עזרה ציורים עם צורות גיאומטריות

אמא חדשה

משתמש מקצוען
D I G I T A L
שלום,
אני מחפשת ציורים שיש שם צורות גיאומטריות שאפשר להדביק בתוכם מדבקות גיאומריות למשל עיגול ריבוע מלבן משולש וכו' אפשר גם יותר מסובך
פעם היה חוברות של מובייל נראה לי עם מדבקות מצורפות. חיפשתי בכמה חנויות ולא מצאתי.
אם יש למישהו ציורים כאלה או יודעת איפה אפשר להשיג אשמח מאוד לשמוע.
תודה מראש

ANNA!

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
מצאתי כמה אשכולות כאלו מהעבר אולי יעזור לך:

ANNA!

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
יש גם בפינטרסט כל מיני:

אמא חדשה

משתמש מקצוען
D I G I T A L
מצאתי כמה אשכולות כאלו מהעבר אולי יעזור לך:

תודה רבה, אני מחפשת יותר צורות גיאומטריות, לא דווקא עיגולים, יש משהו?

פרחונית108

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בשמחה רבה

קבצים מצורפים

• עיגול.pdf
    KB 78 · צפיות: 42
  • משלוש.pdf
    KB 78 · צפיות: 35
  • ריבוע.pdf
    KB 78.2 · צפיות: 36

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה