צבע של מטבחון למשרד

חשבונות

משתמש רשום
אני צריכה יעוץ לגבי צבע של מטבחון למשרד.
מדובר בחדר בגודל של כ18 מ"ר.

ממול הדלת יש שני שולחנות מזכירה בצבע וונגה.
ממולם שזה בעצם ליד הדלת (עם קיר קטן ביניהם) יש מטבחון קטן של 1.10 מטר עם ארונות עליונות עד התקרה.

האם לעשות את זה גם בצבע וונגה שיהיה תואם, או שזה מידי יחשיך ולעשות משהוא אחר?
אם משהו אחר, אז מה המלצותיכם, לגבי הארון ולגבי השיש?

shיפי

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י חשבונות;n4957727:
אני צריכה יעוץ לגבי צבע של מטבחון למשרד.
מדובר בחדר בגודל של כ18 מ"ר.

ממול הדלת יש שני שולחנות מזכירה בצבע וונגה.
ממולם שזה בעצם ליד הדלת (עם קיר קטן ביניהם) יש מטבחון קטן של 1.10 מטר עם ארונות עליונות עד התקרה.

האם לעשות את זה גם בצבע וונגה שיהיה תואם, או שזה מידי יחשיך ולעשות משהוא אחר?
אם משהו אחר, אז מה המלצותיכם, לגבי הארון ולגבי השיש?

הכי רצוי שתעלי תמונה, כך ייקל לעזור לך.
אבל על פניו נראה שמה שייתן הכי הרבה 'אור' הוא צבע לבן.

רותי וינברג

מנהלת פורום אדריכלות ועיצוב פנים
מנהל
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
נשמע שהסגנון שם הוא קלאסי, לכן הייתי הולכת על שמנת- צבע בהיר ונטרילי
אם רוצים ללכת לכיוון יותר מודרני (נשמע לי פחות מתאים אבל יתכן)- אפשר ללכת על שילובי עץ/ שילובי צבעים נועזים יותר.
הכל תלוי בסגנון הרצוי

בהצלחה!

דירה מושלמת

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
מה שאר הצבעים במשרד?
יתכן שאם המטבחון בפורמיקה בהירה, יהיה כדאי לצבוע את הקיר מאחורי השיש בצבע כהה. כדי שיבליט את הארונות.
או לחילופין את הקיר מנגד הארונות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה