִּי בְעֵדְוֹתֶיךָ יי אַל תְּבִישֵׁנִי:לב דֶּרֶךְ מִצְוֹתֶיךָ אָרוּץ כִּי תַרְחִיב לִבִּי:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה