דרוש מידע פרקט

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
יש לי פרקט למינציה לפני די הרבה זמן בבית עם ילדים נראה חדש. מקום אחד שסמוך לאמבטיה קיבל מכת מים ומקרוב ניתן לראות שטיפה התרומם. חשוב לציין שמתחת לפרקט למינציה יש לי פרקט אמיתי, עץ, והדייר הקודם החליף בגלל השריטות של כסאות מחשב. בפרקט העכשוי השקיעו על משהו איכותי ובאמת נראה חדש. מעבירה סמרטוט רטוב ואחריו יבש. מידי פעם מזיזה מיטות וכד' אני עם קערת מים שוטפת יסודי ומיד מיבשת.
אם יעזור תמונות- בכיף.

נעמי ספקטור

משתמש רשום
צילום מקצועי
מחפשת המלצה ספציפית על המתקין הזה. ששמו א.ש. פרקטים. אשמח לחוות דעת

יוסיK

משתמש מקצוען
גרניט פורצלן - דמוי פרקט
מדובר על אריח גרניט פורצלן רגיל מבחינת החומר וההדבקה, רק שהדוגמא והמידות שלו הם כמו פרקט, מגיע ביחידות צרות וארוכות עם דוגמא של עץ.
הפלוס: תחזוקה רגילה, נראות טובה, אינספור דוגמאות.
מינוס: הוא לא אמיתי... המגע שלו קר, הנראות לא ממש כמו המקור, יישום מורכב יותר, צריך לעקור ריצוף ישן או לרצף שכבה מעל הישן וזה יוצר פער גובה יותר משמעותי מהפרקט.

doronshenhav

משתמש חדש
אין על פרקט בבית. הבחירה הכי טובה שעשינו!
יש כמה סוגים, לכל אחד יתרונות קצת אחרים:
פרקט למינציה עשוי מחומר דמוי עץ, אבל נראה ממש סבבה וגם המחיר הכי אטרקטיבי. מתאים לכל חלל (אנחנו עשינו בסלון ובחדרים). דגם כלשהו של קוויקסטפ יהיה כנראה בחירה טובה.
פרקט פולימרי עמיד במים (בדרך כלל מסוג SPC או LVT) - ממה שהסבירו לי הוא מאד מומלץ לחללים רטובים ואנחנו לקחנו אותו למקלחת שלנו.
פרקט מעץ טבעי נחשב להכי "יוקרתי", אבל אסור לו לבוא במגע עם מים, יקר יותר מהסוגים האחרים וגם יותר קשה להחליף אם נשחק או נהרס.
יכול להמליץ על המתקינים שאנחנו עשינו דרכם, לדעתי עובדים גם בצפון.
בהצלחה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה