עזרה פרסום מכירת כלי עבודה חשמליים

גאוניתוש

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מכירה ביתית של כלי עבודה חשמליים איכותיים, כמו: מברגה, פטישון וכו' שעד עכשיו לא פרסמו אלא עבר מפה לאוזן...
ועכשיו התחשק להם לצאת בפרסום.
עלה לי הרעיון הבא:
לצאת בפרסום של: מתנה לבעל / לאח /לגיס... עם משפטיים כמו: מחפשת מתנה לבעלך ליום נישואין? אין כמו משהו שישמש אותו ואת תרוויחי ... (עבודות קלות בבית בלי להביא שיפוצניק על כל דבר....:) ) על זו הדרך...

אשמח לשמוע מכם האם זה ניראה לכם רעיון שילך או שממש לא... (הפרסום יהיה באזורים חרדיים!)
ואם יש לכם רעיונות אחרים, אשמח לשמוע :)
תודה.

גאוניתוש

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
חושבת שבאזורים חרדיים הבעל לא כ"כ רואה דבר כזה כמתנה..
אולי ספר..

גברים שיש להם ידי זהב וזה מדבר אליהם אני חושבת שכן ייראו את זה כמתנה... (שמעתי על המון נשים שקונות לבעליהן כלי עבודה ;))
בכל אופן אני שמחה לשמוע את דעתכם... השמיעו עוד...
תודה.

חושב מחדש

משתמש מקצוען
אני אישית אוהב לתקן דברים בבית, ויש לי את כל כלי העבודה הנדרשים ..
אבל ברוב השנה אני לא מוצא זמן לזה, ומעדיף להביא איש תחזוקה.

שאשתי תקנה לי את זה במתנה?
טוב
אני קונה לה מתנה במקום - מטאטא ויעה....
:)

אגב - אני מכיר לא מעט אנשים שישמחו שיקנו להם מתנה כלי עבודה....

שוקולד@

משתמש פעיל
לי הרעיון נראה ממש לענין,
בעלי מ-א-ו-ד נהנה ממתנה של כלי עבודה,
(כמו שאני נהנת ממתנה של מכשיר חשמלי או כלי....)
הוא אוהב את זה וממש נהנה...........

להודות ולהלל!

משתמש מקצוען
בעלי היה שמח מאד אם הייתי קונה לו מברגה למשל....
וכל ערב סוכות הוא לא היה מלווה מהשכנים.:confused:
ותודה....יום הנישואין מתקרב ממש אז נתת לי רעיון.
אולי תני לי באישי את הטלפון של המשוקים במכירה הביתית ;)

ד.ב.

משתמש מקצוען
באם זה זול יותר מחניות רגילות זה גם מאוד מדבר לאנשים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה