שיתוף ציורי ממלכה במבחן

michalor

משתמש מקצוען
יש לי כאן כמה שעשיתי בAI
מתאים להעלות לכאן?
בנימין מיכאל וליסיה

קבצים מצורפים

• In the golden age of ancient Greece.jpg
    In the golden age of ancient Greece.jpg
    KB 364.8 · צפיות: 135
  • In the golden age of ancient Greece (1).jpg
    In the golden age of ancient Greece (1).jpg
    KB 367.4 · צפיות: 131
  • In the golden age of ancient Greece (2).jpg
    In the golden age of ancient Greece (2).jpg
    KB 380.9 · צפיות: 135

עבמית

משתמש פעיל
יש לי כאן כמה שעשיתי בAI
מתאים להעלות לכאן?
בנימין מיכאל וליסיה

מדהים!!
אולי מתאים יותר לאשכול הזה

michalor

משתמש מקצוען

.A.B.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
D I G I T A L
יוצרי ai
יש כמה קבצים חסומים...
אשמח לPDF.
תודה

אבטיחית

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי
וואו.
אלו תגובות נעימות מסוג שכיף לשמוע.
עושה לי חשק לצייר עוד. (יש, אגב, המשך לציורים האלה באשכול נפרד בשם- ציורי ממלכה במבחן- המשך)
וכן. זה בדיוק הסיבה שאני משתפת. כדי שיהיה לאנשים חשק גם לצייר את הגיבורים האלו. פרוג הוא הפורום היחיד למעריצי ממלכה במבחן. ואם לא נצייר אותם אנחנו- אף אחד אחר לא יעשה את זה. זו אחריות עצומה וכיפית...
את יכולה לשלוח קישור לאשכול הזה?
תודה!

אמת מארץ תצמח

משתמש מקצוען
לאידעת איך משתפים קישורים.
תכתבי בחיפוש ציורי ממלכה במבחן-המשך.
תודה על ההתעניינות!
@אבטיחית

משה אהרן גולד

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
היי!
זהו שיתוף ראשון שלי.
מי שלא מעריץ של ממלכה במבחן שירים יד.
ומי שכן, בטח ישמח לראות את הגיבורים משם קורמים עור וגידים על הדף.
כך לפחות, אני דמיינתי אותם

אז הנה פדהאל שלנו (לפני שהוא הפך לאביר בעל השם הארוך ביותר בכוזר שאני אפילו לא מיתמרת לזכור)
צפה בקובץ המצורף 1234104
הבאה בתור היא אונמר מידעתנו!!
(כן. אל תתביישו למחוא כפיים בשקט)
זו אונמר בת 17.צפה בקובץ המצורף 1234113
הציורים הם בעפרון פשוט. ולצייר אותם לקח לי בסביבות חמש עד עשר דקות.
אשמח מאד לתגובות.
ייתכנו עוד ציורים בהמשך, זה לפי המצב רוח.
דמיינתי את פדהאל הרבה יותר מלכותני עם תספורת אחרת.

brachy 100

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עריכה והפקת סרטים
תקשיבו הכל טוב ויפה
ממלכה במבחן זה לא....

מישהי דרמטית

משתמש צעיר
יש משהו במה שאת אומרת אך בכ"ז מעניין לראות איך הם ידמיינו.
חוץ מזה שקומיקס יהרוס את הדמיון הוא גם יהרוס את העלילה.
עין ערך דון קרלוס או קוראים לי צביקי גרין שבשניהם הורדו מהקומיקס חלקים גדולים מהספר המקור

אבטיחית

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי
חוץ מזה שקומיקס יהרוס את הדמיון הוא גם יהרוס את העלילה.
עין ערך דון קרלוס או קוראים לי צביקי גרין שבשניהם הורדו מהקומיקס חלקים גדולים מהספר המקורי
וזה באמת כל ההבדל בין ספר קומיקס לספר קריאה
בספר קריאה אתה יכול לתאר את כל הרגשות ומה שקורה לעומת קומיקס.
לדוגמא סצנה:
בספר קריאה:
האיש בז'קט השחור חש את הזעה הדביקה בין אצבעותיו. הוא ניסה לרכז את חושיו במאמץ רב ולא לאפשר לפחד להשתלט עליו. אסור לא להשתלט עליו עכשיו. זה לא תפקיד של מרגל.
בספר קומיקס:
יראו איש בז'קט שחור שטיפות זיעה מבצבצות על הפנים שלו והוא נראה מפוחד ביותר. לא יראו את כל מה שכתוב בפסקה למעלה, אי אפשר לגרום לקורא להבין שהדמות מנסה לרכז את חושיה, בלי לכתוב את זה במפורש!
ואיך זה ייראה אם כן:
בועת מחשבה:" אנסה לרכז את חושי, אסור לפחד להשתלט עלי! זה לא תפקיד של מרגל!"
--
לדעתי ספר קריאה בהחלט מבטא את הדמויות הרבה יותר מספר קומיקס, כי באמת אי אפשר לעשות המון דברים כשמציירים קומיקס. אבל זה לא סותר שיש משהו מיוחד מאוד גם בקומיקסים.
וואי, יצא קצת ארוך.... מחילה:):)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה