עזרה צ'אט לא עובד בג'ימייל

• פותח הנושא esw
  • פורסם בתאריך

esw

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כבר כמה ימים שהצ'ט לא עובד לי.
הוא חושב 2 דקות וכותב שולח...
ואז הוא כותב ההודעה לא נמסרה.
זה בכל המיילים שיש לי במחשב הזה.
יש פתרון?

יעל ארליך

משתמש פעיל
גמלי זה קורה,
יש לך אינטרנט על דקות? אם כן זה ממש הגיוני, לי יש אינטרנט של נטפרי שבנוי על דקות וכל פעם אני סוגרת את האינטרנט ופותחת שוב וכשאני פותחת לוקח המוווווווון זמן עד שהצ'אטים עובדים לי...

• תודה
Reactions: esw

רבקושש

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
כבר כמה ימים שהצ'ט לא עובד לי.
הוא חושב 2 דקות וכותב שולח...
ואז הוא כותב ההודעה לא נמסרה.
זה בכל המיילים שיש לי במחשב הזה.
יש פתרון?
אצלי זה היה בעיה בקליטה
או כשנגמר לי הג'יגה ..
עברתי ל019 מקסים!

• תודה

esw

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אין לי אינטרנט על דקות
ולמה שזה יהיה בעיה בקליטה? המייל והאינטרנט עובדים רגיל.
ומה זה נקרא נגמר הג'יגה?
אשמח לעוד רעיונות לפתרון!
זה דחוף!!!

esw

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מה המסלול שלך כמה ג'יגה יש לך בחודש??
שימי לב שהוא לא עובד לך רק בסוף החודש..
אין לי מושג כמה ג'י'ה יש לי, לא זוכרת
אבל זה הולך שיש כמות מוגבלת בחודש???
זאת אומרת שאם גלשתי החודש מדי הרבה אז נגמר לי???
נשמע לי מוזר!
וזה פעם ראשונה שזה קורה לי,
ולא גלשתי החודש יותר מתמיד...

רבקושש

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אין לי מושג כמה ג'י'ה יש לי, לא זוכרת
אבל זה הולך שיש כמות מוגבלת בחודש???
זאת אומרת שאם גלשתי החודש מדי הרבה אז נגמר לי???
נשמע לי מוזר!
וזה פעם ראשונה שזה קורה לי,
ולא גלשתי החודש יותר מתמיד...
יכול להיות שהורדת קבצים כבדים? בכל אופן הייתי ממליצה לגשת לספק אינטרנט שלך

• תודה

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
יש לי בעבודה אינטרנט כמו שציינת ,
וגם לי הבוקר הצאט לא עובד.
אני מקבלת מה שכותבים לי אבל אני לא יכולה לשלוח.
ממש כמו שכתבת הוא רושם לי שולח ואז ההודעה לא נמסרה...
נואשת.........:mad:
ככה התחיל לי היום הראשון של השיגרה:eek:

• תודה

sara100

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
גם אצלך זה רק מהימים האחרונים?
כן.
וגם באתר זה לא עובד.והכי קריטי, שכל המידע שהיה בצאטים- למשל תכתובות קודמות איננו.
יש עיגול חושב כזה ולא מוכן לגלגל לתחילת התכתובות.
כתבתי להם עכשיו בואו נראה מה הם יעשו.

• תודה

esw

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כן.
וגם באתר זה לא עובד.והכי קריטי, שכל המידע שהיה בצאטים- למשל תכתובות קודמות איננו.
יש עיגול חושב כזה ולא מוכן לגלגל לתחילת התכתובות.
כתבתי להם עכשיו בואו נראה מה הם יעשו.
בדיוק כמו אצלי!

esw

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
התקשרתי לספק והבעיה הסתדרה ב"ה.

sara100

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
התקשרתי לספק והבעיה הסתדרה ב"ה.
אין לי כח להיות איתם על הקו... תמיד זה שעות.
מקוה שהם יעשו לי את זה אחרי הבקשה במייל.
(מה הם עשו?-אמרו שזה באג שלהם?)

במת ההפקות

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
גם לי אותו דבר,
נט נקי ואין צ'אטים,
ועל מייל אחר הכל טוב.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה