צביעת ציור סרוק- עזרה דחופה

dvory

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
יום שישי, ובמקום להיות בין הסירים המהבילים- אני ליד המחשב. עבודה דחופה:(
בכל אופן, העליתי ציור סרוק לפיינטר. פתחתי עוד שכבות לצביעה באקריליק. ו..כמובן, כמו שקורה תמיד בצביעה באקריליק- קווי המתאר של הציור הלכו ונמוגו.
לא היתה לי ברירה, אלא לפתוח שכבה נוספת ולעבור על קווי המתאר של הציור הסרוק (ואח"כ כבר מחקתי את השכבה עם הציור הסרוק, כי היא סתם מכבידה על הקובץ)
יש דרך לחסוך את כל זה? יש אפשרות להביא את הציור הסרוק בקדמת הצבע ולהפוך אותו לשקוף? מה הדרך שלי לשמר אותו? רק בצביעה בצבעי מים?

ayal

משתמש מקצוען
בפיינטר אין אפשרות להפוך את השכבה ל"מולטיפליי"/ הכפלה?

אסתר פריזנט

משתמש צעיר
איור וציור מקצועי
קיימתשיטת שילוב multiply

בשכבת הצבע שמעל השכבה הסרוקה קבעי שיטת שילוב multiply

*לאה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
נכתב ע"י dvory;528021:
איפה אפשרות המולטיפלי בפיינטר? *לאה'לה, בבקשה, עזרתך כמומחית הפיינטר בפורום הזה.
בחלון השכבות, בחץ השמאלי למעלה, תמצאי את רשימת השילובים...
מתנצלת שלא עניתי קודם, ראיתי שכבר ענו לפני וחשבתי שהסתדרת.
בהצלחה.

קבצים מצורפים

• שילוב.PNG
    KB 8.1 · צפיות: 6
  • מולטיפליי2.png
    KB 14 · צפיות: 10

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  24  פעמים

לוח מודעות

למעלה