צילום או לא?

OR_Design

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
יוצרי ai
הבת שלי (בת שנה ו 8) מאתמול לא מזיזה את היד כמעט ובוכה אם בטעות היא הזיזה או משהו , רואים שכואב לה (נראה שבאזור הכתף) אבל לא נפוח
אני חושבת שזזה לה שם העצם או משהו , הגדולה שלי משכה לה את היד אתמול אבל לא קישרנו כי באותו רגע היא לא בכתה רק אחרי חצי שעה שמנו לב שהיד כואבת לה , ז"א בוודאות היא לא נפלה , וזה רק מהמשיכה הזאת , פעם קרה את זה לגדולה ועשינו לה צילום לא היה כלום ועבר לבד.
בקיצור אני מתלבטת אם לקחת אותה מחר לצילום(שזה בטח ממש לא בריא בגיל כזה) או שנראה לכם שזה עובר לבד והכל בסדר?
ואולי יש משהו אחר לעשות?

B7M

משתמש צעיר
צילום מקצועי
D I G I T A L
היד יצאה לה מהמקום!
רוצו איתה למישהו שיודע לסדר את זה והכל יעבור!
מניסיון- השבוע זה קרה לאחינית שלי!

pink

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
בבתי חולים בדר"כ לא יודעים להחזיר יד למקום
הם רק מכאיבים
יש אנשים פרטיים שמתמצאים בענין
כדאי לברר לפי אזור מגורים (כל ספר טלפונים של עיר חרדית אפשר למצוא)
רפו"ש

B7M

משתמש צעיר
צילום מקצועי
D I G I T A L
לא סוג של איש "הצלה" שעושה איזה תנועה עם היד ומחזיר אותה למקום!
איפה שאני גרה יש מישהו כזה שעשה את זה לאחינית שלי בשניות!

שירה 7

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
לבת שלי קורה הרבה--- לכי איתה לטרם
וזה בטח יצא לה מהמקום לפי התאורים שלך.
הצלחות :)

B7M

משתמש צעיר
צילום מקצועי
D I G I T A L
רפו"ש ובהצלחה!

OR_Design

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
יוצרי ai
יש אצלינו בשעות כאלה רק מרפאה של ביקור רופא (עם רופא עייף שבקושי יודע משהו מהחיים שלו)
ככה שלא נראה לי ששייך שאלך אליו , ואינלי מושג איזה איש 'הצלה' יש באזור שלי .. (יותר נכון , לא נראה לי שיש בכלל ) עוד יותר הסתבכתי, אז גם לקופ"ח לא כדאי ללכת מחר?

תודה על התשובות!!

שירה 7

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
נכתב ע"י OR_Design;1889944:
יש אצלינו בשעות כאלה רק מרפאה של ביקור רופא (עם רופא עייף שבקושי יודע משהו מהחיים שלו)
ככה שלא נראה לי ששייך שאלך אליו , ואינלי מושג איזה איש 'הצלה' יש באזור שלי .. (יותר נכון , לא נראה לי שיש בכלל ) עוד יותר הסתבכתי, אז גם לקופ"ח לא כדאי ללכת מחר?

תודה על התשובות!!

לא בטוח---
פעם אחת הלכנו כן לרופא בקופה כי זה באמת היה נראה כתף ולא יד ועשו צילום
והוא ידע להכניס והכל היה בסדר ב"ה,

יודית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
זה נראה פריקה של הכתף
לפעמים זה יכול לחזור לבד אבל לא כדאי לזלזל בזה
עקרונית רופא אורטופד יכול להחזיר אבל יש הרבה רופאים שגם יודעים
יש אנשים שיודעים להחזיר בעיקר אלה שמתעסקים בתחום של התעמלות ומשאז

בקופת חולים ודאי שיוכלו לעזור

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אם זה במרפק, אז זה בדרך כלל דבר שיש הרבה שיודעים לסדר אותו
פריקה של הכתף היא יותר מסובכת, ולפי מה שזכור לי, מקבלים החזר אוטומטי בהזמנת אמבולנס.

OR_Design

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
יוצרי ai
עדכון ..
בעלי הלך איתה מהבוקר למרפאה , איך שהוא נכנס לרופא הוא אמר שזה וודאי לא הכתף , כמה סיבובים (וצרחות...) והמרפק חזר למקום ב"ה
טוב ששאלתי כאן.. זכרתי מהגדולה שלא עשינו כלום ואחרי כמה ימים עבר ופה כן היה צריך ללכת
תודה רבה ורק בריאות לכולם :)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה