כללי פתיחת קובץ ישן ובעייתי

• פותח הנושא od
  • פורסם בתאריך

od

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
יש לי 2 אפשרויות.
או קובץ משוחזר מהרדיסק שנפל ואיני מצליחה לפתוח, אם תצליחו אשמח
או קובץ מדיסק שאין לי תוכנה שיכולה לקרוא, כמדומני זה פוסטקריפט. באינדיזיין, ואילוס זה פותח לי את כל עמודי הקובץ (בין 2-5) אחד על השני כאובייקט אחד בלי אפשרות להפריד, או שפותח (באופן אחר) רק את העמוד הראשון.
הקובץ לא "מתעלה" לי לאתר, אולי תפנו באישי מי שיכול לעזור, ואשלח שם את הקובץ \
תודה

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
אם יש ברשותך חבילת אדובי מקורית, אמורה להיות לך תוכנה בשם acrobat distiller.
תפתחי את הקובץ בתוכנה (או פשוט יותר, תגררי אותו לתוכה) והתוכנה תיצור לך קובץ PDF רגיל שתוכלי לפתוח בכל התוכנות.
(שימי לב שהגדרת התוכנה בשורה העליונה עומדת על Press Quality בכדי שסגירת הPDF תהיה באיכות הדפסה)
בהצלחה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה