תקשורת צינתוקים! עצה משפטית?

מצב
הנושא נעול.

KAV

משתמש פעיל
למפלגה אסור לצנתק? אני מקבל צינתוקים ממפלגה מאוד מסויימת... (לא חרדית) הסרתי את עצמי והם ממשיכים ממספר אחר
יש אפשרות (ועניין) להתלונן לועדת הבחירות?
מוזר מאוד הסיפור עם קו התוכן של מוכתר, וועדת הרבנים כבר לא חוסמת.

חוי קופמן

משתמש חדש
מנוי פרימיום
וכבר אמרו המשגיחים שטלפון זה דבר גרוע אז מי שיש לו שיעזוב אותו

חוי קופמן

משתמש חדש
מנוי פרימיום
מה שברור שאם לא הינו מקשיבים לקווים שמתקשרים הם לא היו מצנתקים כי חבל להם אם הם לא מרויחים מאיתנו

הגולם החולם

משתמש מקצוען
חוסמת
חזרתי אחרי 20 דקות מהצינתוק וכבר היה חסום
היא לא חוסמת בגלל שהיא הגישה עתירה לוועדת הבחירות למה את הקו של ''דגל'' לא חוסמים ואת שלה כן ולכן הוחלט לא לחסום לא את זה ולא את זה כדי להימנע מתוצאות העתירה שיכולות להשפיע על כלל פעילות הוועדה

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
מה שברור שאם לא הינו מקשיבים לקווים שמתקשרים הם לא היו מצנתקים כי חבל להם אם הם לא מרויחים מאיתנו
יש אנשים שתורמים לצינתוקים של קופות שלא אזכיר כאן את שמן
זה נותן לגיטימציה לכל הענף :(

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
היא לא חוסמת בגלל שהיא הגישה עתירה לוועדת הבחירות למה את הקו של ''דגל'' לא חוסמים ואת שלה כן ולכן הוחלט לא לחסום לא את זה ולא את זה כדי להימנע מתוצאות העתירה שיכולות להשפיע על כלל פעילות הוועדה
והיא חושבת שאם תלך ראש בראש מול הוועדה זה יעודד חרדים להצביע לה...?

הגולם החולם

משתמש מקצוען
והיא חושבת שאם תלך ראש בראש מול הוועדה זה יעודד חרדים להצביע לה...?
אגב יתכן
אבל לא נראה לי שכבר מענין אותה מי יצביע לה ומי לא
נושא לא לאשכול הזה
בכל אופן אני יכול להבין את העתירה, רק שהייתי מעדיף שיחסמו את שתיהם ולא יפתחו את שתיהם.

מקצה הארץ-:)

משתמש מקצוען
המספר הזה 025841062 כבר חייג אלי 30 פעם. מה יהיה?!
וואוו גם לי חופרים בלי סוף........ ולא רק הם כמובן. וקופת העיר גם לא חסר להם.....
זכורני שפעם כתבו במדור רשות הרבים ביתד שיש מקום שאפשר להתלונן ואף לקבל על כך פיצוי

חוי קופמן

משתמש חדש
מנוי פרימיום
וואוו גם לי חופרים בלי סוף........ ולא רק הם כמובן.
זכורני שפעם כתבו במדור רשות הרבים ביתד שיש מקום שאפשר להתלונן ואף לקבל על כך פיצוי
שים תמונה של ר' שייעלה מקסטעיר על הפלאפון והכל יעבור

מקצה הארץ-:)

משתמש מקצוען
צריך לדווח לימות המשיח על המספר הנ"ל. במספר 0773137770 שלוחה 4
אם אתחיל לדווח יכלה הזמן והמה לא יכלו...
ופעם ניסיתי והסתבכתי באלף ואחת השלוחות שיש שם, ובסוף לא עזר כלום.
וכמו במכת צפרדע נולדו עוד המוווון קווים שלא שיערום אבותינו ואבות אבותינו....:D:D:D

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה