דרוש מידע ציפורן חודרנית בוהן שמאל האם חייבים לנתח או שיש אפשרות אחרת

אהרן מ.

משתמש צעיר
אנחנו במכבי ולבת שלי יש ציפורן חודרנית בבוהן שמאל לאחר תורים מאוד ארוכים במכבי קיבלנו הפניה לפודיאטר חיצוני במעייני הישועה
תכליס הוא ראה את זה וטוען שצריך ניתוח עם טישטוש

השאלה הוא האם אין משהו פשוט יותר
למה אני שואל
היות ואני בתור בחור היה לי את אותו בעיה בדיוק באותו אצבע ובאותו מצב עם הבשר שהתנפח על הציפורן וסבלתי מזה המון זמן
עד שיום אחד ירדתי למרפאה שליד הישיבה (אז הייתי במאוחדת) והרופא לקח אותי לחדר טיפולים ואמר להם שיוציאו את השורש מהצד של הציפורן עם הרדמה מקומית
לאחר מכן הכל על מקומות בא בשלום ולמרות שהיה המון בשר מנופח במקום של החדירה כל זה ירד והסתדר תוך ימים
השאלה מי יודע להפנות אותי לרופא במכבי או אפילו חיצוני שלא עושה מזה עסק מיותר
תודה רבה

אהרן מ.

משתמש צעיר
שמעתי המלצה על מישהו במדיקל סנטר באהרונוביץ 19 בני ברק
ועל מישהו חזן- מזור מנחם
האם יש לכם המלצות עליהם או על מישהו אחר
שיודע לטפל גם ללא ניתוח + תורים זמינים

בבושקלה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
שמעתי המלצה על מישהו במדיקל סנטר באהרונוביץ 19 בני ברק
ועל מישהו חזן- מזור מנחם
האם יש לכם המלצות עליהם או על מישהו אחר
שיודע לטפל גם ללא ניתוח + תורים זמינים
הם מטפלים בשיטה של ד"ר גרינואלד ז"ל
ההבדל הוא בעלות, הם לוקחים 2000 שח כמדומני.

אסתר #

משתמש רשום
אנחנו במכבי ולבת שלי יש ציפורן חודרנית בבוהן שמאל לאחר תורים מאוד ארוכים במכבי קיבלנו הפניה לפודיאטר חיצוני במעייני הישועה
תכליס הוא ראה את זה וטוען שצריך ניתוח עם טישטוש

השאלה הוא האם אין משהו פשוט יותר
למה אני שואל
היות ואני בתור בחור היה לי את אותו בעיה בדיוק באותו אצבע ובאותו מצב עם הבשר שהתנפח על הציפורן וסבלתי מזה המון זמן
עד שיום אחד ירדתי למרפאה שליד הישיבה (אז הייתי במאוחדת) והרופא לקח אותי לחדר טיפולים ואמר להם שיוציאו את השורש מהצד של הציפורן עם הרדמה מקומית
לאחר מכן הכל על מקומות בא בשלום ולמרות שהיה המון בשר מנופח במקום של החדירה כל זה ירד והסתדר תוך ימים
השאלה מי יודע להפנות אותי לרופא במכבי או אפילו חיצוני שלא עושה מזה עסק מיותר
תודה רבה
מנסיון, לא יודעת אם מתאים למצב שלה שנשמע כבר ממש חמור, טיפול פדיקור יכול ממש לעזור!

אהרן מ.

משתמש צעיר
הם מטפלים בשיטה של ד"ר גרינואלד ז"ל
ההבדל הוא בעלות, הם לוקחים 2000 שח כמדומני.
על מי אתם מדברים
על מדיקל או על מזור מנחם
וכן אולי אני מצליח להוציא הפניה ממכבי לרופא חיצוני (היות ואין להם תורים לכרגע) ואז הקופה תשלם

אהרן מ.

משתמש צעיר
עכשיו דיברתי עם מדיקל
הם באמת יקרים ויכול להיות שנקבל החזר מהביטוח בריאות הבעיה שהבנתי מהם שהם בדרך כלל עושים ניתוח
ואני מחפש משהו פשוט ללא בלגן מיותר כפי שאני עשיתי במאוחדת לפני שנים וכפי שד"ר גריוואלד היה עושה

אהרן מ.

משתמש צעיר
אשמח לעזרה דחוף
הבת שלי קופצת מיסורים בציפורן
הרופא משפחה במכבי הפנה ישיר לרופא במעייני הישועה שעושה רק ניתוח
אני לא שש לעשות ניתוח כשיש אופציות אחרות (כנ"ל)
ועכשיו אני ממש בהלם שהתור הקרוב לפודיאטר מטעם מכבי אפילו אם אני מתפשר לכל הארץ זה רק בעוד כ3 חודשים

תביאו לי רעיון של רופא חיצוני טוב ואולי אקבל אישור ממכבי או לחילופין פודיאטר טוב מטעם מכבי שאתם יודעים שלא רץ לנתח ואנסה להתקשר למרפאה שידחפו אותי בכח

אהרן מ.

משתמש צעיר
אשמח לעזרה דחוף
ועכשיו אני ממש בהלם שהתור הקרוב לפודיאטר מטעם מכבי אפילו אם אני מתפשר לכל הארץ זה רק בעוד כ3 חודשים

תביאו לי רעיון של רופא חיצוני טוב ואולי אקבל אישור ממכבי או לחילופין פודיאטר טוב מטעם מכבי שאתם יודעים שלא רץ לנתח ואנסה להתקשר למרפאה שידחפו אותי בכח
לאחר בירור נודע לי שהם (מדיקל סנטר) בכלל בשיטה של ניתוחים
ובשביל זה אני יכול כבר ללכת לההוא ממעיני הישועה שזה מטעם מכבי
למה לשלם סתם יקר
ובכלל למה לעשות סתם ניתוחים כשברור שזה אפרי ללא ניתוח אלא בגזירה של הפינה של הציפורן כולל השורש שלא יחזור

בדרך אגב עכשיו הצלחתי לתפוס את מזור מנחם
שם הטיפול הוא ללא ניתוחים אלא כנ"ל גזירה מינימלית של ציפורן עד השורש
300 ש"ח הטיפול ועוד 200 ש"ח המשחות והחבישות למשך 12 ימים (לטענתו הכאב נעלם לגמרי אחרי 5 דקות וההחבישות זה רק כדי שיתרפא לגמרי ולא יחזור)

אשמח לשמוע חוות דעת ממישהוא שעשה אצלם (מזור מנחם)

נערך לאחרונה ב:

לבקו

משתמש חדש
אשמח לעזרה דחוף

יש בתל אביב כירוג מטעם מכבי בשם אלון רפאל
הוא מוציא עם הרדמה מקומית כמעט ללא כאבים גם בטיפול עצמו וגם אחרי(מנסיון של 3 פעמים אצלו)
ויש לו תורים ממש זמינים

קלידן צעיר

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
רק לציין שהניתוח המדובר הוא ניתוח של רבע שעה שקצת מזכיר טיפול שיניים, ובקשר לטישטוש, גם בטיפולי שיניים לפעמים עושים טשטוש, זה תלוי בילדה.
כילד סבלתי מזה גם והפודיאטרית 'הכינה' אותי ל'ניתוח' והסבירה את ה'השלכות' והתופעות לוואי, ומה שהיה בסוף זה כמו אצל נח קפלן [שחותך את הציפורן] רק עם חומר שהורג את השורש של הציפורן [ועם הרבה ניירות כחולים של חדר ניתוח ומסכות ועוד מרעין בישין].

avim10

משתמש מקצוען
יש במכבי פודיאטר בשם ד"ר דניאל פולק, מקבל בבית שמש, אבל מקבל גם פרטי במקום מגוריו בישוב חשמונאים. הוא בהגדרה פודיאטר מנתח, אבל עושה את זה על המקום בהרדמה מקומית. הטיפול שלו מאד דומה לזה של ד"ר גרינוולד ז"ל, מנסיון אצל שניהם.
[יש לי עוד מידע להוסיף בפרטי, אם תרצו].

לבקו

משתמש חדש
עשיתם 3 פעמים ל3 מקרים נפרדים או שזה חזר שוב ושוב?
הוא צורב את זה כך שבעיקרון זה לא אמור לחזור
אבל לי חזר פעם אחת והוא טען שזה ממש חריג
אבל הטיפול עצמו 5 דקות כמעט ללא כאבים וגם לאחר הטיפול צריך יום אחד תחבושת ואין שום כאבים

*שפרה*

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
דר אנדי קארף
אצלינו עזר מאד!!
יקר אבל אם יש ביטוח בריאות פרטי רוב המקרים יש החזר מלא

תם תם

משתמש רשום
מדיקו רמת גן ליד הבורסה, מעולה ממש
מחיר זול טיפול מצוין
036136130
רפוש
אולי תספיקו עוד היום

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יי לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה