ציור קיר בשילוב שעון

צ פומרנץ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הציור צוייר בהתאמה לסגנון החדר, בסגנון הפרחים שעל הטפט בקיר הצמוד לו כפי שניתן לראות בתמונה הראשונה. צוייר במכחול עם צבעי אקרליק.

ובהזדמנות זו ברצוני לשאול אתכם שאלה חשובה לי ואני מתחבטת בה כעת:
במקצועי אני גרפיקאית שאוהבת ציור, אומנות ויצירה בנשמתי, למדתי בעבר לפני כ-6 שנים אייר בראש, האם שווה לי להשקיע קורס נוסף בלימוד האייר בראש ולהשקיע במכשיר?
התחום הזה רווחי היום? יש לו ביקוש?
אודה לכל תשובה

קבצים מצורפים

• IMG_0688.png
    KB 676.4 · צפיות: 21
  • IMG_0689.png
    KB 805 · צפיות: 17
  • IMG_0691.png
    KB 1,009.9 · צפיות: 21

צ פומרנץ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י יוסף צבי;1596834:
הסבר לבור שכמוני
השעון גם מצויר?

השעון אמיתי לחלוטין.
זה בסה"כ מנגנון פשוט שמוצמד לו חתיכת קרטון ביצוע בצורת עיגול הצבוע בגווני השעון.
ניתן לראות דיון ע"כ באשכול הסמוך של אומנות ויצירה.

veredb

עיצוב ועריכה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
מכשיר כן
קורס לא
אם למדת תדברי עם משהי שתזכיר לך קצת את החומר
זה נראה שיש לך יד טובה ומהר תכנסי לתחום
הרבה הצלחה

אפרת 10

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
צביעה מיוחדת!

חרישית

משתמש רשום
הציור מיוחד ממש!

לגבי לימוד האיירבראש - אולי תנסי להשאיל, ולראות אם את זוכרת, כמו שאני רואה את הכשרונות שלך פה, קרוב לוודאי שתצליחי בזה! מקסימום תבקשי שיעור או שניים רענון.

ולגבי הביקוש, אני גם מאוד מתחבטת בענין, נראה לי שמאוד תלוי איפה את גרה, אם את גרה באזור שכל חודש נפתח קורס, קרוב לוודאי שיש הרבה בוגרות צעירות וזולות ולא בטוח שיהיה מי שישלם לך על הכשרונות והנסיון שיש לך.
אני לא מזמן סיימתי, ובאזור שבו אני גרה אני לא מכירה עוד מי שעוסק בתחום. ועדיין, למצוא בזה תעסוקה זה הרבה שיווק עצמי, וזה לא קל... בינתיים אני לומדת את נושא הביקושים. בע"ה נעשה ונצליח!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט מ'

צז מָה אָהַבְתִּי תוֹרָתֶךָ כָּל הַיּוֹם הִיא שִׂיחָתִי:צח מֵאֹיְבַי תְּחַכְּמֵנִי מִצְוֹתֶךָ כִּי לְעוֹלָם הִיא לִי:צט מִכָּל מְלַמְּדַי הִשְׂכַּלְתִּי כִּי עֵדְוֹתֶיךָ שִׂיחָה לִֿי:ק מִזְּקֵנִים אֶתְבּוֹנָן כִּי פִקּוּדֶיךָ נָצָרְתִּי:קא מִכָּל אֹרַח רָע כָּלִאתִי רַגְלָי לְמַעַן אֶשְׁמֹר דְּבָרֶךָ:קב מִמִּשְׁפָּטֶיךָ לֹא סָרְתִּי כִּי אַתָּה הוֹרֵתָנִי:קג מַה נִּמְלְצוּ לְחִכִּי אִמְרָתֶךָ מִדְּבַשׁ לְפִי:קד מִפִּקּוּדֶיךָ אֶתְבּוֹנָן עַל כֵּן שָׂנֵאתִי כָּל אֹרַח שָׁקֶר:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

משיב הרוח • אתגר 129

לוח מודעות

למעלה