עזרה פתיחת עסק פטור עבור תשלום על כתיבה

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
אם אינני טועה, נותן שירות שמגדיר את התחום העיקרי שלו כתיבה או עריכה, לא יכול להיות עוסק פטור. הוא יוגדר מהשקל הראשון כעוסק מורשה המשלם מע"מ.
לכן כדאי להגדיר את העסק בתחום אחר, הקשור לפעילות שלכם, שכן יכול להיות מוגדר כעוסק פטור.
הגדרתי את עצמי כמעצבת גרפית, וכך רשום גם העסק שלי.
אם אני מתחילה לקבל כסף על סיפורים שאני מפרסמת בעיתון, אוכל להוציא על כך קבלות? או שאצטרך לפרוצדורה נוספת?

לאה בלוי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
הגדרתי את עצמי כמעצבת גרפית, וכך רשום גם העסק שלי.
אם אני מתחילה לקבל כסף על סיפורים שאני מפרסמת בעיתון, אוכל להוציא על כך קבלות? או שאצטרך לפרוצדורה נוספת?
אפשר להוציא קבלות על כל הכנסה. ההגדרה שלך היא לפי העיסוק העיקרי, זה הכל.
ויש למשל אנשים שעוסקים בכתיבה שיווקית ומגדירים את עצמם פרסום. שתי האפשרויות מגדירות את העיסוק, אבל רק פרסום יכול להיות עוסק פטור. לכן המלצתי לחשוב פעמיים לפני שבוחרים איך להגדיר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיד

א בְּצֵאת יִשְׂרָאֵל מִמִּצְרָיִם בֵּית יַעֲקֹב מֵעַם לֹעֵז:ב הָיְתָה יְהוּדָה לְקָדְשׁוֹ יִשְׂרָאֵל מַמְשְׁלוֹתָיו:ג הַיָּם רָאָה וַיָּנֹס הַיַּרְדֵּן יִסֹּב לְאָחוֹר:ד הֶהָרִים רָקְדוּ כְאֵילִים גְּבָעוֹת כִּבְנֵי צֹאן:ה מַה לְּךָ הַיָּם כִּי תָנוּס הַיַּרְדֵּן תִּסֹּב לְאָחוֹר:ו הֶהָרִים תִּרְקְדוּ כְאֵילִים גְּבָעוֹת כִּבְנֵי צֹאן:ז מִלִּפְנֵי אָדוֹן חוּלִי אָרֶץ מִלִּפְנֵי אֱלוֹהַּ יַעֲקֹב:ח הַהֹפְכִי הַצּוּר אֲגַם מָיִם חַלָּמִישׁ לְמַעְיְנוֹ מָיִם:
נקרא  22  פעמים

אתגר AI

חלון ראווה • אתגר 123

לוח מודעות

למעלה