השקעות פתיחת חשבון בנק באנגליה ללא אזרחות

ארבעים שישים

משתמש חדש
בבעלותי דירת השקעה באנגליה. אני אזרח ישראלי בלבד
ומעוניין לפתוח חשבון בנק באנגליה כדי לקחת משכנתא
האם יש מישהו שיודע על דרך לפתוח חשבון בנק באנגליה ללא אזרחות

אני מודע לאפליקציות שמאפשרות לפתוח חשבון לקוח וכדו' אבל אני צריך חשבון אמיתי בבנק כדי לקחת משכנתא.
אשמח מאוד למידע בנושא.

כמו"כ האם יש מישהו שמכיר https://www.money-out.com/bank-abroad את זה ויודע על מה מדובר - מצליח להבין מה התנאים והאם זה חשבון בנק אמיתי.
תודה רבה!

Panda

משתמש מקצוען
אין לי תשובה לשאלתך, אבל הייתי שמח לשמוע אם בא לך לשתף מה הביא אותך לקנות דירה להשקעה באנגליה

שתים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
בבעלותי דירת השקעה באנגליה. אני אזרח ישראלי בלבד
ומעוניין לפתוח חשבון בנק באנגליה כדי לקחת משכנתא
האם יש מישהו שיודע על דרך לפתוח חשבון בנק באנגליה ללא אזרחות

אני מודע לאפליקציות שמאפשרות לפתוח חשבון לקוח וכדו' אבל אני צריך חשבון אמיתי בבנק כדי לקחת משכנתא.
אשמח מאוד למידע בנושא.

כמו"כ האם יש מישהו שמכיר https://www.money-out.com/bank-abroad את זה ויודע על מה מדובר - מצליח להבין מה התנאים והאם זה חשבון בנק אמיתי.
תודה רבה!
גם לבנקים המסורתיים שם יש אפליקציות ודרכים לפתוח חשבון מרחוק, בקושי יש צורך להגיע פיזית לסניף.

יש את Natwest, Lloyds, Barclays, Halifax.

אני חושבת שNatwest אמור להיות יחסית דיגיטלי.

אין לי תשובה לשאלתך, אבל הייתי שמח לשמוע אם בא לך לשתף מה הביא אותך לקנות דירה להשקעה באנגליה
אשמח גם לשמוע, וגם לשמוע פרטים מדויקים.

שלום יצחקי

משתמש רשום
לא יודע מה הביא אותו להשקיע באנגליה, אבל הריווחיות שמה ברורה זה שירות לטווח ארוך ושכירות שעפ"י רוב משולמת ע"י המדינה ומכאן הביטחון להשקיע שם

ארבעים שישים

משתמש חדש
קניתי לפני 5 שנים בערך דירה ראשונה שם בעלות כוללת של כ- 200,000 ש"ח כולל עלויות נילוות, השכירות כיום היא 595 פאונד פחות 10% לחברת ניהול נשאר לי נטו 535 פאונד לחודש.
לפני חצי שנה קניתי דירה שניה בעלות כוללת של כ-300,000 ש"ח כולל עלויות נילוות, וגם על דירה זו השכירות היא 595 פאונד ו10% לחברת ניהול נשאר לי נטו 535 פאונד לחודש.
כמובן שאין הרבה אופציות לעיסקאות נדל"ן בטוחות בכאלה מחירים עם כאלה אחוזי תשואה.
גילוי נאות - בעל החברת ניהול שהוא גם המתווך הוא קרוב משפחה.
לא יודע מה הביא אותו להשקיע באנגליה, אבל הריווחיות שמה ברורה זה שירות לטווח ארוך ושכירות שעפ"י רוב משולמת ע"י המדינה ומכאן הביטחון להשקיע שם
זה נכון אבל לא מדויק, באנגליה כמו הרבה מדינות באירופה המדיה היא סוציאליסטית ומשכך כל אזרח שאין בבעלותו דירה מקבל מהמדינה סיוע בשכר דירה שנע בין 70% - ל 90% מגובה השכירות, הוא מקבל את זה לחשבון שלו, ומשלם למשכיר, אם תוכיח לעירייה שהוא לא משלם בזמן לאחר תהליך מסוים העירייה תעביר את הסיוע ישירות למשכיר, אבל במקרים כאלו אמנם האחוז שהוא מקבל מהעירייה הוא ודאי, אך את שאר הכסף יהיה די קשה לראות.
אבל הייתי שמח לשמוע אם בא לך לשתף מה הביא אותך לקנות דירה להשקעה באנגליה
אם יש לך בשבילי הצעה לעסקה בטווח מחירים או באחוזי תשואה דומים, ועם המלצה לחברת ניהול שאני יכול לסמוך עליה אשמח לשמוע.

ארבעים שישים

משתמש חדש
אני חושבת שNatwest אמור להיות יחסית דיגיטלי.
זה מה שכתוב באתר שלהם. בתרגום לעברית אם אתה לא אזרח בריטי לא תוכל לפתוח חשבון אצלנו.

Want a NatWest bank account?​

If you’re looking to open a NatWest bank account, you’ll need a few things first. Our guide covers the document types we’re likely to ask for and where you can find them.

Can I apply for a bank account?​

We offer a range of bank accounts, with different features that may fit your needs. For most of our current accounts, you need to be aged 18+ and a UK resident. There are a few exceptions. Some of our accounts have extra eligibility criteria required to apply. If applicable, you can find these on the webpage for the account you're interested in. If you aren't a resident in the UK you won't be able to open a bank account with NatWest.

ארבעים שישים

משתמש חדש
אשמח גם לשמוע, וגם לשמוע פרטים מדויקים.
עכשיו ראיתי את המשפט הזה.
מה הכוונה פרטים מדויקים?
אני לא ממליץ ולא מייעץ ולא משכנע אף אחד, אני חושב שכל אחד צריך למצוא את הדרכים שלו מה לעשות עם הכסף שלו.
אם אתה מעוניין לשמוע פרטים לצורך השקעה תפנה אלי באישי.

למיטב ידיעתי זה מסובך, כי גם אם יש לך אזרחות אנגלית אתה בעיקר צריך להיות תושב, (עם הוכחות של כתובת מעודכנת).

סתם מעניין באיזו עיר השקעת?

שתים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
קניתי לפני 5 שנים בערך דירה ראשונה שם בעלות כוללת של כ- 200,000 ש"ח כולל עלויות נילוות, השכירות כיום היא 595 פאונד פחות 10% לחברת ניהול נשאר לי נטו 535 פאונד לחודש.
לפני חצי שנה קניתי דירה שניה בעלות כוללת של כ-300,000 ש"ח כולל עלויות נילוות, וגם על דירה זו השכירות היא 595 פאונד ו10% לחברת ניהול נשאר לי נטו 535 פאונד לחודש.
כמובן שאין הרבה אופציות לעיסקאות נדל"ן בטוחות בכאלה מחירים עם כאלה אחוזי תשואה.
גילוי נאות - בעל החברת ניהול שהוא גם המתווך הוא קרוב משפחה.
אפשר לשאול באילו ערים נמצאות הדירות שקנית?

החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

באבוד רשעים בינה • אתגר 112

לוח מודעות

למעלה