דרוש מידע פתרונות למשקפופרים צעירים בבריכה

במילים_אחרות

תרגום אנגלית-עברית עברית-אנגלית
מנוי פרימיום
היא כבר ממש שוחה וכל פעם שהיא הכניסה את הראש למים, המשפקיים נרטבו והיא שוב לא ראתה כלום אז זה תסכל אותה.

היא בת 4
היה לי עוד ילד עם בעיה דומה וזה באמת הסתדר לו בגיל 10
אבל יש לה מספר הרבה יותר גבוה ממנו
וניתוח היא צריכה בכל מקרה
אנחנו בכללית
וגרים בצפון
עם הבן שלי באמת נסענו עד המרכז אבל הפעם מצאנו מנתח מעולה ברמב"ם אז היא מטופלת שם
איך קוראים לרופא? מסקרן אותי אם זה אותו אחד שהלכנו אליו
הרב פריר המליץ לנו עליו
אני לא יודעת איזה צפון אתם, אבל יש רופאת עיניים ילדים מצויינת שמקבלת בטבריה (רגיל) או בעפולה (מושלם)

א.ב.ג.ד

משתמש פעיל
היא כבר ממש שוחה וכל פעם שהיא הכניסה את הראש למים, המשפקיים נרטבו והיא שוב לא ראתה כלום אז זה תסכל אותה.

היא בת 4
היה לי עוד ילד עם בעיה דומה וזה באמת הסתדר לו בגיל 10
אבל יש לה מספר הרבה יותר גבוה ממנו
וניתוח היא צריכה בכל מקרה
אנחנו בכללית
וגרים בצפון
עם הבן שלי באמת נסענו עד המרכז אבל הפעם מצאנו מנתח מעולה ברמב"ם אז היא מטופלת שם
איך קוראים לרופא? מסקרן אותי אם זה אותו אחד שהלכנו אליו
הרב פריר המליץ לנו עליו
קוראים לו ד"ר מיכאל כינורי
הוא תלמיד של פרופ' שפירר אבל עולה עליו במומחיות.
הוא מקבל דרך קופ"ח מאוחדת בבני ברק ושמעתי שהוא גם ראש מחלקת עיניים ילדים באסותא באשדוד.
אני מגיעה אליו לביקורות עם הילדים שלי (דווקא יש להם מינוסים לא גבוהים , אבל חשוב ללכת עם ילדים לרופא עיניים שמומחה לילדים דווקא, דבר שלא כ"כ ידוע בציבור החרדי) .
שמעתי שהוא תותח בניתוחי פזילה

א.ב.ג.ד

משתמש פעיל
שמחה בשבילך שמצאת מנתח מעולה וקרוב לבית.
אמנם מדובר בניתוח פשוט עם החלמה יחסית מהירה , אך קחי בחשבון שאחרי הניתוח יתכן שהיא לא תוכל ללכת לבריכה במשך זמן מסויים, כך שאם הניתוח מתוכנן בחופש או בזמן שהיא לומדת שחיה כדאי לך לבדוק את זה.

אם הבנים שמחה!

משתמש מקצוען
שמחה בשבילך שמצאת מנתח מעולה וקרוב לבית.
קחי בחשבון שאחרי הניתוח יתכן שהיא לא תוכל ללכת לבריכה במשך זמן מסויים
את זה לא ידעתי
יש לנו עוד זמן עד הניתוח
היא צריכה קודם לעשות בירור גנטי בגלל שהיא הגיבה לא טוב להרדמה כשהיא היתה תינוקת

א.ב.ג.ד

משתמש פעיל
אני לא בטוחה לגבי השחיה, אני זוכרת שאחרי שעברתי לפני כמה שנים ניתוח לייזר להסרת משקפיים, קיבלתי אם אני לא טועה הוראה כזאת.
ניתוח פזילה הוא אמנם שונה , אך ההגיון אומר שגם לכם יתנו את ההוראה הזאת לגבי הבריכה.
אבל לא נורא, עוברים את זה מהר...

אם הבנים שמחה!

משתמש מקצוען
תודה רבה!
זה חסום אצלי אבל אני אבדוק ממחשב אחר

גרפיקאית מתנסה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
הבת שלי (בת 4) מרכיבה משפקיים עם מספר גבוה.
השבוע לקחתי אותה לבריכה וכמובן הורדתי לה את המשקפיים לפני היא נכנסה למים.
שתי דקות אח"כ היא באה אלי וביקשה את המשקפיים כדי שהיא תראה עם מי היא משחקת.
כמובן שהם נרטבו לה כשהיא הכניסה את הראש למים אז היא שוב הורידה והביאה לי אותם.
עוד שתי דקות והוא שוב ביקשה אותם כי היא לא ראתה.
יש לזה פתרון?
היא כמובן מדי קטנה לעדשות מגע.
משקפי בריכה עם מספר כמו במשקפים! עוד לא שמעת על זה?? זה פתרון הכי טוב!:)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה