דרוש מידע צו גיוס לבחור בלי ת.ז.

איש עברי

משתמש מקצוען
הבן שלי קיבל כבר צו שני, אבל תור להנפקת תעודת זהות יש לו רק לחשוון.
מה עושים?

סבא ישראל

משתמש מקצוען
בן כמה הוא האם נאבדה לו התז או שהוא עדיין לא הוציא
אולי יש לו דרכון (צריך לבדוק אם זה מתקבל בצבא)

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
תתקשרו ללשכת הגיוס שידחו את ההתייצבות
(לא צריך שום עסקנים בשביל זה, וחבל על האנרגיה)
עריכה: טלפון לשכת גיוס: 1111 (בלי כוכבית)

גונן

משתמש מקצוען
לי קרה שהגיע לי צו עם התראה כמדומני (לפני שלילת מעמד בן ישיבה) ולא היה לי עדיין ת.ז,
ואאל"ט הלכתי למחרת לרשות האוכלוסין וההגירה ללא תור ועשיתי ת.ז.
אם כי נראה לי שהיום זה שונה (אצלי זה היה לפני קרוב לעשור) כי זה ביומטרי ולמעשה נראה לי שחייבים תור,
אבל אולי אפשר לנסות בבקרים שאז מתפנים תורים (לגבי דרכונים זה היה ככה לפחות נכון ללפני חצי שנה).
בכל מקרה בהצלחה בעז"ה

אלי7:)

משתמש מקצוען
@איש עברי היה כאן אשכול דומה בשבוע שעבר
אולי תמצאו שם פתרון

ככר השוק

משתמש מקצוען
להתקשר למיטב 1111 ולבקש לדחות. תוך כמה דקות תקבלו דחיה לכמה חודשים

כח1

משתמש פעיל
היה גם לבן שלי
תעודת זהות ראשונה לא צריכה תור, פשוט מגיעים ועושים (צריך להגיע עם ת.ז. של אחד ההורים)
אפשר לשלוח מייל ללשכת גיוס ולכתוב להם שעדיין אין תעודת זהות ויש לכם תור בחשוון ורק אח"כ הוא יתייצב

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  29  פעמים

לוח מודעות

למעלה