פתרון לבעיה לא נעימה :-(

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

aser

משתמש מקצוען
נכתב ע"י בית;1883208:
מחילה מכבודם -
אני מכירה משהו שסובלת נורא מתופעה לא נעימה. קוראים לה 'טחורים'.
היא ניסתה את כל סוגי המשחות. לא ממליצים לה על שום טיפול רפואי מתקדם והסבל פשוט מתקיף... הרופאה אמרה לה שאין צורך לטפל כי זה הולך ובא, במיוחד אחרי לידות.

אם יש למשהו אולי מידע על מניעה של התנפחות או כל מידע אחר שיכול לעזור, טיפול טבעי וכדומה - זה יסייע לה מאד.

תודה רבה
ורפואה שלימה לכולם

אז תקשיבו...
אני היא אחת שסובלת ביותר מתופעה זו!!!
בפרט לפני / אחרי לידות
אף תכשיר לא עזר לי - ושילמתי הון בשביל תכשירים למיניהם...

ילדתי לפני תקופה קצרה, ושמעתי המלצות על רפלקסולגיה,
ואכן נסיתי,
הלכתי כמה ימים לאחר הלידה לפני ההתקפה הרצינית... [למי שמנוסה:(]
וב"ה עזר לי מאד!
היתה הטבה תוך 24 שעות!! ב"ה

ממליצה מאד, ורפואה שלימה.

PNINA101

משתמש רשום
אני מכירה מטפלת בשיטת "שלושת המימדים" מצליחה מאוד
ויכולה לעזור לך ולטפל בבעיה באופן סופי ומיידי
המספר שלה הוא: 0527122458
בהצלחה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה