פרפקט ליין

אמא4

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לי יש קרוב ל-3 שנים.
הדלתות כרגע מעולות מבחינת עמידות בפני מים, טריקה שקטה,
המינוס- לדעתי לא מבודד רעשים (אבל אני לא יודעת לגבי דלתות אחרות.

efrat.walla

משתמש פעיל
כמה עלה לך את יודעת?
בידוד באמת פחות חשוב לי כך שאם הטריקה והמראה טוב אז זה מצוין

עד מתי

משתמש מקצוען
בודקת לגבי מטבח בפרפקטליין
נראה שהמחיר בל Screenshot_20240620-101534_Chrome.jpgי השוואה למקומות אחרים
והסחורה הם רושמים סנדוויץ ופרזול בלום
השאלה איך האיכות??
האם זה רק עניין של מיתוג?

נערך לאחרונה ב:

mdy

משתמש חדש
טוב זה מחיר בדיוק לדגם הזה.ללא הובלה והתקנה
אני היום מרכיב 3 מטבחים שלהם מבטיח לעדכן

עד מתי

משתמש מקצוען
טוב זה מחיר בדיוק לדגם הזה.ללא הובלה והתקנה
אני היום מרכיב 3 מטבחים שלהם מבטיח לעדכן
אנחנו מתכננים מטבח ענק שברור יעלה הרבה יותר
אבל עדיין בטח הפרש גדול מחברות אחרות.
חשוב לי מאד להבין לגבי איכות
בינתיים ראיתי כמה באשכול שרשמו שיש להם כ 15 שנה ומרוצים מאד

mdy

משתמש חדש
יש לי 17 שנה ומרוצה מאד. אבל אלו מטבחי LOBE . כיום הם משווקים מטבחים בייצור שלהם בסין. על פניו נראים טוב. וכידוע פרפקט חצי מחיר בכל דבר. גם אם על חשבון האיכות, עדיין משתלם

mdy

משתמש חדש
טוב התקינו אצלי 3 מטבחים. קניתי את הפשוט ביותר.
1- הכל בלומוושון
2- הפורמייקה מהסוג הפשוט ביותר (כזו שאינה חלקה ממש- מקווה שמבינה מה אני מתכוון. כמו הפורמייקה שמשתמשים בדרך כלל לפנים הארון. אבל בחרתי את הזול ביותר)
3- ההתקנה טובה אבל הדלתות והמגירות לא מכוונות פיקס. גם ביקרים זה הרבה פעמים ככה. קצת קשה להשוואה. אולי זה גם תלוי במתקין.
4- עדיין אם אין לכם דרישות גבוהות הייתי הולך על זה
5- זה כולל פרזול איכותי למייבש כלים וחלוקה לסכום במגירות בדיוק כמו במטבחים היקרים
6- השיש עדיין לא הגיע. אעדכן כשיגיע

עד מתי

משתמש מקצוען
טוב התקינו אצלי 3 מטבחים. קניתי את הפשוט ביותר.
1- הכל בלומוושון
2- הפורמייקה מהסוג הפשוט ביותר (כזו שאינה חלקה ממש- מקווה שמבינה מה אני מתכוון. כמו הפורמייקה שמשתמשים בדרך כלל לפנים הארון. אבל בחרתי את הזול ביותר)
3- ההתקנה טובה אבל הדלתות והמגירות לא מכוונות פיקס. גם ביקרים זה הרבה פעמים ככה. קצת קשה להשוואה. אולי זה גם תלוי במתקין.
4- עדיין אם אין לכם דרישות גבוהות הייתי הולך על זה
5- זה כולל פרזול איכותי למייבש כלים וחלוקה לסכום במגירות בדיוק כמו במטבחים היקרים
6- השיש עדיין לא הגיע. אעדכן כשיגיע
תודה
וסתאם סקרנות למה אתה צריך 3 מטבחים?
ומאד אשמח לתמונה שהכל גמור

mdy

משתמש חדש
לא התקמצנו במגירות, בכיורים נפרדים (לא מחולק) ובאמת במה שנצרך אם המטבח היה שלנו. רק על כיריים ותנור בילד אין ויתרנו.
14,000 ל3 מטר תחתון +2.5 עליון כולל הכל (הובלה התקנה שיש וכיורים גם לא כולל ברזים)
13,400 ל2.5 מטר תחתון +2.5 עליון
16.300 4.3 מטר תחתון+ 2.5 עליון

צריך ללמוד את התמחור שלהם. קודם כל זה אחרי שמבקשים הנחה. דבר שני... מעל 3 מטר מטבח מקבלים חלק מהשיש מתנה (לא על העבודה). ומתחת ל3 מטר שיש משלמים תוספת על עבודת השיש.
יכול להיות שזה אצל כולם בכל מקרה ככה זה אצלם

בכל מקרה המחיר מחושב לפי יחדיות ולא לפי מטר רץ. כך שברור שיש יחידות שהעלות שלהן פחותה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה