דרוש מידע צום קל!!

זהבוש

משתמש מקצוען
איפה משיגים פתילות קפאין?
אשמח לפרוט למי הוא מועיל?

אזור טרופי קסום ושקט

משתמש צעיר
המשתמש נחסם
גם לי היה נסיון טוב עם בי 12, גם להרבות בדבש לפני הצום מאוד עזר לי.

אני חושב שעיקר מה שעוזר בקלי צום למיניהם זה הזנגביל, אפשר לשים זנגביל בשמן קוקוס, ולשים במקרר ולעשות מזה פתילות ולהשתמש ביום הצום.

מצטרפת

משתמש מקצוען
גם לי עזר הערכה של הוס טבע, בצורה לא רגילה במוצאי יום כיפור לא בער לי ללכת לאכול יכולתי לצום עוד כמה שעות בקלות. מומלץ מאד! ניסיתי פעם אחת רק, מנסה השנה שוב, ונראה אם זה עקבי...

פעמוני שלג

משתמש מקצוען
אני ניסיתי פולן וקלי צום בכדורים. ולא עזר במיוחד. מה שכן עזר לי היה להפחית קפה בהדרגה כמה ימים לפני, עד שהגעתי לאחד ביום (בדרכ אני שותה שלוש) ולפני הצום לשתות את הקפה. ולשתות מיץ ענבים טבעי לפחות חצי בקבוק בהדרגה ביום-יומיים שלפני הצום. איפה שקראתי את הטיפ הזה כתבו לשתות בקבוק וחצי או משהו. אני קצת התקמצנתי;) בודאי שחשוב גם מה אוכלים

bracha

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
איפה משיגים פתילות קפאין?
אשמח לפרוט למי הוא מועיל?
אני לא יודעת אם לזה את מתכוונת.
בבית מרקחת בבית וגן, הם רוקחים לבד פתילות לצום.
אני מכירה משהי, שבלי זה היא שוכבת כל הצום עם כאבי ראש.
זה מציל אותה.

ליבי קליין

משתמש סופר מקצוען
פתילות קפאין זה משהו אחד,
והערכה זה משהו אחר.
קפאין זה למי שרגיל לשתות הרבה קפה, ובצום סובל מאוד מכאבי ראש בגלל זה.
לא מומלץ ולא בריא, זה קפאין בריכוז גבוה בגוף ללא מזון ושתיה. יכול לגרום לתופעות לוואי לא נעימות.
הערכה של הוס טבע מכילה כמה כדורים טבעיים, שאני לא יודעת מה בתוכם. חלק צריך לבלוע, אחד למצוץ ואבקת חלבון שממיסים במיץ או יוגורט. מותר לפני לידה בכל שלב, וגם אחרי.
צום קל!

bracha

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
את הטבעי למציצה או גם B קומפלקס רגיל מועיל ?

לא ניסיתי, אבל לא נראה לי.
אני לוקחת את הb12 הרגיל שקונים בבית מרקחת.
2 כדורים ממש לפני הצום.

אסתר כהן

משתמש מקצוען
לא נראה לי שזה מדוייק
כי אני לא מכורה לקפה בכלל
בקושי 2 כוסות ח"פ ביום
והפתילות האלה נקראות פתילות קפאין אבל יש בהם עוד דברים
לי אישית זה עזר נגד כאבי בטן וראש
וגם הפחית את החולשה והרעד בידיים, שיש לי בד"כ בצומות

avi media

משתמש מקצוען
לפני שנים רבות הייתי לוקח כל שנה את ה"קלי צום", והצומות היו לי עדין קשים מאד ( הייתי מרגיש על סף עילפון..) . לא יודע איך היה אמור להיות בלי ה"קלי צום".
עד שחבר המליץ לי על תירוש ענבים טבעי, לגמור לפחות חצי בקבוק במשך ערב כיפור, עדיף בקבוק שלם.. ומאז הצום פשוט לא יאומן ! חוץ מסחרחורת קלה מאד בנעילה ותחושה של פה שלא עבר שטיפה, אני יכול לשכוח שאני בצום ! כמובן זה לא פותר משתיית מים והרבה.
כפית דבש סמוך לצום גם מוסיפה, להקל על הצום.

efrat1

משתמש סופר מקצוען
כשלקחתי קלי צום,
התייבשתי באמצע הצום,
הקאתי עד שנאלצתי בהוראת רב להפסיק את הצום (ט באב)

SISAMA

משתמש צעיר
מנסיון, צום עם הרבה מיץ ענבים קודם וצום בלי זה אלא עם יותר חלבונים! ושתית מים שינה משמעותית את הצום, ללא כאבי ראש!!
עלית סוכרים ברמה גבוהה גורמת אח"כ לצניחה מהירה של הסוכר ומכאן כאבי הראש

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה