נספח לאתגר פתרון חידות היגיון • 3

.A.B.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
D I G I T A L
יוצרי ai
למי יש רעיון?

אני ועצמי עוד

משתמש צעיר

ברנדה

משתמש פעיל
אוי זה לא טוב..
כנראה הייתי צריכה תמונה ברורה יותר אפשר להחליף?
הכוונה הייתה שמגובה 2 קומות זה לא ישבר כי הבניין גבוה יותר עד שיגיע לריצפה..
יש מישהי שכן הבינה?
כן,
דווקא אני הבנתי מייד וממש אהבתי:)

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai
גם אני שכחתי להוסיף פרומפט, כבר לא אוחזת מה האתגר היומי ומה השבועי :(

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai
תוכלו לכתוב לי פה עם קישור ליצירה.
אשמח ג"כ, תודה על הכל!

A father at the age of 30 entered the home, His 3-year-old daughter ran to him happily. An elegant father, cropped hair and a suit. the girl is wearing a long dress with long sleeves, a ribbon tied on her head.

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai
למה אריה וג'ירפה נכנסו למערה ויצאו שלושה?

צפה בקובץ המצורף 1686212
Near a cave, standing together, only one lion, one lemma and one giraffe. real picture
אופס, זה הרעיון הראשון שעלה לי, אבל חששתי שזה לא עומד בכללים ;)
ולא שליפה מהשרוול שיותר שייכת למדור 'בדיחות' מ'חידות.'

Ayala10

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
זה התשובה לחידה. מותר להעלות רק אחד, ואם מעלים שתיים או יותר מוחקים את כולם
אני באתגר האנשה העלתי שניים... לא ידעתי שצריך רק אחד...
באתגר השלישי, ראיתי שמישהו כתב בנספח שאפשר רק אחד...
מזל שראיתי...
אני חושבת שכדאי להדגיש את זה כי מרוב שרוצים כבר ליצור לא תמיד שמים לב לזה... וזה דיי הגיוני כי ביומיים אפשר שלוש... @מנהל ai לתשומת ליבך.

ברנדה

משתמש פעיל
תוכלו לכתוב לי פה עם קישור ליצירה.
תודה!!!

Leonardo AI
A warm, golden-hued portrait of a sweet, blond-haired boy sleeping peacefully, his rosy cheeks and eyelids relaxed, surrounded by a soft, downy bedspread, and his bright-eyed, curly-haired sister standing beside him, leaning in curiously, her tiny hand grasping the edge of the blanket, as she asks with a quiet whisper, "Are you sleeping?", against a muted, creamy-colored background with subtle hints of blue and pink, evoking a sense of innocence and tender sibling love, in a cinematically soft focus.

מנהל ai

מנהל פורום ai
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
אני חושבת שכדאי להדגיש את זה כי מרוב שרוצים כבר ליצור לא תמיד שמים לב לזה... וזה דיי הגיוני כי ביומיים אפשר שלוש... @מנהל ai לתשומת ליבך.
זה כתוב מפורש בהודעה הפותחת, ואף הוספתי הודעה מיוחדת בשביל זה.

יוצרים אלופים, שימו לב, לאור האתגרים השבועיים הקודמים, חלק מן המשתתפים באתגר לא הקפידו לקרוא את הנחיות האתגר והודעתם נמחקה, אני מבקש מראש, השקיעו בעיון מדוקדק להוראות האתגר, יצירה שלא עומדת בכללי האתגר לא תוכל להשתתף בו. באתגר השבועי יש הקפדה יתרה על עמידה בהנחיות האתגר.

חובה לצרף פרומפט, חובה שהתמונה תהיה מרובעת ולא מלבנית, ניתן להעלות יצירה אחת בלבד, וחובה לצרף את החידה בראש ההודעה ואז את התמונה שיצרתם שהיא לבדה עונה את הפתרון. ללא הוספת טקסט מיותר וללא עיבודים ידניים לתמונה.

תמנון רב זרועות

משתמש מקצוען
אוטומציה עסקית
בקשר לאתגר היומי,
לא זכור לי שהיה עולה אתגר במוצ"ש,
כעת נכנסתי והייתי ממש מופתעת!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה