דרוש מידע פרסום סגולה של רבי מתיא בן חרש

מצב
הנושא נעול.

נערה יהודיה

משתמש מקצוען
שבוע טוב ,
בואו נפתח את האשכול הנ"ל לפרסום הסגולה של רבי מתיא בן חרש (18 נרות)
אחרי שעושים את הסגולה ונושעים צריך לפרסם את הישועה - אז אני רוצה לפרסם פה.
אני עשיתי את הסגולה הנ"ל על מנת לעבור טסט ראשון,
באותו יום השיעור שעשיתי לפני הטסט היה מאוד גרוע , המורה שלי לא הפסיקה להעיר לי על טעויות
וגם לא הספקנו ללמוד חניות אבל לפני שיצאתי לשיעור האחרון ולטסט עשיתי את הסגולה
וברוך השם עברתי את הטסט בטסט ראשון , תודה לבורא עולם.

חוי23

משתמש רשום
אולי שמישהו יכתוב קודם מה הסגולה
מה עושים כאילו

זהו שמי!

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
לְכָל הַיְּשׁוּעוֹת: סגולת ר' מתיא בֵּן חָרַשׁ

סגולה בדוקה ומוכחת העוברת מפה לאוזן ורבים מספרים כי זכו להיוושע לאחר שקימו אותה, היא להדליק 18 נרות לכבוד ר' מתיא בן חרש אשר היה תנא אשר חי במאה השניה לספירה והיה תלמידו של רבי אלעזר בן עזריה ורבי ישמעאל בן אלישע וחברותא של רבי שמעון בר יוחאי ורבי יאשיה הגדול. במסכת אבות, פרק ד', משנה ט"ו מובאים דבריו: "הווה מקדים שלום לכל אדם, והוי זנב לאריות ואל תהי ראש לשועלים". מקום מנוחתו של רבי מתיא בן חרש נמצא ביישוב עלבון ורבים פקדו את קברו לאורך השנים.

רבים מספרים על ניסים גלויים של ממש בעקבות קיום הסגולה של הרב:

יש להכין 18 נרות, ולהדליקם זה אחר זה באופן הבא:

1. להדליק נר ראשון ולומר: "נר זה לכבוד רבי מתיא בן חרש שיתקבלו התפילות".

2. לקרוא פרק פ"ו בתהילים:

3. לאחר מכן, יש לקרוא את אותיות 'קר"ע שט"ן' מפרק קי"ט בתהילים:

4. בסיום הקריאה מבקשים ישועה אחת ומבטיחים לפרסם ב"ה את הישועה.

5. להדליק נר שני, ולומר שוב: "נר זה לכבוד רבי מתיא בן חרש שיתקבלו התפילות" ולאחריו לקרוא פרק פ"ו מתהילים ואותיות קרע שטן מפרק קי"ט כפי שמובא למעלה .

כך לעשות 18 פעמים: הדלקת נר, הזכרת הצדיק, ואמירת פרק פ"ו בתהיליםואותיות קרע שטן סה"כ הדלקת 18 נרות.

אין חיוב להדליק את הנרות בציון הצדיק וניתן לעשות זאת גם בבית.

חשוב מאוד, לכל ישועה יש לעשות את הסגולה בנפרד, להדליק 18 נרות ולקרוא את פרק פ"ו בתהילים לאחר כל הדלקת נר.​

קוויק

משתמש מקצוען
לכל אלו שרושמים 'בלי לזלזל' אבל תוך כדי קצת עושים את זה...
בסגולה הזאת אין משהו מוזר, זה סה"כ תפילה בסדר מסוים, אז מי שמרגיש טוב עם זה, זה רק יכול להועיל.

ל.ק.י

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אני עשתי פעמים ולא ראיתי יעשוה אני מאמין שזה עשה איזה דבר בשמים אבל מה לעשות שאנשים חושבים שהסגולה זה עיקר אבל זה לא ככה אולי שיתחלו לפרסם הבטחה שאם ריבון של עולם ישלח לי ישועה נפרסם נעשה סעודה כך אני חושב

ריקי וייס

משתמש רשום
היי
גם אני עשיתי את הסגולה פעמיים לשני דברים שונים (פעם אחת על קברו של הצדיק)
אחד שאני אתארס ועוד פעם בשביל משהו אחר
וב''ה סגרתי וורט ויום למחרת קבלתי את הבקשה השניה שבקשתי
וגם הדלקתי נר ביום שלישי לכבוד רבי מנחם מנדל בן יוסף מרמינוב
ובקשתי וקבלתי בענק

אין עוד מלבדו!!!!!

קבצים מצורפים

• WhatsApp Image 2022-07-29 at 14.01.40.jpeg
    WhatsApp Image 2022-07-29 at 14.01.40.jpeg
    KB 227.6 · צפיות: 34

ל.ק.י

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
זה המצב של הסגולת אנשים מאמנים שה צדיק עשה את ישועה בושה סליחה על מילים אבל הריבון של עולם עשה את הישועה והצדיק הצליח לזרז את זה למלאה כי יש לו יותר השפעה אצל ריבון של עולם

ריקי וייס

משתמש רשום
שכתבתי אין עוד מלבדו התכוונתי לרבונו של עולם (חשבתי שזה מובן).
ל.ק.י תוסיף לעצמך טיפה אמונה אמיתי בה' ותזכה לראות גם את הישועה שלך בקרוב אמן!!!

ל.ק.י

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
שכתבתי אין עוד מלבדו התכוונתי לרבונו של עולם (חשבתי שזה מובן).
ל.ק.י תוסיף לעצמך טיפה אמונה אמיתי בה' ותזכה לראות גם את הישועה שלך בקרוב אמן!!!
עוד אחד שיודע מה זה אמונה

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  1  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה