דרוש מידע צ'ונט לשבת אחרי ראש השנה

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

ססגונית

משתמש פעיל
אשמח לשמוע רעיונות
אני רוצה להיכן את הצו'נט מראש, יש לי רק פלטה חשמלית.
אשמח לרעיונות, האם מספיק מקרר, או מקפיא, או חלק מהדברים יוכלו להיות מוכנים על הפלטה??

תודה

WEN

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אשמח לשמוע רעיונות
אני רוצה להיכן את הצו'נט מראש, יש לי רק פלטה חשמלית.
אשמח לרעיונות, האם מספיק מקרר, או מקפיא, או חלק מהדברים יוכלו להיות מוכנים על הפלטה??

תודה
אפשר להכין את הטשולנ'ט בחג בבוקר (ער"ש) ללא בישול מקדים בסיר נירוסטה או חד פעמי ועד שבת בבוקר הוא יוצא מעדן כמו טשולנט רגיל

ext

משתמש מקצוען
D I G I T A L
אני חשבתי להכין יאפצ'יק בערב חג ואז אפשר להקפיא או לשמור במקרר ולהניח לפני שבת

יד2

משתמש מקצוען
לא מומלץ בכלל לשים טשולנט מוכן קר על פלטה
צריך להרתיח אותו לפני
כדי שלא יחמיץ
אפשר ביום טוב להרתיח עם נריות מתחת רשת

ext

משתמש מקצוען
D I G I T A L
איך מקפיאים יאפצ'ק?
זה עם תפו"א
ניסיתי פעם, ויצא בסדר גמור עטפתי טוב ב2 עטיפות אטומות וההקפאה הייתה לשבוע ולא הרבה זמן,
למרות שעכשו לר"ה אני כנראה ישאיר במקרר ליומיים ואז פלטה (שימו לב להניח במקום חם מאד שלא יחמיץ, לא צריך שיישרף אבל שיתחמם כמו שצריך)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה