עזרה צילומי חוץ-חלאקה

מבקשת עצה

משתמש רשום
היי,
מחפשת לשמוע המלצות על צלמת עבור צילומי חוץ-חלאקה,
במחיר שפוי....

תודה מראש לעונות:)

תמנונה

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
אשמח גם לשמוע

לא ציינת איזור

אני באיזור ירושלים

+more

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
גמני עדיין מחפשת...
הבעיה שהמילים "מחיר שפוי" התגלו כדבר נזיל וגמיש עד מאוד...

ומסקירה שערכתי ובדיקת עשרות תיקי עבודות-
אין אפס. בד"כ צלמת זולה מציגה תיק עבודות ברמה בינונית ומטה.

כמי שהיתה שנים בפורום צילום ולמדה מהמקצוענים שם מה מיוחד ומה מיוחד פחות- אני לא מוכנה לשלם על תמונות שגיסתי תשויץ אח"כ שבמצלמה האימהית שלה יצאו יותר יפות, תסכימו איתי.

ריבת חלב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
ומסקירה שערכתי ובדיקת עשרות תיקי עבודות-
אין אפס. בד"כ צלמת זולה מציגה תיק עבודות ברמה בינונית ומטה.

או שהיא צלמת מתחילה שרוצה להכנס לשוק, ומסכימה לצלם כמעט חינם רק כדי להכנס לשוק...
זה החלטה קצת גורפת, אבל בכלליות את צודקת.

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
או שהיא צלמת מתחילה שרוצה להכנס לשוק, ומסכימה לצלם כמעט חינם רק כדי להכנס לשוק...
זה החלטה קצת גורפת, אבל בכלליות את צודקת.

צלמת מתחילה, עם כל הכבוד, עדיין אינה יכולה להתהדר בתיק עבודות מרשים. לא שאני שוללת את הכישרון, אבל הנסיון עושה את שלו. בטח כשמדובר בתקשורת עם זאטוטים בני שלוש ואמהותיהם הנרגשות.

בדיוק כמו שמורה צעירה יכולה להיות מוצלחת ומוכשרת, ועדיין מורה עם נסיון וותק זה משהו אחר לגמרי.

ריבת חלב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
צלמת מתחילה, עם כל הכבוד, עדיין אינה יכולה להתהדר בתיק עבודות מרשים. לא שאני שוללת את הכישרון, אבל הנסיון עושה את שלו. בטח כשמדובר בתקשורת עם זאטוטים בני שלוש ואמהותיהם הנרגשות.

צודקת, לא שמתי לב לקונפליקט.

ofir770

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אשמח גם לשמוע

לא ציינת איזור

אני באיזור ירושלים
ממליצה על @SARAHB .
מוכשרת ביותר! עושה תמונות חלאקה מדהימות!

היי,
מחפשת לשמוע המלצות על צלמת עבור צילומי חוץ-חלאקה,
במחיר שפוי....
אפשר גם לפנות אליי...
אני אמנם די מתחילה, אך ממש לא מסכימה עם כל מה שנאמר כאן על מתחילות!
נכוותם עם מתחילה אחת? בסדר. אבל למה להכליל את כל המתחילות??
ב"ה יש לי כישרון רב לצילום וגישה מדהימה לילדים!
צילמתי תמונות מדהימות, והתמודדתי גם עם ילדים קשים בני שנה וחצי ו3...
אז כנראה שמתחילה לא תמיד מעיד באמת על רמת הצילום וכו'...
קחו לתשומת ליבכן!!

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
דווקא מי שנכוויתי איתה לא היתה מתחילה כלל וכלל... כל ההחלות קשות...

ofir770

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
דווקא מי שנכוויתי איתה לא היתה מתחילה כלל וכלל... כל ההחלות קשות...
אבל זה לא אומר שבאופן מוחלט אם מישהי היא צלמת מתחילה אז התמונות שלה הן ברמה בינונית ומטה...
בד"כ צלמת זולה מציגה תיק עבודות ברמה בינונית ומטה.

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
אבל זה לא אומר שבאופן מוחלט אם מישהי היא צלמת מתחילה אז התמונות שלה הן ברמה בינונית ומטה...

לא אומר, אבל זו תמונת המצב שנראתה אצלי :(

תמיד אמרתי לכולם ש"יש כשרונות צעירים ורק צריך לגלות" ו"אם היא מוכשרת אז רואים את זה מהרגע הראשון", "מצלמה טובה היא רוב העבודה" וכו', והנה אני מודה שטעיתי.

ofir770

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
לא אומר, אבל זו תמונת המצב שנראתה אצלי :(

תמיד אמרתי לכולם ש"יש כשרונות צעירים ורק צריך לגלות" ו"אם היא מוכשרת אז רואים את זה מהרגע הראשון", "מצלמה טובה היא רוב העבודה" וכו', והנה אני מודה שטעיתי.
גם אם זה מה שהיה אצלך, זה לא אומר שזה אצל כולם וממש לא צריך להכליל...
לא חושבת שזה יפה להוריד צלמות רק בגלל שהן מתחילות...
לדוג' אצלי- הרבה אנשים אמרו שממש לא נראה שאני מתחילה...
כך שלא תמיד השנים משחקות אן את התפקיד האמיתי...
קחי זאת לתשומת ליבך!

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
סורי מכל המתחילות שנפגעו! עצם זה שבדקתי כל כך הרבה תיקי עבודות אומר שלא רציתי 'להוריד' רק בגלל שנות הוותק.

אבל איך אומרים? להיות צעיר זה מום עובר...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה