עזרה פתיחת קבוצה במייל לדיון קבוצתי

בשעות הפנאי

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
לאחרונה נתקלתי באפשרות לפתיחה של קבוצה במייל שבה ניתן לנהל דיונים פוריים בין החברים כאשר כותבי ההודעות והמגיבים נשארים אנונימיים.
חשבתי לנצל אפשרות זו לצורך קבוצת לימוד הלכות וליבונם, ולצורך קבוצות דיון שונות.
אשמח האם מישהו יוכל לתת לי מידע בעניין וכיצד ניתן לפתוח ולתפעל קבוצה כזו כאשר רובם המוחלט של המנויים לה נמצאים באינטרנט חסום.

נערך לאחרונה ב:

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
יש אופציה כזו בגוגל גרופס.
את הקבוצה יכול לפתוח ולנהל רק מי שאינו חסום בסינון נטפרי, אבל להצטרף אליה יכול כל בעל ג'ימייל. שולחים לו בקשת הצטרפות והוא רק צריך לאשר כדי להיכלל בקבוצה.

הערה שנראה לי שחשוב לציין: לא כדאי לפתוח קבוצה אנונימית ללא היכרות מוקדמת, ולו היכרות של הניקים בשם ניקם. שתהיה איזו ערובה לטיבם, איכותם וטהרתם של המשתתפים.

בשעות הפנאי

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
יש אופציה כזו בגוגל גרופס.
את הקבוצה יכול לפתוח ולנהל רק מי שאינו חסום בסינון נטפרי, אבל להצטרף אליה יכול כל בעל ג'ימייל. שולחים לו בקשת הצטרפות והוא רק צריך לאשר כדי להיכלל בקבוצה.

הערה שנראה לי שחשוב לציין: לא כדאי לפתוח קבוצה אנונימית ללא היכרות מוקדמת, ולו היכרות של הניקים בשם ניקם. שתהיה איזו ערובה לטיבם, איכותם וטהרתם של המשתתפים.
תודה רבה
ובקבוצה הזו כל אחד יכול להגיב?
ידוע לכם באיזו חסימה זה כן פתוח?
האם מישהו יודע אם שייך שנטפרי יפתחו קבוצה או דף ספציפי רק למשתמש אחד לפי בקשתו?

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
כל אחד מחברי הקבוצה, קרי נמען רשימת התפוצה הזו, יכול להגיב. מי שלא נרשם ו/או לא אישר הצטרפות אינו יכול להגיב.
אין לי מושג באיזו חסימה הגוגל גרופ פתוח. בנטפרי ניהול וייזום קבוצה חסום אך ההצטרפות וההשתייכות כן מתאפשרת.

חושב מחדש

משתמש מקצוען
יש קבוצות כאלה של לימוד, דיונים בנושאים הילכתיים,
אני חבר באחד מהם.

המנהל חייב להיות מאד זהיר, כי לא פעם נשלחים דברים גרועים מאד,
החל בפוליטיקה וכאלה,
וכלה בדברי כפירה או שנאה...

אצלנו בקבוצה חברים כמה מאות איש, רוב הדיונים מאד מעניינים, ולמדניים..
אך יש ימים שאני חושב לפרוש, בגלל כמה אומללים כאלה ואחרים.

בשעות הפנאי

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
יש קבוצות כאלה של לימוד, דיונים בנושאים הילכתיים,
אני חבר באחד מהם.

המנהל חייב להיות מאד זהיר, כי לא פעם נשלחים דברים גרועים מאד,
החל בפוליטיקה וכאלה,
וכלה בדברי כפירה או שנאה...

אצלנו בקבוצה חברים כמה מאות איש, רוב הדיונים מאד מעניינים, ולמדניים..
אך יש ימים שאני חושב לפרוש, בגלל כמה אומללים כאלה ואחרים.
תודה.
והם אכן מתנהלות בגוגל גרופס?

חושב מחדש

משתמש מקצוען
אכן
יש לאותו אדם שתי קבוצות,
אחד רק למשלוח עלונים - מאמרים - חבורות - שיחות - שיעור כללי
ואחד דיונים בין החברים.
מאד מענין...

אגב - מה הנושא שאתה רוצה לפתוח?
כי אני מחפש קבוצה בענייני מוסר - מחשבה והפועל יוצא שלהם.

בשעות הפנאי

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
אכן
יש לאותו אדם שתי קבוצות,
אחד רק למשלוח עלונים - מאמרים - חבורות - שיחות - שיעור כללי
ואחד דיונים בין החברים.
מאד מענין...

אגב - מה הנושא שאתה רוצה לפתוח?
כי אני מחפש קבוצה בענייני מוסר - מחשבה והפועל יוצא שלהם.
זה רעיון מצויין!!
אני עדיין עובד על הרעיונות.
איך והאם ניתן להצטרף לקבוצת הדיון שסיפרת עליה?

חושב מחדש

משתמש מקצוען
קיבלתי עכשיו הודעה של בקשת הצטרפות בקבוצה , זה רק לפורום של קבלת קבצים כמו עלונים וכו',
הפורום השני של דיונים. אין לי חיבור במייל על המחשב כאן,
תבקש שם בקבוצה את הדרך להצטרף לפורום 1

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה