טיול פתיחת עסק השכרת קורקינט חשמלי - האם משתלם?

דודקע

משתמש פעיל
אשמח לכל מידע מחכם - בעל נסיון או לאו דווקא.
האם משתלם?
כמה כאבי ראש...
כמה תיקונים?
כמה זמן מחזיק? וכו' וכו'

שירלי

משתמש צעיר
לדעתי תלוי איפה אתה פותח.. וגם נכנסים מלא חוקים וקנסות חדשים לקורקינטים עכשיו תצטרך לבדוק עד כמה זה פרוצדורה בשבילך..

דילר

משתמש חדש
במילה אחת לא !!
לי היה עסק כזה א' כאב ראש 24 שעות. ב' הסוללה מתרוקנת די מהר ולא כמו שהחברות אומרות ויש לזה הגיון פשוט כי שאת נוסע על הקורקינט אתה לא נוסע כל הזמן . בן אדם ששוכר ל3 שעות מנצל כל רגע עם כל המשפחה שלו ואחרי שעתיים הוא חוזר איליך שנגמר ההטענה .ג' אתה צריך כמות גדולה של קורקינטים (יש ביקוש עצום) אבל יותר מהזמן שאתה נוסע .אתה צריך להטעין אותו ! ד' בלאי גדול
ובכלל עם כל החוקים עכשיו של תאוריה / גיל 16/ לוחית רישוי
ואם בכל זאת תפתח אז הרבה בהצלחה רק אל תשכח לעדכן אחרי בין הזמנים איך היה

מבשר טוב

משתמש צעיר
במילה אחת לא !!
לי היה עסק כזה א' כאב ראש 24 שעות. ב' הסוללה מתרוקנת די מהר ולא כמו שהחברות אומרות ויש לזה הגיון פשוט כי שאת נוסע על הקורקינט אתה לא נוסע כל הזמן . בן אדם ששוכר ל3 שעות מנצל כל רגע עם כל המשפחה שלו ואחרי שעתיים הוא חוזר איליך שנגמר ההטענה .ג' אתה צריך כמות גדולה של קורקינטים (יש ביקוש עצום) אבל יותר מהזמן שאתה נוסע .אתה צריך להטעין אותו ! ד' בלאי גדול
ובכלל עם כל החוקים עכשיו של תאוריה / גיל 16/ לוחית רישוי
ואם בכל זאת תפתח אז הרבה בהצלחה רק אל תשכח לעדכן אחרי בין הזמנים איך היה
אני מכיר כמה אנשים שהרויחו ומרויחים מזה המון כסף..............
כמו כל דבר צריך סייעתא דשמיא ולעבוד בשכל
וודאי שצריך להשקיע כסף ,וצריך כמות מכובדת כדאי להתנהל ולעשות כסף.

אני וביתי

משתמש מקצוען
עכשיו לפתוח עסק להשכרת קורקינטים? לדעתי עכשיו זה הזמן שכולם יסגרו!
אני מכיר כמה אנשים שהרויחו ומרויחים מזה המון כסף..............
כמו כל דבר צריך סייעתא דשמיא ולעבוד בשכל
וודאי שצריך להשקיע כסף ,וצריך כמות מכובדת כדאי להתנהל ולעשות כסף.
הרוויחו בעבר לא נראה לי שיהא בעתיד אפשרות להשכיר כ"כ צריך תאוריה ומספר יש אחריות אישית על הקנסות לא פשוט.
אולי אני נאיבי?! אולי.

לורנס

משתמש מקצוען
קורקנט הוא כלי משחית, ושלא כמו רכב, אינכם יכולים לוודא שרק בעלי רישיון יסעו בזה.
תאונה קטלנית אחת ח"ו ויש לכם כאב ראש ולב כל החיים.
לא הייתי מתחילה עם זה.

מבחינת המיקום לא אפרט כאן כמובן, אך נראה לי שהמיקום מצוין, אין בכל האיזור השכרה ומגיע עכשיו ביהמ"ז....
אבל תספר איך הולך לאחיך
מבחינת מיקום, מודיעין עילית זה מיקום מצוין, תוכל להתקשר בנוגע לסוג הקןרקינטים וכדו'
053-416-3399

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה