תנו לי ביקורת צילומים מתחם התחנה

OritN

משתמש צעיר
צילום מקצועי
עוד לא עבר עיבוד בלייטרום...
(אני צריכה זמן ללמוד את התוכנה הזאת ולא היה לי אותו עדיין...)
IMG_5436.JPG
IMG_5502.JPG
IMG_5506.JPG
IMG_5523.JPG
IMG_5570.JPG
IMG_5587.JPG
IMG_5619.JPG

יהודית שניאור

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
תמונות מתוקות!
איזה חיוכים!

ביקשת ביקורת.... תשתדלי לא לחתוך רגליים וידיים...
ארבעת התמונות הראשונות הרקע מאחורה לא נותן להתמקד באובייקט
התמונה החמישית מצוינת! (רק הרגל החתוכה...)
אחת לפני האחרונה צולמה מידי מקרוב, אז היא התעוותה קצת...
התמונה האחרונה צריכה ישור
סליחה על המגילה...
שיהיה בהצלחה:)

OritN

משתמש צעיר
צילום מקצועי
תמונות מתוקות!
איזה חיוכים!

ביקשת ביקורת.... תשתדלי לא לחתוך רגליים וידיים...
ארבעת התמונות הראשונות הרקע מאחורה לא נותן להתמקד באובייקט
התמונה החמישית מצוינת! (רק הרגל החתוכה...)
אחת לפני האחרונה צולמה מידי מקרוב, אז היא התעוותה קצת...
התמונה האחרונה צריכה ישור
סליחה על המגילה...
שיהיה בהצלחה:)

תודה רבה!!!
גם על המחמאה וגם על הביקורות המצוינות,
רק כך לומדים :)
תודה!!!

יוסף אילוז צילום אירועים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
בהחל תמונות חמודות למדי
מהבטה חטופה
תשתדלי להימנע מצילום שהאובייקט נמצא באזור מוצל ומאחריו אזור חשוף לשמש תמונה 2-3 מה שגורם שהחשיפה של הילד בסדר אבל הרקע מאחורה שרוף הפתרון לבעיה הזו נמצא בשימוש בפלאשים אבל אני מתאר לעצמי שלא השתמשת בזה
לכן תמיד עדיף לצלם באזור שהתאורה פחות או יותר אחידה כמו בתמונה הראושנה
המון הצלחה !

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה